Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U20 / 74 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
D56
Ferdig
Magamed DELIEV
ARA - Aulnat
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:19
- Round 2
Narek HOVSSEPYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A53
Ferdig
Lucas LO GRASSO
GES - Sarreguemines AS
Seier på poeng (VPO1) - 02:00
- Round 2
Philemon BOUCART NAQ - Cenon
LIBRE U20 / 86 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C62
Ferdig
Hussein MOURTAZALIEV
OCC - Toulouse LC
Marius MICHON GES - Sarreguemines AS Seier ved fall - 00:46 - Round 2
LIBRE U20 / 74 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
D55
Ferdig
Justin VIROT
BFC - Champforgeuil
Maxence BOUE ARA - Aulnat Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:15 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B58
Ferdig
Salikh MOUSSAIEV
GES - Schiltigheim
Theo GUILLOT NOR - Rouen ASPTT Seier på poeng (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U20 / 57 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A54
Ferdig
Beka MINDIASHVILI
BFC - Besancon CPB
Jules GARDETTE ARA - Aulnat Seier på poeng (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U20 / 74 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
D57
Ferdig
Djamboulat CHAADAEV
GES - Schiltigheim
Moukhammad Amine SANGARIEV GES - Sarreguemines AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:33 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
D58
Ferdig
Yakhia ISSAYEV
GES - Schiltigheim
Ewan LEPRINCE BFC - Torcy ZL Seier på poeng (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U20 / 86 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C63
Ferdig
Ilies ARAR
CVL - Dreux OL Atlas
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:58
- Round 1
Enzo SOUBRIE IDF - Meaux
LIBRE U20 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B59
Ferdig
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Seier på poeng (VPO1) - 01:58
- Round 2
Nahim CHELIT ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 55 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C60
Ferdig
Axel GRAFF
GES - Sausheim Mempapeurs
Seier på poeng (VPO1) - 02:00
- Round 2
Aaron BRIE GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A55
Ferdig
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Lilian HOUZE HDF - Escautpont Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 51 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
D60
Ferdig
Atay NURBEK UULU
GES - Maizieres les Metz
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:14
- Round 2
Ibraguim KOURKAEV GES - Reims CL
LIBRE U20 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B60
Ferdig
Mansur AVAYSOV
GES - Gries
Seier på tap - Round 1
Askhab ASKHABOV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 71 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B61
Ferdig
Adam LAMECH
IDF - Creteil
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:23
- Round 2
Kaan SUBASI ARA - Cluses LO
LIBRE U20 / 86 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C64
Ferdig
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Seier ved fall - 01:01
- Round 1
Mamadou MBODJ IDF - Meaux
LIBRE U17 / 80 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A56
Ferdig
Chun SERDOT SONRE
NAQ - Ludon
Emmanuel REGAUDIE NAQ - St Yrieix CAL Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:43 - Round 2
LIBRE U20 / 86 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C66
Ferdig
Magomed ISSAEV
GES - Reims CL
Seier på poeng (VPO1) - 03:00
- Round 2
Yvan Brandon GUIADEM KAMDEM NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U20 / 74 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
D59
Ferdig
Moslim SAIDOULAIEV
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Seier på poeng (VPO1) - Round 1
Maxence BOUE ARA - Aulnat
LIBRE U17 / 71 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B62
Ferdig
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Seier ved fall - 00:37
- Round 1
Ryan GAIOLA-HAINAUD BFC - Macon
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A57
Ferdig
Mohamed ABDELLAOUI
GES - Reims CL
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Seier ved fall - 00:47 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B63
Ferdig
Ethan LAMOUR
IDF - Creteil
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:54 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A59
Ferdig
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar FLC
Seier ved fall - 01:25
- Round 1
Djalidson MADI ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 65 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A60
Ferdig
Lucas LO GRASSO
GES - Sarreguemines AS
Seier på poeng (VPO1) - 02:00
- Round 2
Aboubakar ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 71 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B64
Ferdig
Yasin LAKHDARI
HDF - WCVENIZEL
Seier på tap - 01:02
- Round 1
Romain TINE PAC - La Seyne/Mer OL
LIBRE U20 / 86 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C67
Ferdig
Mansour ISRAILOV
OCC - Nimes L
Rakhim MAGAMADOV OCC - Montauban CL Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:01 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A67
Ferdig
Amir ALIEV
OCC - Toulouse LC
Eduan COETZEE ARA - Chambery CL Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B65
Ferdig
Adam LAMECH
IDF - Creteil
Marat MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Seier ved fall - 00:48 - Round 1
LIBRE U20 / 86 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C68
Ferdig
Marius MICHON
GES - Sarreguemines AS
Seier ved fall - 00:13
- Round 1
Ilies ARAR CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE U17 / 71 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
B66
Ferdig
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Seier ved fall - 00:26
- Round 1
Yasin LAKHDARI HDF - WCVENIZEL
LIBRE U20 / 86 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
C69
Ferdig
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Arsene ZAGIDOV ARA - Cluses LO Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:58 - Round 2
LIBRE U20 / 57 KG
(CF U20 U17 LUTTE LIBRE 2021)
A58
Ferdig
Theo BRILLON
IDF - Bagnolet
Seyfulla ITAEV GES - Sarreguemines AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:56 - Round 1