Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C31
Окончено
Mehdi GRANVILLE
IDF - Ivry/Seine
Salim SARTI GES - Stiring-Wendel Victory by technical superiority (VSU) - 01:27 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C17
Окончено
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Victory by forfeit - Round 1
Kharon BISSOULTANOV GES - Schiltigheim
GRÉCO U17 / 51 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A48
Окончено
Samvel EGSHATYAN
HDF - Lievin
Samvel MKRTCHYAN GES - Chalons en Champagne Victory by technical superiority (VSU) - 00:35 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C32
Окончено
Hayk DARBINYAN
PDL - Malville
Victory by forfeit - Round 1
Rizvan MEJIDOV GES - Schiltigheim
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C16
Окончено
Yanis CELIN
IDF - Creteil
Victory by fall - 01:26
- Round 1
Ismael RIADI ARA - Bourg en Bresse
GRÉCO U17 / 51 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A49
Окончено
Ibraguim KOURKAEV
GES - Reims CL
Victory by forfeit - Round 1
Hugo MEIRIM CVL - Joue les Tours CL
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A10
Окончено
Theo VANDEN ABEELE
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:56
- Round 1
Elias CHFIRI ARA - Bourg en Bresse
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B10
Окончено
Noha AKHMADOV
GES - Maizieres les Metz
Mathis MONTICCIOLO PAC - Monaco Victory by fall - 01:36 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C10
Окончено
Lilian HOUZE
HDF - Escautpont
Victory by technical superiority (VSU) - 01:26
- Round 1
Victor MISCHLER-RIEMER GES - Schiltigheim
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B28
Окончено
Anthony DE LUCA
GES - Maizieres les Metz
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C11
Окончено
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:59
- Round 1
Issa ATAFI ARA - Bourg en Bresse
GRÉCO U17 / 92 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C48
Окончено
Azamat ABOUKHANOV
IDF - Creteil
Victory by forfeit - Round 1
Ikram DJOUMALOUIEV GES - Schiltigheim
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A17
Окончено
Younes BELMADANI
ARA - Bourg en Bresse
Joanes DESBOVES IDF - Creteil Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 67 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C44
Окончено
Gautier BACHSCHMIDT
IDF - Bagnolet
Yanis NIFRI GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:18 - Round 1
GRÉCO U17 / +92 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C51
Окончено
Levan LAGVILAVA
GES - Colmar FLC
Victory by fall - 00:40
- Round 1
Walid JRIRI HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C15
Окончено
Lilian HOUZE
HDF - Escautpont
Victory by technical superiority (VSU) - 00:37
- Round 2
Reda FEDDAL HDF - Fives
GRÉCO U20 / 97 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B43
Окончено
Grigor SOGHOMONYAN
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:22
- Round 1
Mael MICHEL NOR - Balleroy
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A11
Окончено
Lucas LO GRASSO
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:45
- Round 1
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U20 / 97 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B45
Окончено
Fares BENAHMED
IDF - Bagnolet
Willy ZOA AMOUGOU ARA - Cluses LO Victory by technical superiority (VSU1) - 01:43 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C45
Окончено
Naim BOLAKY MEITE
IDF - Aulnay CMASA
Victory by technical superiority (VSU) - 00:41
- Round 1
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A16
Окончено
David BULIGA
PAC - Monaco
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO U17 / 55 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B40
Окончено
Iliane AINAOUI
IDF - Creteil
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
Aaron BRIE GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A15
Окончено
Theo VANDEN ABEELE
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:50
- Round 2
Lev ZARIPOV ARA - Bron
GRÉCO U17 / 55 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B41
Окончено
Abdallah DAHMANI
IDF - Aulnay CMASA
Orian VINET PAC - St Laurent du Var Victory by fall - 01:16 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C18
Окончено
Sabri ELAIRECH
HDF - Tourcoing LC
Mohamed ABDELLAOUI GES - Reims CL Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO U20 / 87 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B34
Окончено
Duncan DACHER
GES - Maizieres les Metz
Won by disqualification - 02:37
- Round 2
Marius MICHON GES - Sarreguemines AS
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A18
Окончено
Mohamed TOUATI
IDF - Rosny sous Bois
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Messaoud ALLALOU HDF - Fives
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C19
Окончено
Lilian HOUZE
HDF - Escautpont
Victory by fall - 01:42
- Round 1
Issa ATAFI ARA - Bourg en Bresse
GRÉCO U20 / +97 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A41
Окончено
Amine RACHDI
HDF - Tourcoing LC
Wassim SAID-BOUTRIG HDF - Tourcoing LC Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO U20 / 87 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B35
Окончено
Tourpal Ali MAGAMADOV
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
Harryson PINTO ARA - Bourg en Bresse
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C20
Окончено
Yanis CELIN
IDF - Creteil
Ibrahim LEIMOEV GES - Stiring-Wendel Victory by technical superiority (VSU) - 00:14 - Round 2
GRÉCO U20 / +97 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A42
Окончено
Fady KHAMALLAH
ARA - Clt Ferrand ASM
Islam KHOUSHPAROV NOR - Sotteville les Rouen Victory by forfeit - Round 1