Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U15 / 75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E64
انتهى
Nilo VIRGILLI
ITA - Villanova Roma
Victory by technical superiority (VSU) - 00:46
- Round 1
Koan VALENTINI ITA - Team Isera
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D69
انتهى
Youssef BRAHMI
ARA - Bourg en Bresse
Abdallah DAHMANI IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU) - 02:24 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B54
انتهى
Luna ROTHENBERGER
GER - Leipzig
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:37
- Round 2
Ilaria SALVATERRA ITA - Rovereto
GRÉCO U15 / 75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E65
انتهى
Matteo ROMANI
ITA - Lombardia
Elia CAIANIELLO ITA - Torino Victory by fall - 00:08 - Round 1
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C55
انتهى
SAYA PANTALEO
ITA - Lombardia
Firdaws CHALI IDF - Bagnolet Victory by fall - 01:17 - Round 1
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D70
انتهى
Illias LAAOUINA
NED - Young Lions
Victory by fall - 01:09
- Round 1
Imam-Ali MAGOMEDOV HDF - Wattrelos Lutte
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A66
انتهى
Jonathan PUCCINI
EUS - Euskadi
Luis Angel ALMENARES MENDEZ NED - Young Lions Victory by technical superiority (VSU1) - 05:53 - Round 2
FÉMININE U17 / 49 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D71
انتهى
Zoe GARDETTE
ARA - Aulnat
Anissa AZZI HDF - Lievin Victory by fall - 00:48 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B55
انتهى
Laura GODINO
ITA - Torino
Victory by fall - 03:28
- Round 2
Lilly PFAU GER - Leipzig
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E66
انتهى
Jason MESSI
ARA - Cluses LO
Gerard DESIRÓN ESP - La Minea Victory by injury - 00:38 - Round 1
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C56
انتهى
Maelyss ROUSSELET
CVL - Dreux OL Atlas
Katharina KRUPNA GER - Leipzig Victory by fall - 02:47 - Round 2
FÉMININE U17 / 49 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D72
انتهى
Juliette LESCURE
OCC - Montauban CL
Victory by fall - 01:37
- Round 1
ANGELA CRAPIO CASAROLA ITA - Lombardia
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B59
انتهى
Celeste SION
HDF - E.L.C.O.
Antonia Kavungo Vemba WELVINA ANG - Angola Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D73
انتهى
Halil DZABRAILOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by fall - 00:47
- Round 1
Matteo ROSSI ITA - Lombardia
FÉMININE U15 / 58 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C57
انتهى
Celia VERCRUYSSE
HDF - E.L.C.O.
Laurette FOUBERT GES - Dounoux Victory by fall - 01:47 - Round 1
FÉMININE SENIOR / +72 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D74
انتهى
Yvette VALENTINI
ITA - Team Isera
Angelique GONZALEZ ARA - Lyon St Priest Victory by fall - 00:59 - Round 1
FÉMININE U15 / 58 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C58
انتهى
Thea ROUSSEL
BFC - Genlis
Victory by fall - 00:56
- Round 1
Evan LUZ LIDON ESP - Baro de Viver
FÉMININE U17 / 61 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B56
انتهى
Elena NICOLODI
ITA - Rovereto
Naemi LEISTNER GER - Leipzig Victory by points (VPO) - 02:00 - Round 1
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E67
انتهى
Mohamed BERJAOUI
IDF - Creteil
Abubacar ASKHABOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 02:27 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B72
انتهى
Ilaria SALVATERRA
ITA - Rovereto
Victory by forfeit - Round 1
Celeste SION HDF - E.L.C.O.
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E68
انتهى
Felix KHACHATRYAN
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:18
- Round 1
MATTIA BEVILACQUA ITA - Lombardia
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A67
انتهى
Nordine DJOUAHER
HDF - E.L.C.O.
Rayan AOUINA ARA - Clt Ferrand ASM Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B57
انتهى
Cassandre BUISSON
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by fall - 02:10
- Round 1
Gaïa NICOLODI ITA - Team Isera
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E69
انتهى
Vladislav MOSHKIN
SUI - Geneve
Victory by technical superiority (VSU) - 01:03
- Round 1
Islem MEDJEBER IDF - Creteil
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C59
انتهى
Roberto DEMARIE
ITA - Polisportiva Carignano
Sos USUBYAN NAQ - Le Palais/Vienne Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
FÉMININE U15 / +62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D75
انتهى
Celia BLOQUEL
HDF - E.L.C.O.
Shahinez KHENFER ARA - Cluses LO Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E70
انتهى
Shain BRIKI
IDF - Creteil
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00
- Round 1
Saifullah SAIPOV HDF - Wattrelos Lutte
FÉMININE U17 / +69 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C60
انتهى
Jade RELA
NAQ - Le Palais/Vienne
Cassidy RICHTER GER - Leipzig Victory by technical superiority (VSU) - 00:23 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B58
انتهى
Caroline BARBEY
OCC - Font-Romeu
Gerda BARTH GER - Leipzig Victory by technical superiority (VSU) - 03:20 - Round 2
FÉMININE U15 / +62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D76
انتهى
Elina BOSQ
NAQ - Ludon
CHIARA BETELLI ITA - Lombardia Victory by injury - 00:48 - Round 1
FÉMININE U15 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B60
انتهى
Malia GAY-SUBRA
ARA - Chamalieres
Victory by technical superiority (VSU) - 00:49
- Round 1
Lila BOULAIS-BRIAULT ARA - Beaumont AS
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E71
انتهى
Nolan PISSOCHER
ARA - Chamalieres
Victory by technical superiority (VSU) - 00:49
- Round 1
CESARE DRANICERU ITA - Lombardia