Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A19
Finished
Timothee DELAUNAY
NOR - Val de Reuil
Reda HAMOUCHE NOR - Le Havre CL Victory by technical superiority (VSU) - 01:52 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D16
Finished
Thomas AIME
NOR - Balleroy
Rakhman KHOUNKAEV OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:14 - Round 1
LIBRE U17 / +110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B52
Finished
Nabil ABD EL NABEY
IDF - Paris LO
Hamza KILINC ARA - Bron Victory by fall - 01:25 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A20
Finished
Nohan LEBON
REU - Saint-Denis CLOD
Abdullakl KHURSHEDI NAQ - Le Palais/Vienne Victory by technical superiority (VSU) - 01:51 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C50
Finished
Hichem HABBAZ
CVL - Dreux OL Atlas
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D17
Finished
Henzo VIENNE
REU - St Joseph LC
Shemsi SANTOU BFC - Besancon CPB Victory by fall - 03:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C51
Finished
Armen BAGHRAMYAN
BFC - Chenove
Zhabrail AIKHASTOV IDF - Rueil-Malmaison RAC Victory by technical superiority (VSU) - 02:23 - Round 2
LIBRE U17 / 110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D43
Finished
Alexandre ALBRECHT
HDF - Wimille
Haikaram ARUTUNIAN NOR - Dieppe Victory by fall - 00:43 - Round 1
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A47
Finished
Rakhman DJABRAILOV
CVL - Orleans la Source
Victory by fall - 05:23
- Round 2
Ramzan TOURGAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B29
Finished
Rayanne ESSAIDI
GES - Colmar FLC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Movladi KHATAEV PDL - Le Mans AFT
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D51
Finished
Hamza ABED
PAC - Nice LC
Bayssangour BITMURZAEV PAC - Nice LC Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A18
Finished
Akhmed MACHUKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 03:15
- Round 2
Ilies DAHMANI IDF - Aulnay CMASA
LIBRE U20 / 57 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B55
Finished
Jules GARDETTE
ARA - Aulnat
Victory by technical superiority (VSU) - 00:50
- Round 1
Dennis CILVELI BFC - Chenove
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C16
Finished
Redouane EL MAHMOUDI
HDF - Belleu - Soissons
Abdurrahman IBRAGIMOV GES - Reims CL Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A49
Finished
Movsar KHIZRIYEV
OCC - Toulouse LC
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen Victory by fall - 02:34 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B30
Finished
Remi MARTIN-FRITSCH
IDF - Meulan
Mohamed BOLAKY MEITE IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU) - 00:31 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C17
Finished
Aslan EDILSOULTANOV
OCC - Nimes L
Victory by technical superiority (VSU) - 01:00
- Round 1
Mohamed Aziz FILALI PDL - Le Mans AFT
LIBRE U20 / 125 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C45
Finished
Eldar EL TOUYEV
CVL - Dreux OL Atlas
Levan LAGVILAVA GES - Colmar FLC Victory by fall - 00:46 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D19
Finished
Rayane LE TOQUIN
PDL - Le Mans AFT
Salavat DJAMALKHANOV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / +110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B50
Finished
Anyss EL HAMEL
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:19
- Round 1
Gabriel POGU HDF - Venizel Wrestling Club
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A50
Finished
Salim SARTI
GES - Stiring-Wendel
Victory by fall - 01:57
- Round 1
Rayan TEMILLI ARA - Voiron
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A51
Finished
Sayfoulla CHABANOV
CVL - Orleans la Source
Mathis LELONG GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 01:32 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D20
Finished
Ashab BATSATSAYEV
PAC - Nice KCN
Victory by technical superiority (VSU) - 02:19
- Round 2
Hamzat SHIDAEV BFC - Besancon CPB
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C52
Finished
Wahid ILYASOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU1) - 04:00
- Round 2
Deni DAOUDOV OCC - Montauban CL
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B31
Finished
Khaled KHATAEV
PDL - Le Mans AFT
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Kaan KADOVLUEV HDF - Escautpont
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C19
Finished
Donart ISUFI
NAQ - Ludon
Tamerlan MAGAMADOV GES - Reims CL Victory by fall - 00:48 - Round 1
LIBRE U17 / 110 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D42
Finished
Johan SEMOUR
PAC - Marseille LOM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:56
- Round 1
Walid BOURDAYA ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A21
Finished
Islam ALISKHANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Abdoulkadir DAPAEV GES - Reims CL
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C20
Finished
Aissa ZAATOUT
BFC - Chagny
Enzo FABBRIZZI HDF - E.L.C.O. Victory by fall - 01:39 - Round 1
LIBRE U20 / 57 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B56
Finished
Atay NURBEK UULU
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 01:41
- Round 1
Ilyes BENSEGHIR ARA - Lyon St Priest
LIBRE U20 / 125 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C43
Finished
Yacine FERDOUZ
HDF - Hem
Rayan ANDAS ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:33 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A22
Finished
Aram MARGARYAN
ARA - Villeurbanne AS
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU1) - 03:55 - Round 2