Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FREESTYLE / 74 KG
(FREE STYLE)
A1
Ferdig
Khadzhimurad GADZHIYEV
AZERBAIDJAN
Seier på poeng (VPO) - 06:00
- Round 2
Marc DIETSCHE SUISSE
FREESTYLE / 74 KG
(FREE STYLE)
A5
Ferdig
Joshgun AZIMOV
AZERBAIDJAN
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 05:01
- Round 2
Joel MEIER SUISSE
FREESTYLE / 61 KG
(FREE STYLE)
A9
Ferdig
Beka LOMTADZE
GEORGIE
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:07
- Round 1
Nino LEUTERT SUISSE
FREESTYLE / 57 KG
(FREE STYLE)
B10
Ferdig
Mahir AMIRASLANOV
AZERBAIDJAN
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:43
- Round 1
Nils LEUTERT SUISSE
FREESTYLE / 92 KG
(FREE STYLE)
B18
Ferdig
Zbigniew BARANOWSKI
Pologne
Seier på poeng (VPO) - 06:00
- Round 2
Samuel SCHERRER SUISSE
FREESTYLE / 70 KG
(FREE STYLE)
A19
Ferdig
Tobias PORTMANN
SUISSE
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Evghenii VOLKOV ROUMANIE
FREESTYLE / 74 KG
(FREE STYLE)
A20
Ferdig
Marc DIETSCHE
SUISSE
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Sofiane PADIOU BELMIR FRANCE
FREESTYLE / 74 KG
(FREE STYLE)
A22
Ferdig
Joel MEIER
SUISSE
Charles AFA FRANCE Seier på poeng (VPO1) - 05:19 - Round 2
FREESTYLE / 70 KG
(FREE STYLE)
A34
Ferdig
Mihail SAVA
Moldavie
Seier på poeng (VPO1) - 04:38
- Round 2
Tobias PORTMANN SUISSE
FREESTYLE / 86 KG
(FREE STYLE)
B37
Ferdig
Benjamin GREIL
Autriche
Stefan REICHMUTH SUISSE Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:29 - Round 1
FREESTYLE / 74 KG
(FREE STYLE)
A43
Ferdig
Marc DIETSCHE
SUISSE
Daniel SARTAKOV ALLEMAGNE Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
FREESTYLE / 92 KG
(FREE STYLE)
B44
Ferdig
Samuel SCHERRER
SUISSE
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Robin FERDINAND ALLEMAGNE
FREESTYLE / 70 KG
(FREE STYLE)
A50
Ferdig
Zurabi IAKOBISHVILI
GEORGIE
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Tobias PORTMANN SUISSE
FREESTYLE / 57 KG
(FREE STYLE)
B48
Ferdig
Nils LEUTERT
SUISSE
Razvan KOVACS ROUMANIE Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
FREESTYLE / 61 KG
(FREE STYLE)
A51
Ferdig
Nino LEUTERT
SUISSE
Valentin DAMOUR FRANCE Seier på poeng (VPO1) - 05:06 - Round 2
FREESTYLE / 92 KG
(FREE STYLE)
B55
Ferdig
Irakli MITSURI
GEORGIE
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Samuel SCHERRER SUISSE
FREESTYLE / 86 KG
(FREE STYLE)
B63
Ferdig
Sebastian JEZIERZANSKI
Pologne
Seier på poeng (VPO) - 06:00
- Round 2
Stefan REICHMUTH SUISSE
FREESTYLE / 92 KG
(FREE STYLE)
B65
Ferdig
Osman NURMAGOMEDOV
AZERBAIDJAN
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Samuel SCHERRER SUISSE
FREESTYLE / 86 KG
(FREE STYLE)
B81
Ferdig
Abubakr ABAKAROV
AZERBAIDJAN
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Stefan REICHMUTH SUISSE