Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C1
終了
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by fall - 00:24
- Round 1
Lilian HOUZE HDF - Escautpont
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B1
終了
Djamboulat CHAADAEV
GES - Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 01:25
- Round 1
Yanis BELAIDI HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A1
終了
Theo VANDEN ABEELE
NOR - Sotteville les Rouen
Lucas LO GRASSO GES - Sarreguemines AS Victory by fall - 01:38 - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B2
終了
Arman KARAPETYAN
PAC - Marseille LOM
Victory by technical superiority (VSU) - 01:04
- Round 1
Issa ARSOEV GES - Colmar FLC
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A3
終了
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 01:38
- Round 1
Mohamed TOUATI IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C3
終了
Issa ATAFI
ARA - Bourg en Bresse
Victory by injury - Round 1
Sabri ELAIRECH HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C4
終了
Kharon BISSOULTANOV
GES - Schiltigheim
Philemon BOUCART NAQ - Cenon Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B3
終了
Magomed ISSAEV
GES - Reims CL
Victory by fall - 02:52
- Round 1
Medhi LEBON-GANGATE REU - St Joseph LC
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A4
終了
Ilyes BENHAMMOU
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Joanes DESBOVES IDF - Creteil
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C5
終了
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Ibrahim LEIMOEV GES - Stiring-Wendel Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B4
終了
Yakhia ISSAYEV
GES - Schiltigheim
Yvan Brandon GUIADEM KAMDEM NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU1) - 00:43 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C6
終了
Ismael RIADI
ARA - Bourg en Bresse
Yasin LAKHDARI HDF - WCVENIZEL Victory by fall - 01:19 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A5
終了
Younes BELMADANI
ARA - Bourg en Bresse
Harutyun BABAJANYAN IDF - Villejuif Victory by technical superiority (VSU1) - 01:07 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C7
終了
Ramzan TOURGAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:52
- Round 2
Yanis CELIN IDF - Creteil
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B5
終了
Gagik SNJOYAN
NAQ - St Yrieix CAL
Won by disqualification - 01:48
- Round 1
Bekran OUMARSOULTANOV OCC - Montauban CL
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B6
終了
Noha AKHMADOV
GES - Maizieres les Metz
Victory by forfeit - Round 1
Manvel POGHOSYAN IDF - Bagnolet
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B21
終了
Magomed GATAGAYEV
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 00:22
- Round 1
Matheo CHENAYE HDF - Fives
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A6
終了
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Magomed IBRAGUIMOV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by fall - 01:30 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C8
終了
Reda FEDDAL
HDF - Fives
Albert ADISSON BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 00:32 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B23
終了
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Victory by fall - 01:01
- Round 1
Sofiane ESSALHI HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C9
終了
Victor MISCHLER-RIEMER
GES - Schiltigheim
Allan LANDOUZY HDF - Escautpont Victory by technical superiority (VSU) - 01:14 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C27
終了
Amerkhan CHAMANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by forfeit - Round 1
Marwan ZAROURI HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A7
終了
Ilyas LAKHDARI
HDF - WCVENIZEL
Victory by forfeit - Round 1
David BULIGA PAC - Monaco
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B24
終了
Anthony DE LUCA
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:07
- Round 2
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C28
終了
Mehdi GRANVILLE
IDF - Ivry/Seine
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:19
- Round 2
Julien NOUGUIER ARA - Meysse
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A8
終了
Adil IKHLAZOV
GES - Colmar FLC
Victory by fall - 01:00
- Round 1
Lev ZARIPOV ARA - Bron
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B25
終了
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A9
終了
Elias CHFIRI
ARA - Bourg en Bresse
Victor RICHER NAQ - Cenon Victory by fall - 01:13 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A27
終了
Ibragim KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Arthur GIACOMAZZI ARA - Meysse
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C29
終了
Imad EL MARBOUH
GES - Stiring-Wendel
Hayk DARBINYAN PDL - Malville Victory by technical superiority (VSU) - 01:34 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C2
終了
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:40
- Round 1
Mohamed ABDELLAOUI GES - Reims CL
GRÉCO U20 / 87 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B31
終了
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Duncan DACHER GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 02:07 - Round 1