Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A1
완료됨
BOUHIA Ayoub
GES - Reims CL
FJELDSTAD Andreas NORW - Team Norway Victory by technical superiority (VSU) - 01:39 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(SAMEDI)
B1
완료됨
BOLTON Ezekiel
USA - Team USA
PETKOV Kristiyan SOF - Team Sofia Victory by technical superiority (VSU1) - 03:42 - Round 2
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI)
C1
완료됨
AZA GNANDJI Philippe
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU) - 02:01
- Round 1
TATOYAN Narek NOR - Dieppe
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A2
완료됨
KESKIN Kerem
ARA - Clt Ferrand ASM
VORRIAS Stamatios DEN - Team Denmark Victory by technical superiority (VSU1) - 01:14 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI)
C2
완료됨
TIMIRBIEV Lors
NORW - Team Norway
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
AISSAOUI Ahmed IDF - Aulnay CMASA
GRÉCO U17 / 65 KG
(SAMEDI)
B2
완료됨
KAROYAN Rustam
ARA - Meysse
NKUNGA Miscael ARA - Lyon Milo's Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A3
완료됨
MADIYEV Bilal
OCC - Tarbes TPLG
Victory by technical superiority (VSU) - Round 1
RACHDI Bilele HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI)
C3
완료됨
REBER Fritz
SUI - Team Switzerland
Victory by technical superiority (VSU) - 02:04
- Round 1
BEKTEMIROV Isa AUT - Team Austria
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A4
완료됨
TAIMASOV Djabrail
IDF - Bagnolet
CISTERNINO Lorenzo IDF - Rosny sous Bois Victory by technical superiority (VSU) - 02:25 - Round 2
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI)
C4
완료됨
GIMBATOV Magomed
NOR - Le Havre CL
Victory by fall - 02:49
- Round 1
ASIEV Arbi IDF - Bagnolet
GRÉCO U17 / 65 KG
(SAMEDI)
B3
완료됨
GRABNER Brian
USA - Team USA
Victory by technical superiority (VSU) - 00:45
- Round 1
ETTARBOUCH Rachid NOR - Dieppe
GRÉCO U17 / 65 KG
(SAMEDI)
B4
완료됨
DYA Imrane
HDF - Belleu - Soissons
HAMOUCHE Reda NOR - Le Havre CL Victory by technical superiority (VSU) - 00:58 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A5
완료됨
LEGAL Come
ARA - Chamalieres
HOARAU Quentin REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:22 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI)
C5
완료됨
RASMUSSEN Magnus
DEN - Team Denmark
COLTON Parduhn USA - Team USA Victory by technical superiority (VSU) - 03:16 - Round 2
GRÉCO U20 / 87 KG
(SAMEDI)
B5
완료됨
MAIER Paul
AUT - Team Austria
JOHNSEN Leif Noah NORW - Team Norway Victory by points (VPO) - 06:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A6
완료됨
SAIDOULAEV Amin
HDF - Belleu - Soissons
MAMOUNI Abdelmalik CVL - Joue les Tours CL Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI)
C6
완료됨
AANES-NEVE Elijah
NORW - Team Norway
Victory by technical superiority (VSU) - 04:26
- Round 2
BAGHEZZA Mohamed IDF - Creteil
GRÉCO U20 / 87 KG
(SAMEDI)
B6
완료됨
HAUTJUNIAN Vano
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU) - 01:57
- Round 1
COHEN Nino GES - Colmar FLC
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A7
완료됨
MAVOUANDA Joan
IDF - Bagnolet
NAZARIAN Tigran NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 01:28 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI)
C7
완료됨
BRUNNER Saya
SUI - Team Switzerland
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
KHERBOUCHE Kassim IDF - Ivry/Seine
GRÉCO U17 / 65 KG
(SAMEDI)
B7
완료됨
BLANC Lois
BFC - Pontarlier
DAHMANI Ilies IDF - Ivry/Seine Victory by technical superiority (VSU) - 00:55 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A8
완료됨
NKUNGA Azaria
ARA - Lyon Milo's
Victory by forfeit - 03:55
- Round 2
SKOVBO Gustav DEN - Team Denmark
GRÉCO U17 / 65 KG
(SAMEDI)
B8
완료됨
GHARBI Bilel
GES - Epernay
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 1
MAGOMEDOV Sapiyoula GES - Reims CL
GRÉCO U17 / 65 KG
(SAMEDI)
B9
완료됨
ALIYEV Ismayil
NAQ - Le Palais/Vienne
MOLOCE Theo ROU - Team Romania Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 72 KG
(SAMEDI)
C8
완료됨
BENOUMEUR Zayd
HDF - Tourcoing LC
KHERBOUCHE Souleymane IDF - Ivry/Seine Victory by technical superiority (VSU) - 00:48 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A9
완료됨
ADSUAR Jean
PAC - Nice LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
MAIGA Eugene IDF - Montreuil RS
GRÉCO U17 / 65 KG
(SAMEDI)
B10
완료됨
CHAMANOV Alimkhan
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
BRIKI Shain IDF - Creteil
GRÉCO U20 / 72 KG
(SAMEDI)
C9
완료됨
USUBYAN Sos
NAQ - Le Palais/Vienne
LUNGU Constantin ROU - Team Romania Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 87 KG
(SAMEDI)
B11
완료됨
CEJNOG Franek
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU) - 00:51
- Round 1
ARIF Othman HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 60 KG
(SAMEDI)
A10
완료됨
IORDACHITA Ioan
ROU - Team Romania
Victory by technical superiority (VSU) - 00:37
- Round 1
PERETZ Raphael IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U20 / 87 KG
(SAMEDI)
B12
완료됨
OECHSNER DE CONINCK Noa
NAQ - Ludon
GELAZONIA Petre NOR - Dieppe Victory by fall - 01:19 - Round 1
GRÉCO U20 / 72 KG
(SAMEDI)
C10
완료됨
MATHISEN Vetle
NORW - Team Norway
ADAMOV Khamzat ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 00:45 - Round 1