Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A2
완료됨
Maxime CASTELOA
BFC - Montceau les Mines
Fedi YAZIDI PAC - St Laurent du Var Victory by technical superiority (VSU) - 02:45 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C10
완료됨
Karen MARTIROSYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Adam LAMECH IDF - Creteil Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B11
완료됨
Lom-Ali KHAITAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:33
- Round 1
Mathis PERRET LAROCHE ARA - Villefranche
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B12
완료됨
Baptiste MAILLY
BFC - Talant
Nassim ROUDANI BFC - Besancon CPB Victory by fall - 01:25 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D16
완료됨
Abdelmutali DAVLAYEV
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 02:31
- Round 2
Eliot VIROT BFC - Champforgeuil
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A40
완료됨
Vincent MAZOYER-VEAUTIER
BFC - Champforgeuil
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Lilian HOUZE HDF - Escautpont
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B44
완료됨
Michel SARKISIAN
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:34
- Round 1
Mohamed HMIDOUCHE IDF - Meaux
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C38
완료됨
Abdoullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by fall - 01:43
- Round 1
Kyliane EDDOUH GES - Sarreguemines AS
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D34
완료됨
Aram MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Islam ALISKHANOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B27
완료됨
Younes ALLOUACHE
ARA - Bourg en Bresse
Abdul Hakim UMKHADJIEV GES - Sarreguemines AS Victory by fall - 00:34 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A13
완료됨
Eduan COETZEE
ARA - Chambery CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:50
- Round 1
Ali KUKARHOEV PAC - Nice LC
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B35
완료됨
Mairbek ABDULKADYROV
OCC - Toulouse LC
Shain BRIKI IDF - Creteil Victory by forfeit - Round 1
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C42
완료됨
Ibragim ELZHURKAYEV
BFC - Dijon LC
Arthur AIRAPETOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 00:26 - Round 1
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B42
완료됨
Peio CORDIER
HDF - E.L.C.O.
Walid JRIRI HDF - Tourcoing LC Victory by injury - 00:01 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A41
완료됨
Joanes DESBOVES
IDF - Creteil
Imran ALISKHANOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 02:34 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D35
완료됨
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Apti YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC Victory by fall - 00:53 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C46
완료됨
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:23
- Round 1
Khamzat ADAMOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B47
완료됨
Michel SARKISIAN
PAC - Nice LC
Sos USUBYAN NAQ - Le Palais/Vienne Victory by fall - 03:14 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D36
완료됨
Wahid ILYASOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Louis LEGRAND HDF - E.L.C.O.
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C11
완료됨
Harutyun BABAJANYAN
IDF - Villejuif
Mohammad UMKHADJIEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:15 - Round 1
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A5
완료됨
Fedi YAZIDI
PAC - St Laurent du Var
Ben Hachen TARIK ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 01:28 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C12
완료됨
Ethan LAMOUR
IDF - Creteil
Ionut LISNIC IDF - Creteil Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B14
완료됨
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Adil IKHLAZOV GES - Colmar Victory by fall - 01:07 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A42
완료됨
Ilyes BENHAMMOU
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by fall - 01:05
- Round 1
Kaan KADOVLUEV HDF - Escautpont
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B13
완료됨
Aslan KHASKHANOV
PDL - Saint-Nazaire
Alan MAGOMADOV BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU1) - 01:18 - Round 1
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D48
완료됨
Alikhan KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Bayssangour BITMURZAEV PAC - Nice LC Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A25
완료됨
Kassim KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Victory by technical superiority (VSU) - 01:10
- Round 1
Semih KARACA ARA - Grenoble OL
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B17
완료됨
Lom-Ali KHAITAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:55
- Round 1
Nassim ROUDANI BFC - Besancon CPB
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C15
완료됨
Vlad MITU
HDF - Escautpont
Victory by technical superiority (VSU) - 01:09
- Round 1
Adam LAMECH IDF - Creteil
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A19
완료됨
Eduan COETZEE
ARA - Chambery CL
Victory by fall - 02:43
- Round 2
Ibragim KHATCHOUKAEV HDF - Tourcoing LC
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C49
완료됨
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:02
- Round 1
Enzo FABBRIZZI HDF - E.L.C.O.
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B18
완료됨
Alan MAGOMADOV
BFC - Besancon CPB
Adil IKHLAZOV GES - Colmar Victory by technical superiority (VSU) - 00:59 - Round 1