Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B65
완료됨
Bilal LAMKHANAT
IDF - Melun
Djalidson MADI ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:49 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E71
완료됨
Salavat DJAMALKHANOV
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Rayane LE TOQUIN PDL - Le Mans AFT
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B70
완료됨
Abdoul-Malek NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 00:45
- Round 1
Bekhan ISKHANOV IDF - Melun
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B71
완료됨
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:39
- Round 1
Saifoullah GAGAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A59
완료됨
Karim BAHYAOUI
ARA - Clt Ferrand ASM
Noel KABOUB ARA - St Etienne Victory by fall - 03:56 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C47
완료됨
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Hugo CUENOT OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D57
완료됨
Adam BIBOULATOV
OCC - Montauban CL
Minkail GEZEMIYEV ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C48
완료됨
Alberto MAIORANA
ITA - New Popeye Livorno
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:45 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B39
완료됨
Raffaele MATRULLO
ITA - New Popeye Livorno
Victory by fall - 00:50
- Round 1
Faisal Ahmad RAHIMI IDF - Paris LO
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D61
완료됨
Saadi DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:00
- Round 1
Gaby COUSSEAU ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E59
완료됨
Rakhman ELBERDOV
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Pol GARCÍA ESP - La Minea
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C45
완료됨
Fayyad BELARBI
ARA - Villeurbanne AS
Akraman SOULEIMANOV IDF - Melun Victory by technical superiority (VSU1) - 02:19 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E72
완료됨
Walid HAJLI
CVL - Dreux OL Atlas
Omer SAHIN ARA - Cluses LO Victory by technical superiority (VSU) - 00:58 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D64
완료됨
Sofiane DAOUD
CVL - Dreux OL Atlas
Arion RAHMANI IDF - Creteil Victory by fall - 01:45 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A71
완료됨
Rakhman KHOUNKAEV
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Giorgi KARCHAIDZE ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D65
완료됨
Djabrail TAIMASOV
IDF - Bagnolet
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC Victory by fall - 00:34 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C46
완료됨
Luka TARBA
ARA - St Etienne
Gianluca COLETTI ITA - Borgo Prati Victory by fall - 00:47 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C62
완료됨
Zainullah HOTAK
IDF - Paris LO
Victory by fall - 00:47
- Round 1
Sandeo JGENTI ARA - St Etienne
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E63
완료됨
Charaputdin AMIROV
PDL - Nantes M
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:39
- Round 2
Hugo ALLIGIER ARA - Montlucon ESML
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B40
완료됨
Maxime CLODEREE
HDF - Wattrelos Lutte
Khamzat ELDARBIEV PDL - Le Mans AFT Victory by points (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A72
완료됨
Hayden HENRIETTE
BFC - MJC Dole
Ali ES SAHLI PAC - La Seyne/Mer OL Victory by technical superiority (VSU) - 03:58 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D66
완료됨
Aram MARGARYAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:30
- Round 2
Deni ASLAKHANOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C63
완료됨
Florent GASHI
IDF - Coulommiers
Victory by technical superiority (VSU) - 02:31
- Round 1
Anis BELAAZIZ IDF - Meaux
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D67
완료됨
Bilal SARIKOSE
PAC - La Seyne/Mer OL
Movsar CHUPALAEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 01:42 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E73
완료됨
Abubacar ASKHABOV
HDF - Wattrelos Lutte
Mohamed BERJAOUI IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU1) - 03:35 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B76
완료됨
Abdoul-Malek NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Khizir DASIYEV NAQ - Le Palais/Vienne Won by disqualification - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D68
완료됨
Fatih UGURLU
ARA - Cluses LO
Shain BRIKI IDF - Creteil Victory by fall - 01:27 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E74
완료됨
Quentin TOURBIER
NAQ - St Yrieix CAL
Aslanbek DAUDAEV SUI - Geneve Victory by technical superiority (VSU) - 02:26 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A73
완료됨
Adam DAUDAEV
SUI - Geneve
Mougoutdin AKAIMOV PDL - Nantes M Victory by technical superiority (VSU) - 02:20 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C64
완료됨
Abu Bakar DACHAEV
PAC - Nice LC
Victory by fall - 04:27
- Round 2
Gabriele NICCOLINI ITA - Roma
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E66
완료됨
Rakhman ELBERDOV
OCC - Toulouse LC
Victory by forfeit - 00:29
- Round 1
Hratchya HOVEYAN BFC - Talant
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B77
완료됨
Tariel LASHXI
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:40
- Round 1
Yasin ERAMIL ARA - Aulnat