Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B15
انتهى
Issa ARSOEV
GES - Colmar FLC
Khaled KHATAEV PDL - Le Mans AFT Victory by technical superiority (VSU) - 05:09 - Round 2
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A45
انتهى
Axel GRAFF
GES - Sausheim Mempapeurs
Ramzan TOURGAEV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 01:09 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C15
انتهى
Ahmed AISSAOUI
IDF - Aulnay CMASA
Gabin LEVY PAC - St Laurent du Var Victory by fall - 03:13 - Round 2
LIBRE U17 / 110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D39
انتهى
Haikaram ARUTUNIAN
NOR - Dieppe
Johan SEMOUR PAC - Marseille LOM Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B16
انتهى
Oumar SOULOMOV
NOR - Sotteville les Rouen
Kaan KADOVLUEV HDF - Escautpont Victory by technical superiority (VSU1) - 02:46 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C23
انتهى
Aram MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Khizir DASIYEV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by technical superiority (VSU) - 01:51 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D24
انتهى
Souleymane KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:37
- Round 1
Samuel HOVHANNISYAN NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A26
انتهى
Iznaour OZDOEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 02:42
- Round 2
Magomed MUTSULKHANOV GES - OL Schiltigheim
LIBRE U20 / 125 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C39
انتهى
Rayan ANDAS
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 02:01
- Round 1
Eldar EL TOUYEV CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A46
انتهى
Nathan ABRAHAM
HDF - Hem
Valeri MINASIANI PDL - Nantes L Victory by fall - 01:00 - Round 1
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A48
انتهى
Mathis LE MEE
NOR - Val de Reuil
Mouhadin KHABIZAEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:52 - Round 1
LIBRE U17 / 110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D40
انتهى
Walid BOURDAYA
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 1
Alexandre ALBRECHT HDF - Wimille
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A16
انتهى
Mais GRIGORIAN
BFC - Chenove
Raphael ASSATURYAN NOR - Le Havre CL Victory by fall - 00:58 - Round 1
LIBRE U17 / +110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B45
انتهى
Gabriel POGU
HDF - Venizel Wrestling Club
Nabil ABD EL NABEY IDF - Paris LO Victory by technical superiority (VSU) - 03:42 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D25
انتهى
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 02:57
- Round 2
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C24
انتهى
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU1) - 02:56 - Round 2
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B17
انتهى
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:26
- Round 1
Chamil KHALIDOV PAC - Marseille LOM
LIBRE U20 / 125 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C40
انتهى
Mael MICHEL
NOR - Balleroy
Victory by technical superiority (VSU) - 00:43
- Round 1
Yacine FERDOUZ HDF - Hem
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D49
انتهى
Mohamed CHAIBI
ARA - Lyon St Priest
Bayssangour BITMURZAEV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:20 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B18
انتهى
Karim GUEREHANOV
CVL - Orleans la Source
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 01:02 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C25
انتهى
Gor HAKOBYAN
ARA - Villeurbanne AS
Malik KHADYROV PAC - Nice LC Victory by fall - 00:13 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A17
انتهى
Nurutdin MAGOMEDOV
PDL - Nantes M
Amir CHURAYEV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by injury - 02:26 - Round 2
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B19
انتهى
Hakan SARIKAYA
GES - Stiring-Wendel
Luka TARBA ARA - St Etienne Victory by technical superiority (VSU1) - 03:14 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D26
انتهى
Robert REPNICOV
GES - Chalons en Champagne
Abdul Hakim UMKHADJIEV GES - Sarreguemines AS Victory by fall - 02:47 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C49
انتهى
Ahmed KHALOUKHOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Akram BIBOULATOV OCC - Montauban CL
LIBRE U20 / 52 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A40
انتهى
Samvel EGSHATYAN
HDF - Lievin
Victory by technical superiority (VSU) - 01:23
- Round 1
Ilyes FEHIM NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U17 / +110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B46
انتهى
Yanis LAADILI
IDF - Coulommiers
Victory by technical superiority (VSU) - 02:18
- Round 2
Anyss EL HAMEL GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D50
انتهى
Arthur PEROLES-PENAUD
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Enzo FORCADETE GES - Gries
LIBRE U20 / 52 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A43
انتهى
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 00:40
- Round 1
Besar CURI IDF - Bagnolet
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C26
انتهى
Mohamed YAHYAOUI
IDF - Boissy-Saint-Leger
Gabin LEVY PAC - St Laurent du Var Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D46
انتهى
Johan SEMOUR
PAC - Marseille LOM
Nino COHEN GES - Colmar FLC Victory by fall - 01:55 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B20
انتهى
Philippe AZA GNANDJI
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:11
- Round 1
Hamza BOUAFIA HDF - Fives