Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B39
Finito
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Oubayda ITAEV GES - Sarreguemines AS Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U20 / 79 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A37
Finito
Mathis DEGOULET
IDF - Melun
Victory by fall - 00:45
- Round 1
Yanis BELAIDI HDF - Tourcoing LC
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D50
Finito
Mohammad UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Rakhman MAGAMADOV OCC - Montauban CL
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C36
Finito
Amir CHURAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by fall - 00:53
- Round 2
Matteo DEON HDF - Calonne Ricouart
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A15
Finito
Lilian HOUZE
HDF - Escautpont
Ramzan TOURGAEV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 01:32 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D15
Finito
Alex BEAUVINEAU
PDL - Aigrefeuille
Akram BIBOULATOV OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 01:54 - Round 1
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C47
Finito
Mogamed ISSAEYV
OCC - Nimes L
Victory by technical superiority (VSU) - 01:23
- Round 1
Killyan PETGES BFC - Chenove
LIBRE U20 / 97 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A25
Finito
Tommy THOMAS
HDF - Ronchin
Tourpal Ali MAGAMADOV GES - Reims CL Victory by injury - 00:20 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D51
Finito
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Haik SARGSYAN PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:25 - Round 2
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B43
Finito
Bekkhan AIKHASTOV
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Yanis BOUCHAIB CVL - Dreux OL Atlas Victory by fall - 02:10 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C37
Finito
Kais MEBASTI
IDF - Creteil
Victory by fall - 01:55
- Round 2
Movsar KHIZRIYEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A17
Finito
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Victory by technical superiority (VSU) - 00:52 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D52
Finito
Rayanne ESSAIDI
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:45
- Round 1
Azat NIKOGHOSYAN BFC - Talant
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C17
Finito
Nasser MOKRANI
GES - Maizieres les Metz
Ewan LEPRINCE BFC - Torcy ZL Victory by technical superiority (VSU) - 00:46 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C38
Finito
Joachim DUBOS
REU - Etang Sale
Said Bek ABUKHADJIEV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:38 - Round 1
LIBRE U17 / +92 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D45
Finito
Ikram DJOUMALOUIEV
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 00:29
- Round 2
Ugo DEPAOLI IDF - Aulnay CMASA
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B40
Finito
Gaspard CHEYNOUX
ARA - Chamalieres
Abdoulkadir DAPAEV GES - Reims CL Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C48
Finito
Marius DANSAULT
IDF - Paris LO
Islam BEGUIEV BRE - Rennes MTC Victory by fall - 02:24 - Round 1
LIBRE U20 / 79 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A38
Finito
Arsen VARDANYAN
PAC - Marseille LOM
Anass EL MAHI BRE - Rennes MTC Victory by fall - 02:18 - Round 1
LIBRE U20 / +97 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D39
Finito
Ouail BOUGHLAM
HDF - Tourcoing LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:04
- Round 1
Rayan ANDAS ARA - Lyon St Priest
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C19
Finito
Christian ILPIDE
OCC - Toulouges J.E.C.T
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne Victory by fall - 01:08 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B45
Finito
Raphael DUGUE
PDL - Vallet
Mouhadin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL Victory by technical superiority (VSU) - 00:54 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B15
Finito
Said-Mouhamad KHOLOUKHOEV
PAC - Nice KCN
Andranik MIRDJANIAN GES - OL Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 01:24 - Round 1
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C49
Finito
Minkail GEZEMIYEV
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:51
- Round 1
Nacim AKSKOUS GES - Stiring-Wendel
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B46
Finito
Agot DJIMANI
IDF - Melun
Theo GUILLOT NOR - Rouen ASPTT Victory by technical superiority (VSU) - 01:07 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D14
Finito
Elias CHFIRI
ARA - Bourg en Bresse
Aslan EDILSOULTANOV OCC - Nimes L Victory by technical superiority (VSU) - 01:16 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C39
Finito
Amir CHURAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 00:57 - Round 1
LIBRE U20 / 79 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A39
Finito
Mohammed REZGUI
IDF - Paris LO
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:22
- Round 2
Ibragim KHATCHOUKAEV HDF - Tourcoing LC
LIBRE U20 / +97 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D40
Finito
Walid JRIRI
HDF - Tourcoing LC
Ahmed LEIMOEV GES - Stiring-Wendel Victory by injury - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B17
Finito
Julien LEMEE
NOR - L'Aigle
Enzo GUYOT IDF - Meaux Victory by injury - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D16
Finito
Yacine ADILOVSKI
IDF - Aulnay CMASA
Victory by technical superiority (VSU) - 01:24
- Round 1
Matheo HENRION REU - St Joseph LC
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B41
Finito
Younus MUSAEV
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:11
- Round 2
Ryan DUCHATELET PAC - Nice LC