Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FÉMININE U15 / 50 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C34
Finished
THIL Lola
GES - Reims ETTF
GAY-SUBRA Malia ARA - Chamalieres Victory by fall - 00:32 - Round 1
GRÉCO U20 / 63 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A32
Finished
MEIRIM Hugo
CVL - Joue les Tours CL
SANTIAGO Brian Kurt DEN - Team Denmark Victory by technical superiority (VSU) - 00:37 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B33
Finished
AISSAOUI Ahmed
IDF - Aulnay CMASA
ADAMOV Khamzat ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 02:37 - Round 2
GRÉCO U20 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A33
Finished
BRIE Aaron
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU) - 00:27
- Round 1
LE MEE Mathis NOR - Val de Reuil
GRÉCO U17 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B34
Finished
MARIUT Mario
NORW - Team Norway
Victory by technical superiority (VSU) - 01:04
- Round 1
MEBASTI Kais IDF - Creteil
GRÉCO U15 / 52 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C35
Finished
GUIGOLAEV Gueorgui
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU) - 01:18
- Round 1
HAYRAPETYAN Andranik PAC - Marseille LOM
GRÉCO U17 / 65 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B35
Finished
GAY-SUBRA Leon
ARA - Chamalieres
ROUSSET Argan NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 01:11 - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C36
Finished
AVETISYAN Armen
PAC - Marseille LOM
ALIYEV Ismayil NAQ - Le Palais/Vienne Victory by technical superiority (VSU) - 01:20 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A34
Finished
HAJJEM Nahim
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 01:08
- Round 1
CHFIRI Elias ARA - Lyon St Priest
GRÉCO U17 / 92 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B36
Finished
AIRAPETOV Aram
ARA - Clt Ferrand ASM
JOHNSEN Leif Noah NORW - Team Norway Victory by technical superiority (VSU) - 02:00 - Round 1
GRÉCO U17 / 92 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B37
Finished
MR OISAIEV Abdoul Karim
CVL - Joue les Tours CL
DERBALI Ismael HDF - Tourcoing LC Victory by fall - 00:30 - Round 1
GRÉCO U20 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A35
Finished
SALARZAI Mohammad
NOR - Le Havre CL
Victory by technical superiority (VSU1) - 04:12
- Round 2
LAHRIM Noa ARA - Chamalieres
GRÉCO U15 / 52 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C37
Finished
OULMI Ryan
HDF - Roubaix
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
LAMBIN Logan HDF - Belleu - Soissons
GRÉCO U15 / 52 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C38
Finished
CARLIER Tom
GES - Chalons en Champagne
Victory by fall - 01:56
- Round 1
HAMMANI Sabri HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B38
Finished
CELIN Roni
IDF - Creteil
CISTERNINO Lorenzo IDF - Rosny sous Bois Victory by fall - 02:39 - Round 2
GRÉCO U20 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A36
Finished
DJABAEV Apti
CVL - Joue les Tours CL
DAHMANI Abdallah IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU) - 01:21 - Round 1
FÉMININE U15 / 50 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C39
Finished
MARTIN Anais
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU) - 00:44
- Round 1
AOUINA Anissa ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U17 / 48 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B39
Finished
FERREIRA DA SILVA Lucas
ARA - Montreal la Cluse
Victory by fall - 01:18
- Round 1
PEROLES-PENAUD Arthur NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U20 / 77 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A37
Finished
ASMA Elyes
NOR - Val de Reuil
Victory by fall - 00:54
- Round 1
TAMOSYAN Pachik NOR - Dieppe
FÉMININE U15 / 50 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C40
Finished
THIL Lola
GES - Reims ETTF
SANDIN AMBLARD Olivia ARA - Chamalieres Victory by fall - 00:49 - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A38
Finished
HAUTJUNIAN Vano
DEN - Team Denmark
HANSEN Benjamin NORW - Team Norway Victory by technical superiority (VSU1) - 03:46 - Round 2
GRÉCO U15 / 75 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C41
Finished
DRIES Mehdi
HDF - Tourcoing LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
KHITER Yacine HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 65 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B40
Finished
AANES-NEVE Elijah
NORW - Team Norway
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
DOUBACH Ilian BFC - Besancon CPB
GRÉCO U20 / 63 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A39
Finished
REENBERG William
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU) - 01:03
- Round 1
ADISSON Albert BFC - Besancon CPB
GRÉCO U15 / 57 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C42
Finished
AUVILLE Axel
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:51
- Round 1
ULRIKSEN Frederik DEN - Team Denmark
GRÉCO U17 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B41
Finished
ATIK Jawed
IDF - Ivry/Seine
MEBASTI Kais IDF - Creteil Victory by fall - 00:31 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A40
Finished
LUNDBY Lasse
NORW - Team Norway
Victory by fall - 01:07
- Round 1
BRIE Aaron GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U15 / 44 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C43
Finished
BOUDJEMA Hocine
IDF - Rosny sous Bois
YAKDEHIGE Chamath IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU) - 01:06 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A41
Finished
BOUCHOUKH Abdel-Malak
NOR - Sotteville les Rouen
LE MEE Mathis NOR - Val de Reuil Victory by fall - 00:40 - Round 1
GRÉCO U17 / 92 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B42
Finished
JOHNSEN Leif Noah
NORW - Team Norway
Victory by technical superiority (VSU) - 03:29
- Round 2
BAYBULATOV Alam BFC - Besancon CPB
GRÉCO U15 / 52 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C44
Finished
GUIGOLAEV Gueorgui
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU) - 03:03
- Round 2
HAMMANI Sabri HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U20 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A42
Finished
CHFIRI Elias
ARA - Lyon St Priest
GAGAEV Saifoullah ARA - Clt Ferrand ASM Victory by injury - 03:00 - Round 2