Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C5
Finito
Theo DOMERGUE
BFC - Chenove
Akraman SOULEIMANOV IDF - Melun Victory by technical superiority (VSU) - 01:05 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B9
Finito
Amine LAMALLEM
ARA - Clt Ferrand Stade
Victory by technical superiority (VSU) - 01:19
- Round 1
Tarek EL KOUASMA ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B10
Finito
Raffaele MATRULLO
ITA - New Popeye Livorno
Maxime CLODEREE HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 01:08 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E8
Finito
Pasquale LIUZZI
ITA - Liuzzi
Victory by fall - 01:30
- Round 1
Yacine ADILOVSKI IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C6
Finito
Luka TARBA
ARA - St Etienne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:29
- Round 1
Maxime DUBOST ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A8
Finito
Tahar DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Ismayil ALIYEV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E9
Finito
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by fall - 01:37
- Round 1
Elias CHFIRI ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D7
Finito
Ghislain BENFEGHOUL
IDF - Paris LO
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:03
- Round 1
Mortada MAAZOUZ ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A9
Finito
Deni DAOUDOV
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 02:39
- Round 2
Abdessamad EL QEMMAHE ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E10
Finito
Artur MAKHMOUDOV
PDL - Angers OL
Victory by technical superiority (VSU) - 02:30
- Round 2
Nael SEFOUANE ARA - Chamalieres
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B11
Finito
Mykyta CHULAKOV
NAQ - Ludon
Raul CASO ITA - Gruppo Livornesi Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C7
Finito
Nicola RIATSCH
SUI - Geneve
Victory by technical superiority (VSU1) - 06:00
- Round 2
Jonathan COESY GES - Creutzwald
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A10
Finito
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Mathys SARRASIN SUI - Martigny Victory by fall - 02:58 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D8
Finito
Francisco Mpiutu De Deus TADEU
ANG - Angola
Bilal ADDA HDF - Roubaix Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B12
Finito
Dorian GLOTAIN
PDL - Aigrefeuille
Ellias SAHBANI IDF - Paris LO Victory by technical superiority (VSU) - 01:51 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E11
Finito
Jad BOISSIERE- HASSEN
ARA - Beaumont AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:56
- Round 2
Lotfi BENABDALLAH ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A11
Finito
Sayfullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 01:12
- Round 1
Mouhamed OUMAROV BFC - MJC Dole
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D9
Finito
Matheo SCANNAPIECO
GES - Creutzwald
Faycel BERRAH ARA - Bron Victory by fall - 01:04 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A12
Finito
Hichem HABBAZ
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by fall - 01:35
- Round 1
Abdel Cader BAILECHE VALERO ESP - Baro de Viver
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C8
Finito
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Mathis DEGOULET IDF - Melun
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E12
Finito
Arnak MKRTCHYAN
NAQ - Ludon
Victory by technical superiority (VSU) - 01:00
- Round 1
Dennis CILVELI BFC - Chenove
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D10
Finito
Beka MINDIASHVILI
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - Round 1
Ibrahim EL AHMADI OCC - Montauban CL
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E13
Finito
Jules FOURVEL
ARA - Beaumont AS
Louis LEGRAND HDF - E.L.C.O. Victory by technical superiority (VSU) - 01:00 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C9
Finito
Alberto MAIORANA
ITA - New Popeye Livorno
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 02:21 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A13
Finito
Omar ABDELKRIMI
PAC - St Laurent du Var
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 02:28 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B13
Finito
Hedi BEN ABDA
NAQ - St Yrieix CAL
Junior CADESTIN IDF - Paris LO Victory by technical superiority (VSU) - 03:38 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E14
Finito
Movsar KHIZRIYEV
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 01:16
- Round 1
Messadi RHAIMIA ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D11
Finito
Fayad ILIASSA
IDF - Paris LO
Victory by forfeit - Round 1
Temerlan AZIZOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A14
Finito
Moulay El Mehdi TAYEBI ALAOUI
ARA - Clt Ferrand ASM
Miscael NKUNGA ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 01:13 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B14
Finito
Lucas LAURET
IDF - Bagnolet
Victory by fall - 00:46
- Round 1
Arxhent ABAZAJ IDF - Meaux
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C10
Finito
Abdulla TOMOV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 02:19
- Round 1
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B15
Finito
Hugo FARIN
ARA - Villeurbanne AS
Khamzat ELDARBIEV PDL - Le Mans AFT Victory by forfeit - 00:30 - Round 1