Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C31
Terminé
Enzo FERRARE
BFC - Chagny
Aslanbek ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne Gagné par VT (lutte) - 00:43 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C13
Terminé
Nasser MOKRANI
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 01:58
- Round 1
Dylan CORALIN CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B35
Terminé
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Younus MUSAEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D19
Terminé
Islam ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U20 / 86 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A29
Terminé
Eduan COETZEE
ARA - Chambery CL
Marius MICHON GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:10 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D20
Terminé
Malik KHADYROV
PAC - Nice LC
Khizir DASIYEV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by technical superiority (VSU) - 01:17 - Round 1
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B36
Terminé
Oubayda ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:54
- Round 2
Ryan DUCHATELET PAC - Nice LC
LIBRE U20 / +97 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D35
Terminé
Walid JRIRI
HDF - Tourcoing LC
Ouail BOUGHLAM HDF - Tourcoing LC Victory by injury - Round 1
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B37
Terminé
Armen BAGHRAMYAN
BFC - Chenove
Gaspard CHEYNOUX ARA - Chamalieres Victory by technical superiority (VSU) - 00:37 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C32
Terminé
Loan PAPADOPOULOS
OCC - Nimes L
Abdallah DAHMANI IDF - Aulnay CMASA Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B38
Terminé
Mathys JACOB
HDF - Calonne Ricouart
Abdoulkadir DAPAEV GES - Reims CL Gagné par VS1 (lutte) - 01:46 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C14
Terminé
Issa ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:50
- Round 1
Thomas LEMEE NOR - L'Aigle
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A12
Terminé
Mansour GUADIEV
OCC - Toulouse LC
Lilian HOUZE HDF - Escautpont Gagné par VS1 (lutte) - 01:54 - Round 2
LIBRE U20 / 97 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A24
Terminé
Fares BENHAMED
IDF - Bagnolet
Gagné par VT (lutte) - 00:29
- Round 1
Tommy THOMAS HDF - Ronchin
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C33
Terminé
Ibraguim KOURKAEV
GES - Reims CL
Victory by points (VPO) - 02:00
- Round 2
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B16
Terminé
Remi MARTIN-FRITSCH
IDF - Meulan
Matheo CHENAYE HDF - Fives Gagné par VT (lutte) - 00:50 - Round 2
LIBRE U20 / +97 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D36
Terminé
Islam KHOUSHPAROV
NOR - Sotteville les Rouen
Gagné par VT (lutte) - 02:24
- Round 2
Ahmed LEIMOEV GES - Stiring-Wendel
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A13
Terminé
Ibrahim LEIMOEV
GES - Stiring-Wendel
Gagné par VT (lutte) - 00:44
- Round 1
Noah RIPERT REU - Etang Sale
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B14
Terminé
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:02
- Round 1
Kaan SUBASI ARA - Cluses LO
LIBRE U17 / +92 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D44
Terminé
Eldar EL TOUYEV
CVL - Dreux OL Atlas
Ikram DJOUMALOUIEV GES - OL Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 01:39 - Round 1
LIBRE U20 / 86 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A27
Terminé
Simon SAVAL
NOR - L'Aigle
Mansour ISRAILOV OCC - Nimes L Victory by technical superiority (VSU) - 01:18 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C15
Terminé
Christian ILPIDE
OCC - Toulouges J.E.C.T
Victory by forfeit - Round 1
Magomed GATAGAYEV GES - Maizieres les Metz
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B21
Terminé
Apti YOUSSOUPOV
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:12
- Round 1
Hamza BOUAFIA HDF - Fives
LIBRE U17 / +92 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D47
Terminé
Levan LAGVILAVA
GES - Colmar FLC
Gagné par VT (lutte) - 00:12
- Round 1
Johan SEMOUR PAC - Miramas
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C34
Terminé
Abdulla MAGOMEDOV
BRE - Rennes MTC
Abdoullah NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 01:04 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A14
Terminé
Naîm OUAHMANE
GES - Stiring-Wendel
Khamzat ADAMOV ARA - Clt Ferrand ASM Won by disqualification - 00:00 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C16
Terminé
Adlan PATAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:56
- Round 1
Mortada MAAZOUZ ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U20 / 86 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A30
Terminé
Rakhim MAGAMADOV
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:30
- Round 1
Arsene ZAGIDOV ARA - Cluses LO
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B22
Terminé
Abdul Hakim UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Gocha KUPREISHVILI ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D13
Terminé
Victor PIN
BFC - Besancon CPB
Abdullakl KHURSHEDI NAQ - Le Palais/Vienne Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C35
Terminé
Aslanbek ZAOURBEKOV
GES - Chalons en Champagne
Jad BOISSIERE- HASSEN ARA - Beaumont AS Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U20 / 79 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A36
Terminé
Djamboulat CHAADAEV
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 01:50
- Round 1
Mamadou MBODJ IDF - Meaux