Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A61
Окончено
Lilian HOUZE
HDF - Escautpont
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Lom-Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC
LIBRE U20 / 57 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A73
Окончено
Thomas CLAVARESSA
ARA - Aulnat
Victory by points (VPO1) - 03:00
- Round 2
Imad EL MARBOUH GES - Stiring-Wendel
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A64
Окончено
Abdou-Rahman ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 80 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A68
Окончено
Mohammad UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:25
- Round 1
Esli REDIGER GES - Village Neuf
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A62
Окончено
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by points (VPO) - 02:00
- Round 2
Martin NICOURT IDF - Coulommiers
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A63
Окончено
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:25
- Round 1
Dylan CORALIN CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE U20 / 57 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A70
Окончено
Rizvan MEJIDOV
GES - Schiltigheim
Salim SARTI GES - Stiring-Wendel Victory by fall - 02:14 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A66
Окончено
Lucas LO GRASSO
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Lilian HOUZE HDF - Escautpont
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A65
Окончено
Tourpal Ali ABDULKADYROV
OCC - Toulouse LC
Allan LANDOUZY HDF - Escautpont Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A72
Окончено
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Mohamed-Amin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL Victory by technical superiority (VSU1) - 00:02 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A71
Окончено
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Temirlan TAIMASOV IDF - Bagnolet Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A69
Окончено
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Ibraguim ARSOEV GES - Colmar FLC Victory by fall - 00:47 - Round 1
LIBRE U17 / +92 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A74
Окончено
Walid JRIRI
HDF - Tourcoing LC
Victory by fall - 01:17
- Round 1
Jawed LAHMAM ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / +92 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B67
Окончено
Ramzan CHEPIEV
OCC - Toulouse LC
Ouail BOUGHLAM HDF - Tourcoing LC Victory by fall - 00:38 - Round 2
LIBRE U17 / 92 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C70
Окончено
Edgar KARAPETYAN
GES - Colmar FLC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Matteo MONTEIRO FURTADO IDF - Rueil-Malmaison RAC
LIBRE U17 / 51 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A75
Окончено
Atay NURBEK UULU
GES - Maizieres les Metz
Victory by points (VPO) - 00:53
- Round 1
Hugo MEIRIM CVL - Joue les Tours CL
LIBRE U17 / 51 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A76
Окончено
Loan PAPADOPOULOS
OCC - Nimes L
Samvel MKRTCHYAN GES - Chalons en Champagne Victory by points (VPO1) - 01:58 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C71
Окончено
Abdoul-Malek NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:35
- Round 2
Mathis LELONG PAC - St Laurent du Var
LIBRE U17 / 55 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B68
Окончено
Younes TAHAR-BARADIA
ARA - Lyon St Priest
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Marc Emmanuel LEGROS REU - Etang Sale
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A77
Окончено
Lucas LO GRASSO
GES - Sarreguemines AS
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Victory by fall - 01:19 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C72
Окончено
Temirlan TAIMASOV
IDF - Bagnolet
Amir ALIEV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B69
Окончено
Axel GRAFF
GES - Sausheim Mempapeurs
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A78
Окончено
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE U20 / 97 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A79
Окончено
Willy ZOA AMOUGOU
ARA - Cluses LO
Victory by technical superiority (VSU) - 00:51
- Round 1
Mael MICHEL NOR - Balleroy
LIBRE U17 / 71 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B70
Окончено
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:17
- Round 1
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U17 / 60 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C73
Окончено
Joanes DESBOVES
IDF - Creteil
Kharon BISSOULTANOV GES - Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 00:52 - Round 2
LIBRE U20 / 97 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A80
Окончено
Djalil OUDJANI
ARA - Clt Ferrand ASM
Fares BENAHMED IDF - Bagnolet Victory by points (VPO) - 01:40 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B71
Окончено
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 00:26
- Round 1
Matheo CHENAYE HDF - Fives
LIBRE U20 / 57 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B72
Окончено
Salim SARTI
GES - Stiring-Wendel
Theo BRILLON IDF - Bagnolet Victory by points (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C74
Окончено
Mohamed-Amin KHABIZAEV
ARA - Grenoble OL
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:17
- Round 2
Esli REDIGER GES - Village Neuf
LIBRE U20 / 74 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B73
Окончено
Ewan LEPRINCE
BFC - Torcy ZL
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:48
- Round 1
Djamboulat CHAADAEV GES - Schiltigheim
LIBRE U20 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C75
Окончено
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Victory by fall - 02:19
- Round 1
Salikh MOUSSAIEV GES - Schiltigheim