Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D32
Terminé
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Gagné par VT (lutte) - 01:02
- Round 1
Islam DAGIROV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D11
Terminé
Allan LANDOUZY
HDF - Escautpont
Victory by technical superiority (VSU) - 02:46
- Round 2
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B21
Terminé
Abdou-Rahman ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Gagné par VS1 (lutte) - 02:12
- Round 2
Orian VINET PAC - St Laurent du Var
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A11
Terminé
Ibragim KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Gagné par VT (lutte) - 00:54
- Round 1
Magomed Khabib GAMZATHKANOV BFC - Dijon LC
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D44
Terminé
Alikhan KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 01:37
- Round 1
Magomed VARAEV GES - Reims CL
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A44
Terminé
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar
Magomed GATAGAYEV GES - Maizieres les Metz Gagné par VT (lutte) - 03:14 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B43
Terminé
Michel SARKISIAN
PAC - Nice LC
Victory by injury - 00:31
- Round 1
Necip KILICASLAN GES - Reims CL
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D12
Terminé
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:54
- Round 1
Eliot VIROT BFC - Champforgeuil
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C19
Terminé
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Gagné par VS1 (lutte) - 03:44
- Round 2
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A1
Terminé
Maxime CASTELOA
BFC - Montceau les Mines
Gagné par VT (lutte) - 01:16
- Round 1
Theo PRINCET BFC - Talant
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D13
Terminé
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Albert ADISSON BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 01:24 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A45
Terminé
Rida DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
Mathis LELONG PAC - St Laurent du Var
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D23
Terminé
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Islam MAGOMAEV HDF - Escautpont Victory by technical superiority (VSU) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C45
Terminé
Malik KHADYROV
PAC - Nice LC
Khizir DASIYEV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by technical superiority (VSU) - 01:34 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C33
Terminé
Kyliane EDDOUH
GES - Sarreguemines AS
Gagné par VT (lutte) - 01:26
- Round 1
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D45
Terminé
Bayssangour BITMURZAEV
PAC - Nice LC
Gagné par VT (lutte) - 01:01
- Round 1
Mehdi ROUDANI BFC - Besancon CPB
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C47
Terminé
Atilla YOVCHEV
HDF - Escautpont
Enzo FABBRIZZI HDF - E.L.C.O. Gagné par VT (lutte) - 01:07 - Round 1
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A3
Terminé
Ben Hachen TARIK
ARA - Lyon St Priest
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Atay NURBEK UULU GES - Maizieres les Metz
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D33
Terminé
Mahyi-Ed-Dine KHITER
HDF - Tourcoing LC
Dokka BOURAYEV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:57 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D17
Terminé
Allan LANDOUZY
HDF - Escautpont
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Marat MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C32
Terminé
Abdoullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 00:44
- Round 1
Gadjibek SOULEYMANOV ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B25
Terminé
Jean HOUDBINE
IDF - Coulommiers
Younes ALLOUACHE ARA - Bourg en Bresse Victory by technical superiority (VSU) - 00:28 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C9
Terminé
Vlad MITU
HDF - Escautpont
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
Allan LO GRASSO GES - Sarreguemines AS
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A14
Terminé
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Ibragim KHATCHOUKAEV HDF - Tourcoing LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:31 - Round 1
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B38
Terminé
Abdoulkadir DAPAEV
GES - Reims CL
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A50
Terminé
Magomed GATAGAYEV
GES - Maizieres les Metz
Gagné par VT (lutte) - 03:29
- Round 2
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D14
Terminé
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Abdelmutali DAVLAYEV ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:43 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D15
Terminé
Albert ADISSON
BFC - Besancon CPB
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B41
Terminé
Azamat ABOUKHANOV
IDF - Creteil
Victory by points (VPO) - 01:38
- Round 1
Walid JRIRI HDF - Tourcoing LC
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C41
Terminé
Ismael DERBALI
HDF - Tourcoing LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:05
- Round 1
Akhmed GANIGEV GES - Reims CL
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A23
Terminé
Arman ABRAMIAN
ARA - Villeurbanne AS
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Gagné par VT (lutte) - 01:20 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B45
Terminé
Sos USUBYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Gagné par VT (lutte) - 00:33
- Round 1
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine