Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B24
Afgelopen
Saber HASSANZADA
IDF - Paris LO
Thomas TRONCHON IDF - Meaux Gewonnen via VT (worstelen) - 02:23 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A28
Afgelopen
Erdem KESER
ARA - Clt Ferrand ASM
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Gewonnen via VT (worstelen) - 00:57 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C8
Afgelopen
Giorgi TIGISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 02:52
- Round 2
William DIA IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A9
Afgelopen
Adam DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Magamed DELIEV ARA - Aulnat Gewonnen via VS1 (worstelen) - 01:07 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B21
Afgelopen
Aymeric GIRONDE
ARA - Aulnat
Stephane SINE REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:33 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A10
Afgelopen
Hugo CUENOT
OCC - Toulouse LC
Movladi KHATAEV PDL - Le Mans AFT Victory by points (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B33
Afgelopen
Abdoullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 00:59
- Round 1
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C30
Afgelopen
Romain TINE
PAC - La Seyne/Mer OL
Eldar KHALIMOV OCC - Montauban CL Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B34
Afgelopen
Aram MARGARYAN
ARA - Villeurbanne AS
Saifullah SAIPOV HDF - Wattrelos Lutte Gewonnen via VS1 (worstelen) - 01:36 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A25
Afgelopen
Philippe AZA GNANDJI
GES - Chalons en Champagne
Raphael LESADE OCC - Font-Romeu Gewonnen via VT (worstelen) - 01:25 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B13
Afgelopen
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:09
- Round 1
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C9
Afgelopen
Hussein MOURTAZALIEV
OCC - Toulouse LC
Maxime CLODEREE HDF - Wattrelos Lutte Victory by points (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B27
Afgelopen
Yanisse MADI
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 01:38
- Round 1
Thomas TRONCHON IDF - Meaux
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A37
Afgelopen
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Gewonnen via VT (worstelen) - 01:19
- Round 1
Ali KUKARHOEV PAC - Nice LC
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A38
Afgelopen
Magomed-Amin MURTAZOV
OCC - Montauban CL
Gewonnen via VS1 (worstelen) - 01:26
- Round 2
Yacine ANDAS ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B14
Afgelopen
Apti YOUSSOUPOV
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:21
- Round 1
Djabrail DJAMALKHANOV OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C10
Afgelopen
Khalil AKBARI
IDF - Paris LO
Gewonnen via VT (worstelen) - 02:07
- Round 2
Arsene ZAGIDOV ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B35
Afgelopen
Gaby COUSSEAU
ARA - Cluses LO
Movsar CHUPALAEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:52 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A11
Afgelopen
Yigit TOPOGLU
BFC - Torcy ZL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:38
- Round 1
Ellias SAHBANI IDF - Paris LO
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B36
Afgelopen
Kais MEBASTI
IDF - Creteil
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Gewonnen via VS1 (worstelen) - 01:06 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A31
Afgelopen
Aboubakar ZAOURBEKOV
GES - Chalons en Champagne
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C27
Afgelopen
Roulsan MOUSSAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Gewonnen via VS1 (worstelen) - 01:48
- Round 1
Xavier BRUNEAU PAC - La Seyne/Mer OL
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B37
Afgelopen
Abdoullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 01:15
- Round 1
Saifullah SAIPOV HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C28
Afgelopen
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:36
- Round 2
Ilyes BELAZZOUG NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A12
Afgelopen
Chris GIANOLI
PAC - La Seyne/Mer OL
Pierre Yves MISERERE BFC - Champforgeuil Victory by technical superiority (VSU) - 00:54 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B19
Afgelopen
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:59
- Round 1
Apti YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A39
Afgelopen
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Victory by technical superiority (VSU) - 00:47
- Round 2
Emmanuel REGAUDIE NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C29
Afgelopen
Kaan SUBASI
ARA - Cluses LO
Marat MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:28 - Round 1
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B44
Afgelopen
Tariel LASHXI
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 02:04
- Round 1
Rayan ANDAS ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C11
Afgelopen
Julien TORRES-GARCIA
ARA - Cluses LO
Victory by forfeit - 00:17
- Round 1
Mohammed REZGUI IDF - Paris LO
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A40
Afgelopen
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 00:51
- Round 1
Magomed-Amin MURTAZOV OCC - Montauban CL
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B45
Afgelopen
Constantin BUSTAMANTE
ARA - Clt Ferrand ASM
Gewonnen via VT (worstelen) - 00:29
- Round 1
Wali EVAZALI ARA - Lyon St Priest