Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U20 / 72 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D26
Terminé
Naim BOLAKY MEITE
IDF - Aulnay CMASA
Victory by technical superiority (VSU) - 00:23
- Round 1
Anthony DE LUCA GES - Maizieres les Metz
GRÉCO U20 / 72 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D27
Terminé
Ayman DOUBACH
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 01:14
- Round 1
Sofiane ESSALHI HDF - Roubaix
FÉMININE U20 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A10
Terminé
Lilou DUPINAY
OCC - Toulouse LC
Gagné par VS1 (lutte) - 01:40
- Round 2
Noemie JEANSON ARA - Grenoble OL
FÉMININE U17 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B30
Terminé
Candice MALFOY
HDF - E.L.C.O.
Eva RIQUEBOURG ELMI OCC - Rabastens de Bigorre Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U20 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A6
Terminé
Oceane PECOUT
NAQ - Le Palais/Vienne
Chadia AYACHI NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 01:04 - Round 1
GRÉCO U20 / 63 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D14
Terminé
Ilyas LAKHDARI
HDF - WCVENIZEL
Yvan ROMANENKO IDF - Aulnay CMASA Gagné par VT (lutte) - 02:08 - Round 1
FÉMININE U17 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B31
Terminé
Joanna OTTAVIANO
ARA - Grenoble OL
Lilya COHEN GES - Colmar FLC Victory by technical superiority (VSU) - 00:49 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C37
Terminé
Salim SARTI
GES - Stiring-Wendel
Amerkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Won by disqualification - 02:25 - Round 2
FÉMININE U20 / 62 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A29
Terminé
Mathilde GUEDON
BFC - Genlis
Gagné par VT (lutte) - 01:26
- Round 1
Ilona BOSSART HDF - Lievin
FÉMININE U20 / +72 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A24
Terminé
Betul BOZKURT
GES - Sausheim Mempapeurs
Emma BRACHET HDF - E.L.C.O. Victory by injury - Round 1
GRÉCO U20 / 63 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D17
Terminé
Afzal MOHAMMAD
GES - Chalons en Champagne
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 01:13 - Round 1
FÉMININE U17 / 57 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B19
Terminé
Maelyss ROUSSELET
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by technical superiority (VSU) - 01:48
- Round 1
Romane BURMER HDF - Calonne Ricouart
GRÉCO U20 / 87 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D34
Terminé
Burak KARA
GES - Sausheim Mempapeurs
Tourpal Ali MAGAMADOV GES - Reims CL Victory by technical superiority (VSU) - 00:41 - Round 1
GRÉCO U20 / 97 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C6
Terminé
Mael MICHEL
NOR - Balleroy
Victory by injury - 00:19
- Round 1
Tommy THOMAS HDF - Ronchin
FÉMININE U17 / 57 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B20
Terminé
Tania MAANFOU
REU - St Joseph LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:06
- Round 2
Lucie DAVIGNY HDF - Calonne Ricouart
FÉMININE U17 / 61 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B27
Terminé
Eleonore COUVREUR
HDF - Calonne Ricouart
Romaissa EL KHARROUBI CVL - Dreux OL Atlas Victory by technical superiority (VSU) - 00:28 - Round 1
FÉMININE U20 / +72 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A25
Terminé
Cyrine BAHRI
HDF - Tourcoing LC
Gagné par VT (lutte) - 01:52
- Round 2
Heloise CEARNAU GES - Sausheim Mempapeurs
FÉMININE U17 / +69 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B10
Terminé
April SOMON
HDF - Calonne Ricouart
Gagné par VT (lutte) - 00:30
- Round 1
Ambre CHEVREAU HDF - Belleu - Soissons
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C26
Terminé
Albert ADISSON
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 00:39
- Round 1
Maidin AOUINA HDF - Roubaix
FÉMININE U20 / 65 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A28
Terminé
Malika EL ASRI
ARA - Montreal la Cluse
Nolwenn PERES IDF - Villejuif Victory by technical superiority (VSU) - 00:56 - Round 1
FÉMININE U17 / 61 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B28
Terminé
Marilou MISERERE
BFC - Champforgeuil
Victory by technical superiority (VSU) - 01:14
- Round 1
Nanou FRAUDIN GES - Sausheim Mempapeurs
GRÉCO U20 / 77 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D36
Terminé
Yvan Brandon GUIADEM KAMDEM
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by points (VPO) - 03:00
- Round 2
Narek HOVSSEPYAN ARA - Villeurbanne AS
FÉMININE U20 / 62 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A30
Terminé
Iris THIEBAUX
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 01:13
- Round 1
Yousra DAQI ARA - Cluses LO
GRÉCO U20 / 60 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C38
Terminé
Harutyun BABAJANYAN
IDF - Bagnolet
Nur-Ali MALITSAEV PAC - Nice KCN Victory by technical superiority (VSU) - 01:55 - Round 1
FÉMININE U20 / 47 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A35
Terminé
Jasmine BOUAZERIA
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 01:07
- Round 1
Laura LAZIER HDF - Ronchin
GRÉCO U20 / 55 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C17
Terminé
Aywil FOUACHE
NOR - Le Havre CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:38
- Round 1
Emilien BOUREL HDF - Calonne Ricouart
FÉMININE U17 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B32
Terminé
Clacidy DUBARY SITOUZE
REU - St Joseph LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Celia DESMET HDF - Wattignies
FÉMININE U20 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A9
Terminé
Laurie LESAFFRE
HDF - E.L.C.O.
Gagné par VT (lutte) - 00:43
- Round 1
Oceane PECOUT NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U20 / 77 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D37
Terminé
Djamboulat CHAADAEV
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 01:12
- Round 1
Yanis BELAIDI HDF - Tourcoing LC
FÉMININE U17 / 57 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B21
Terminé
Leana SIERRA
BFC - Jussey
Victory by technical superiority (VSU) - 01:15
- Round 1
Louna PEJOT PDL - Vallet
GRÉCO U20 / 72 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D28
Terminé
Aboubakar ZAOURBEKOV
GES - Chalons en Champagne
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Gagné par VS1 (lutte) - 02:38 - Round 1
GRÉCO U20 / 63 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
D16
Terminé
Mehdi GRANVILLE
IDF - Ivry/Seine
Gagné par VT (lutte) - 00:54
- Round 1
Nacim AKSKOUS GES - Stiring-Wendel