Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C50
완료됨
Mathis LELONG
PAC - St Laurent du Var
Salikh MOUSSAIEV GES - OL Schiltigheim Victory by points (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C51
완료됨
Rida DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:30
- Round 1
Theo VANDEN ABEELE NOR - Rouen ASPTT
LIBRE U17 / +92 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D48
완료됨
Johan SEMOUR
PAC - Miramas
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Ramzan CHEPIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A16
완료됨
Ibrahim LEIMOEV
GES - Stiring-Wendel
Mohamed ABDELLAOUI GES - Reims CL Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B47
완료됨
Ilyas ABDURASHIDOV
GES - Sarreguemines AS
Victory by fall - 01:18
- Round 1
Bnouyamine MOURCHIDI PAC - Nice LC
LIBRE U20 / 86 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A33
완료됨
Marius MICHON
GES - Sarreguemines AS
Rakhim MAGAMADOV OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 00:48 - Round 1
LIBRE U17 / 48 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B42
완료됨
Armen BAGHRAMYAN
BFC - Chenove
Mathys JACOB HDF - Calonne Ricouart Victory by fall - 00:47 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D53
완료됨
Mohamed-Amin KHABIZAEV
ARA - Grenoble OL
Victory by fall - 01:37
- Round 1
Ismail AKHMETOV CVL - Saint-Pierre des Cor
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A18
완료됨
Philippe AZA GNANDJI
GES - Chalons en Champagne
Ashab BATSATSAYEV PAC - Nice KCN Victory by fall - 01:17 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B44
완료됨
Yanis BOUCHAIB
CVL - Dreux OL Atlas
Askhab ASKHABOV OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 02:21 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D54
완료됨
Aram AIRAPETOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Sayfoullah EVDAIEV GES - OL Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 01:34 - Round 2
LIBRE U20 / 79 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A40
완료됨
Djamboulat CHAADAEV
GES - OL Schiltigheim
Victory by points (VPO1) - 03:00
- Round 2
Amir ALIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D55
완료됨
Askhab GATAGAJEV
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:05
- Round 1
Ismail EL MOUMNI NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U20 / 79 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A41
완료됨
Mathis DEGOULET
IDF - Melun
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 02:05 - Round 1
LIBRE U20 / 97 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A52
완료됨
Adlan VISKHANOV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:39
- Round 1
Ilies ARAR CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B19
완료됨
Henzo VIENNE
REU - St Joseph LC
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D21
완료됨
Abdullakl KHURSHEDI
NAQ - Le Palais/Vienne
Ilyan BOISSIERE-HASSEN ARA - Beaumont AS Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D56
완료됨
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Mohammad UMKHADJIEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:26 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A19
완료됨
Djalidson MADI
ARA - Lyon St Priest
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Messaoud ALLALOU HDF - Fives
LIBRE U20 / 86 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A31
완료됨
Amar KHITER
HDF - Tourcoing LC
Duncan DACHER GES - Maizieres les Metz Victory by forfeit - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B20
완료됨
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Sos USUBYAN NAQ - Le Palais/Vienne Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D23
완료됨
Akram BIBOULATOV
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:08
- Round 1
Jules FOURVEL ARA - Beaumont AS
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C18
완료됨
Issa ARSOEV
GES - Colmar FLC
Pierre FRENCH BFC - Chenove Victory by technical superiority (VSU) - 03:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C41
완료됨
Said Bek ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Victory by fall - 00:28
- Round 1
Aslanbek ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B18
완료됨
Souleymane KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Victory by technical superiority (VSU) - 00:38
- Round 1
Djabrail DJAMALKHANOV OCC - Toulouse LC
LIBRE U20 / +97 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D38
완료됨
Islam KHOUSHPAROV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 01:08
- Round 1
Rayan ANDAS ARA - Lyon St Priest
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B48
완료됨
Lom-Ali ABDULKADYROV
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 00:23
- Round 1
Theo PIFFARELLY REU - Entre Deux
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A20
완료됨
Abdou-Rahman ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:50
- Round 2
Enzo FABBRIZZI HDF - E.L.C.O.
LIBRE U20 / 61 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C52
완료됨
Mogamed ISSAEYV
OCC - Nimes L
Victory by technical superiority (VSU) - 02:16
- Round 1
Islam BEGUIEV BRE - Rennes MTC
LIBRE U20 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B49
완료됨
Mansur AVAYSOV
GES - Sarreguemines AS
Ibraguim ARSOEV GES - Colmar FLC Victory by technical superiority (VSU) - 02:59 - Round 1
LIBRE U20 / 79 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A42
완료됨
Anass EL MAHI
BRE - Rennes MTC
Hussein MOURTAZALIEV OCC - Toulouse LC Victory by fall - 02:21 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C40
완료됨
Kais MEBASTI
IDF - Creteil
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:13
- Round 2
Loan PAPADOPOULOS OCC - Nimes L