Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C62
Finito
HOTAK Zainullah
IDF - Paris LO
Victory by fall - 00:18
- Round 1
HAMAMA Mehdi HDF - Roubaix
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A62
Finito
TCHERGUIZBIEV Islam
PAC - Marseille LOM
Victory by fall - 01:51
- Round 1
BRILLON Theo IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C63
Finito
FREMY Stanislas
HDF - Fives
ALIEV Amir OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 02:54 - Round 1
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B74
Finito
LAGVILAVA Levan
GES - Colmar FLC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
NAIMI Muhammad Fahim IDF - Ste Genevieve Bois
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B28
Finito
DORANGEON Stan
NAQ - Villenave d'Ornon SA
CLODEREE Maxime HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 00:59 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C52
Finito
BOTEZ Antonio Petrica
HDF - Roubaix
Victory by technical superiority (VSU1) - 04:14
- Round 2
METERFI Bilal NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B62
Finito
HASSANI Lahcene
IDF - Creteil
STICKER Quentin GES - OL Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 00:58 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A34
Finito
DIJOUX Samuel
REU - St Joseph LC
RASULOV Said PAC - Marseille LOM Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C64
Finito
AIBUEV Akhmed
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:55
- Round 1
MALIE Cameron IDF - Melun
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A36
Finito
LAMOTHE Clement
IDF - Meaux
Victory by forfeit - 01:30
- Round 1
MARKOCIAN Marat ARA - Villeurbanne AS
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C65
Finito
KHALED Driss
GES - Stiring-Wendel
DACHAEV Abu Bakar PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:08 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B63
Finito
PEREZ Enzo
PAC - Nice EAM
GAGAEV Saifoullah ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 04:03 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A54
Finito
DOUARRE Ameline
IDF - Bagnolet
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
THIEBAUX Iris BFC - Besancon CPB
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C51
Finito
BENHAMED Fares
IDF - Bagnolet
KHOUNKAEV Mokhmad OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU1) - 04:10 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B29
Finito
ALEKMA Saifedine
GES - Sarreguemines AS
Won by disqualification - 04:59
- Round 2
BARRAJ Ayoub ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C53
Finito
SAMIR Anas
HDF - Tourcoing LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
HENTZ Xavier ARA - Chamalieres
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B64
Finito
SINE Stephane
REU - St Joseph LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:39
- Round 1
HASANOV Mirdamed PDL - Vallet
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A37
Finito
CUENOT Hugo
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
AUVILLE Simon NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B75
Finito
CHENAYE Thibault
HDF - Fives
UMKHADJIEV Zelimkhan GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:28 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C66
Finito
SARITOV Ilman
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 02:36
- Round 1
HOTAK Zainullah IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C67
Finito
ALIEV Amir
OCC - Toulouse LC
VALIEV Ruslan NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 02:27 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A71
Finito
PERES Nolwenn
IDF - Villejuif
RENAUT Clara HDF - Mons en Baroeul Victory by technical superiority (VSU) - 04:20 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C54
Finito
VISKHANOV Adlan
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:53
- Round 1
EVAZALI Wali ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B30
Finito
KAIRBEKOV Alibek
ARA - Clt Ferrand ASM
AMSIEV Adam NOR - Sotteville les Rouen Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B65
Finito
MALOEUVRE Nolan
BRE - Rennes MTC
Victory by forfeit - Round 1
ADDA Bilal HDF - Roubaix
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B31
Finito
LAURET Lucas
IDF - Bagnolet
STE MARIE David REU - St Joseph LC Victory by fall - 01:22 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B66
Finito
DAUCHEZ Mathieu
HDF - Calonne Ricouart
GEZEMIYEV Minkail ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:43 - Round 1
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A63
Finito
LE METAYER Valentin
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
MOUGIN Stevan PDL - Aigrefeuille
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B32
Finito
ISSAYEV Mansour
GES - OL Schiltigheim
CLODEREE Maxime HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 02:09 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C68
Finito
MONTEIRO FURTADO Matteo
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
OZ Emre CVL - Orleans la Source
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A72
Finito
RAPHAEL Jenelly Odelli Chris
REU - St Joseph LC
MIALHE Celine IDF - Rueil-Malmaison RAC Victory by fall - 01:39 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A39
Finito
CHELIT Nahim
ARA - Lyon St Priest
KHATAEV Movladi PDL - Le Mans AFT Victory by technical superiority (VSU) - 00:33 - Round 1