Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 65 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B52
Afgelopen
ROUSSET Argan
NAQ - St Yrieix CAL
TIMIRBIEV Lors NORW - Team Norway Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A53
Afgelopen
MKRTCHYAN Samvel
GES - Chalons en Champagne
SALARZAI Mohammad NOR - Le Havre CL Gewonnen via VS1 (worstelen) - 04:19 - Round 2
FÉMININE U15 / 50 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C58
Afgelopen
SANDIN AMBLARD Olivia
ARA - Chamalieres
Gewonnen via VT (worstelen) - 00:15
- Round 1
GAY-SUBRA Malia ARA - Chamalieres
GRÉCO U15 / 57 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C59
Afgelopen
ARICI Atakan
DEN - Team Denmark
ULRIKSEN Frederik DEN - Team Denmark Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B53
Afgelopen
IDCZAK Austyn
NOR - Val de Reuil
CHAUVET Alexis HDF - Belleu - Soissons Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B54
Afgelopen
KHERBOUCHE Kassim
IDF - Ivry/Seine
RAVN Marcus DEN - Team Denmark Gewonnen via VT (worstelen) - 00:38 - Round 1
GRÉCO U20 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A54
Afgelopen
SAETHER Brage
NORW - Team Norway
DAHMANI Abdallah IDF - Aulnay CMASA Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE U17 / 61 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C60
Afgelopen
SINGH Kirti
IDF - Aulnay CMASA
OMAR Sihana IDF - Ivry/Seine Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 77 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A55
Afgelopen
MASIA Alessandro
HDF - Tourcoing LC
Gewonnen via VT (worstelen) - 00:26
- Round 1
TAMOSYAN Pachik NOR - Dieppe
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B55
Afgelopen
KHATCHOUKAEV Adam
HDF - Tourcoing LC
TOUATI Nadhir IDF - Rosny sous Bois Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 52 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C61
Afgelopen
HAMMANI Sabri
HDF - Tourcoing LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
HAYRAPETYAN Andranik PAC - Marseille LOM
GRÉCO U20 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A56
Afgelopen
BRIE Aaron
GES - Chalons en Champagne
HAJJEM Nahim NOR - Sotteville les Rouen Gewonnen via VS1 (worstelen) - 01:57 - Round 1
GRÉCO U17 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B56
Afgelopen
CISTERNINO Lorenzo
IDF - Rosny sous Bois
Victory by technical superiority (VSU) - 00:26
- Round 1
ATIK Jawed IDF - Ivry/Seine
GRÉCO U20 / 77 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A57
Afgelopen
HAOUHAOU Aissa
IDF - Aulnay CMASA
HANSEN Benjamin NORW - Team Norway Victory by technical superiority (VSU) - 00:09 - Round 1
GRÉCO U20 / 72 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A58
Afgelopen
ALBAYRAKOLU Metin
NOR - Le Havre CL
ELAIRECH Sabri HDF - Tourcoing LC Gewonnen via VT (worstelen) - 02:08 - Round 1
FÉMININE U17 / 61 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C62
Afgelopen
MIRZAEVA Maryam
IDF - Ivry/Seine
MONTEIRO FURTADO Maelisse IDF - Rueil-Malmaison RAC Gewonnen via VS1 (worstelen) - 02:21 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B57
Afgelopen
SANTOU Shemsi
BFC - Besancon CPB
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
CLAUSEN Mikkel DEN - Team Denmark
FÉMININE U17 / 53 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C63
Afgelopen
CHALI Firdaws
IDF - Bagnolet
Gewonnen via VT (worstelen) - 00:20
- Round 1
BLANCKAERT Chloe HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B58
Afgelopen
LAMBRE Rayhan
HDF - Tourcoing LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
SAIDANE Saifedine IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U20 / 63 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A59
Afgelopen
ADISSON Albert
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 02:01
- Round 1
TOUATI Mohamed IDF - Rosny sous Bois
FÉMININE U15 / 46 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C64
Afgelopen
AYAD Jenna
IDF - Aulnay CMASA
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
SAMIRANT Pema IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B59
Afgelopen
BLAJENSCHI Julien
IDF - Creteil
EL MAHMOUDI Redouane HDF - Belleu - Soissons Gewonnen via VT (worstelen) - 01:44 - Round 1
GRÉCO U20 / 72 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A60
Afgelopen
HAJOYAN Alikhan
NOR - Le Havre CL
ESSALHI Sofiane HDF - Tourcoing LC Gewonnen via VS1 (worstelen) - 02:49 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B60
Afgelopen
CEJNOG Franek
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU) - 01:07
- Round 1
CHAUVET Alexis HDF - Belleu - Soissons
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B61
Afgelopen
RAVN Marcus
DEN - Team Denmark
Gewonnen via VT (worstelen) - 01:02
- Round 1
TOUATI Nadhir IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U20 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A61
Afgelopen
SALARZAI Mohammad
NOR - Le Havre CL
SAETHER Brage NORW - Team Norway Gewonnen via VS1 (worstelen) - 02:16 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B62
Afgelopen
LODAHL Mikkel
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU) - 01:21
- Round 1
HAMOUCHE Reda NOR - Le Havre CL
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B63
Afgelopen
KHACHATRYAN Narek
PAC - Marseille LOM
DENNI Nahel HDF - Tourcoing LC Gewonnen via VT (worstelen) - 00:59 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A62
Afgelopen
LUNDBY Lasse
NORW - Team Norway
Gewonnen via VS1 (worstelen) - 03:44
- Round 2
HAJJEM Nahim NOR - Sotteville les Rouen
GRÉCO U15 / 57 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C65
Afgelopen
ALIYEV Ismayil
NAQ - Le Palais/Vienne
TAIMASOV Djabrail IDF - Bagnolet Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
FÉMININE U17 / 61 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C66
Afgelopen
BOUARICHA Melissa
ARA - Clt Ferrand ASM
OMAR Sihana IDF - Ivry/Seine Victory by technical superiority (VSU) - 01:33 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B64
Afgelopen
SANTOU Shemsi
BFC - Besancon CPB
LAMBRE Rayhan HDF - Tourcoing LC Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2