Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 45 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D74
終了
Islam USAEV
OCC - Nimes L
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:34
- Round 1
Angel SIDI OCC - Tarbes TPLG
LIBRE U17 / 51 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B74
終了
Marc Emmanuel LEGROS
REU - Etang Sale
Logan BESNIER CVL - Saint-Pierre des Cor Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / +92 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D78
終了
Ugo DEPAOLI
IDF - Aulnay CMASA
Levan LAGVILAVA GES - Colmar FLC Victory by fall - 00:10 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D30
終了
Islam ARSOEV
GES - Colmar FLC
Khizir DASIYEV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by technical superiority (VSU) - 01:28 - Round 1
LIBRE U20 / 57 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A64
終了
Abdel-Malak BOUCHOUKH
NOR - Sotteville les Rouen
Nolan MALOEUVRE BRE - Rennes MTC Victory by technical superiority (VSU) - 00:53 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B52
終了
Bekkhan AIKHASTOV
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Agot DJIMANI IDF - Melun Victory by technical superiority (VSU1) - 00:52 - Round 2
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C62
終了
Akhmed ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D31
終了
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Won by disqualification - Round 2
Saifoullah GAGAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 51 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B75
終了
Ben Hachen TARIK
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 1
Mohamed BABOUEV ARA - Grenoble OL
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C63
終了
Yanisse MADI
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:51
- Round 1
Islam BEGUIEV BRE - Rennes MTC
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B30
終了
Souleymane KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Victory by technical superiority (VSU) - 00:37
- Round 1
Hamza BOUAFIA HDF - Fives
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D66
終了
Ismail EL MOUMNI
NOR - Sotteville les Rouen
Mohamed-Amin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL Victory by technical superiority (VSU) - 01:47 - Round 1
LIBRE U20 / 57 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A65
終了
Orian VINET
PAC - St Laurent du Var
Imad EL MARBOUH GES - Stiring-Wendel Victory by technical superiority (VSU1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C64
終了
Mathis LELONG
PAC - St Laurent du Var
Victory by fall - 03:00
- Round 2
Salikh MOUSSAIEV GES - OL Schiltigheim
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B31
終了
Tourpal Ali ABDULKADYROV
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Sos USUBYAN NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B32
終了
Apti YOUSSOUPOV
BFC - Chalon/Saone AC
Gocha KUPREISHVILI ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:36 - Round 1
LIBRE U17 / 92 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C72
終了
Seth TINAS
IDF - Meaux
Victory by fall - 00:17
- Round 1
Said LARIBI IDF - Paris LO
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D67
終了
Mohammad UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Rayanne ESSAIDI GES - Colmar FLC
LIBRE U20 / 57 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A66
終了
Emilien BOUREL
HDF - Calonne Ricouart
Simeon MAITTE HDF - Mons en Baroeul Victory by technical superiority (VSU1) - 01:17 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D32
終了
Malik KHADYROV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:12
- Round 2
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U17 / 45 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D75
終了
Khaled BRAHIM
ARA - Clt Ferrand ASM
Islam USAEV OCC - Nimes L Victory by fall - Round 1
LIBRE U17 / 45 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D76
終了
Hamza ABED
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:41
- Round 1
Angel SIDI OCC - Tarbes TPLG
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B33
終了
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Andranik MIRDJANIAN GES - OL Schiltigheim
LIBRE U20 / 57 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A67
終了
Jules GARDETTE
ARA - Aulnat
Victory by points (VPO1) - 03:00
- Round 2
Salim SARTI GES - Stiring-Wendel
LIBRE U17 / 51 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B76
終了
Roman MAGENTIES
OCC - Vic en Bigorre
Victory by fall - 01:47
- Round 1
Zhabrail AIKHASTOV IDF - Rueil-Malmaison RAC
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B34
終了
Abdul Hakim UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by fall - 00:41
- Round 1
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D68
終了
Sayfoullah EVDAIEV
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 00:25
- Round 2
Askhab GATAGAJEV GES - Maizieres les Metz
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B63
終了
Mansur AVAYSOV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:36
- Round 1
Brice PECOUT NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B57
終了
Yanis BOUCHAIB
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by fall - 01:04
- Round 1
Raphael DUGUE PDL - Vallet
LIBRE U20 / 57 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A68
終了
Seyfulla ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by fall - 01:56
- Round 2
Nur-Ali MALITSAEV PAC - Nice KCN
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D69
終了
Rakhman MAGAMADOV
OCC - Montauban CL
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Achraf KOUAINSO GES - Maizieres les Metz
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B58
終了
Agot DJIMANI
IDF - Melun
Bnouyamine MOURCHIDI PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU1) - 02:45 - Round 1