Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FÉMININE U20 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B9
Afgelopen
Lilou DUPINAY
OCC - Toulouse LC
Josephine HAEMMERLE IDF - Bagnolet Gewonnen via VT (worstelen) - 00:46 - Round 1
FÉMININE U20 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B10
Afgelopen
Charhazed AYACHI
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 01:19
- Round 1
Sascha SAINT CLAIR NOR - Balleroy
FÉMININE U17 / 49 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A20
Afgelopen
Irina IONA
ARA - Grenoble OL
Jasmine BOUAZERIA GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 01:11 - Round 1
FÉMININE U20 / +68 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B16
Afgelopen
Noemie MUZATON
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by technical superiority (VSU) - 01:30
- Round 1
Celine MARTIN REU - St Joseph LC
FÉMININE U17 / 61 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A25
Afgelopen
Lou-Anne LANGLIN
HDF - Lievin
Mathilde GUEDON BFC - Genlis Gewonnen via VT (worstelen) - 01:22 - Round 1
FÉMININE U20 / +68 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B17
Afgelopen
Emma BRACHET
HDF - E.L.C.O.
Laurine POTVIN NOR - Balleroy Gewonnen via VT (worstelen) - 01:45 - Round 1
FÉMININE U17 / 57 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A6
Afgelopen
Lily BOUAT
ARA - Grenoble OL
Ninon GABENS OCC - Montauban CL Victory by forfeit - Round 1
FÉMININE U20 / 57 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B20
Afgelopen
Amel REBIHA
CVL - Dreux OL Atlas
Gewonnen via VS1 (worstelen) - 02:44
- Round 2
Sara ETTAKI ARA - Cluses LO
FÉMININE U17 / 61 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A26
Afgelopen
Medina YOUSSOUPOVA
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:18
- Round 2
Marilou MISERERE BFC - Champforgeuil
FÉMININE U17 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A29
Afgelopen
Noemie JEANSON
ARA - Grenoble OL
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Lea FAVIER HDF - Wattignies
FÉMININE U20 / 68 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B25
Afgelopen
Marielle GRAFF
GES - Sausheim Mempapeurs
Gewonnen via VT (worstelen) - 02:30
- Round 1
Oceane GIBERT OCC - Montauban CL
FÉMININE U17 / 65 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A11
Afgelopen
Mathilde BAZIUK
HDF - Calonne Ricouart
Sheryne ROUSSET NAQ - Le Palais/Vienne Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U20 / 68 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B26
Afgelopen
Manon KURY
BFC - Jussey
Victory by technical superiority (VSU) - 00:21
- Round 2
Walia LOUSTALOT NAQ - Ludon
FÉMININE U17 / 65 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A12
Afgelopen
Lola TOURNIER
IDF - Coulommiers
Gewonnen via VS1 (worstelen) - 01:09
- Round 2
Ines RIBEIRO MARTINS ARA - Montreal la Cluse
FÉMININE U20 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B11
Afgelopen
Lilou DUPINAY
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:15
- Round 1
Sascha SAINT CLAIR NOR - Balleroy
FÉMININE U20 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B12
Afgelopen
Charhazed AYACHI
NOR - Sotteville les Rouen
Josephine HAEMMERLE IDF - Bagnolet Victory by points (VPO) - 03:00 - Round 2
FÉMININE U17 / 69 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A15
Afgelopen
Caroline BARBEY
OCC - Font-Romeu
Gewonnen via VS1 (worstelen) - 01:36
- Round 2
Lilou GILBERT ARA - Cluses LO
FÉMININE U20 / +68 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B18
Afgelopen
Malia WILSON
HDF - Lievin
Victory by technical superiority (VSU) - 01:07
- Round 1
Angelique GONZALEZ ARA - Lyon St Priest
FÉMININE U17 / 46 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A18
Afgelopen
Juliette LESCURE
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:32
- Round 1
Sidonie DEGODEZ-LAFORET IDF - Creteil
FÉMININE U20 / 57 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B22
Afgelopen
Nolwenn PERES
IDF - Villejuif
Celeste SION HDF - E.L.C.O. Victory by technical superiority (VSU) - 02:03 - Round 1
FÉMININE U17 / 61 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A28
Afgelopen
Klara KLEIN
GES - Sausheim Mempapeurs
Gewonnen via VT (worstelen) - 00:55
- Round 2
Lola LOUCHART HDF - Lievin
FÉMININE U17 / 61 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A27
Afgelopen
Mathilde GUEDON
BFC - Genlis
Gewonnen via VT (worstelen) - 00:40
- Round 2
Amelie ARAUJO ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE U17 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A30
Afgelopen
Noemie JEANSON
ARA - Grenoble OL
Lola JACQUINOT NAQ - Le Barp Gewonnen via VT (worstelen) - Round 1
FÉMININE U17 / 49 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A22
Afgelopen
Gabrielle CROZES
NAQ - Le Barp
Mathlilde BOUCHAIN NAQ - Ludon Gewonnen via VT (worstelen) - 00:57 - Round 1
FÉMININE U17 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A31
Afgelopen
Lilya COHEN
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:46
- Round 1
Eva RIQUEBOURG ELMI OCC - Rabastens de Bigorre
FÉMININE U17 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A32
Afgelopen
Lea FAVIER
HDF - Wattignies
Eva RIQUEBOURG ELMI OCC - Rabastens de Bigorre Gewonnen via VT (worstelen) - 01:03 - Round 1
FÉMININE U17 / 49 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A33
Afgelopen
Mathlilde BOUCHAIN
NAQ - Ludon
Victory by technical superiority (VSU) - 00:01
- Round 1
Irina IONA ARA - Grenoble OL
FÉMININE U17 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B27
Afgelopen
Eva RIQUEBOURG ELMI
OCC - Rabastens de Bigorre
Victory by technical superiority (VSU) - 01:34
- Round 2
Noemie JEANSON ARA - Grenoble OL
FÉMININE U17 / 49 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B28
Afgelopen
Jasmine BOUAZERIA
GES - Maizieres les Metz
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Margot PICQUET HDF - Lievin
FÉMININE U17 / 53 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B29
Afgelopen
Lola JACQUINOT
NAQ - Le Barp
Lilya COHEN GES - Colmar FLC Victory by technical superiority (VSU) - 01:19 - Round 1
FÉMININE U17 / 57 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
B30
Afgelopen
Ninon GABENS
OCC - Montauban CL
Flavie VIGNAT ARA - Cluses LO Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U17 / 57 KG
(CF FÉMININE U17 U20)
A34
Afgelopen
Louna PECAPERA
OCC - Vic en Bigorre
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Romane BURMER HDF - Calonne Ricouart