Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C25
Ferdig
Lilian HOUZE
HDF - Escautpont
Ibrahim LEIMOEV GES - Stiring-Wendel Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:14 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A22
Ferdig
Mohamed TOUATI
IDF - Rosny sous Bois
Seier på poeng (VPO1) - 02:00
- Round 2
Victor RICHER NAQ - Cenon
GRÉCO U20 / 97 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B46
Ferdig
Mael MICHEL
NOR - Balleroy
Fares BENAHMED IDF - Bagnolet Seier ved fall - 01:54 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C38
Ferdig
Hayk DARBINYAN
PDL - Malville
Razmik GRIGORYAN GES - Sarreguemines AS Seier på poeng (VPO1) - 03:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 51 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A50
Ferdig
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:54
- Round 1
Ayoub AITKADDI GES - Stiring-Wendel
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B13
Ferdig
Yanis BELAIDI
HDF - Tourcoing LC
Seier ved fall - 00:48
- Round 1
Noha AKHMADOV GES - Maizieres les Metz
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B15
Ferdig
Yakhia ISSAYEV
GES - Schiltigheim
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:15
- Round 1
Abdoulla MAMATIEV CVL - Joue les Tours CL
GRÉCO U17 / 51 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A51
Ferdig
Ibraguim KOURKAEV
GES - Reims CL
Atay NURBEK UULU GES - Maizieres les Metz Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:27 - Round 2
GRÉCO U17 / +92 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C53
Ferdig
Coro RANDAZZO
HDF - Tourcoing LC
Seier ved fall - 01:48
- Round 2
Mikchail KOCHIEV HDF - Fives
GRÉCO U17 / 80 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A37
Ferdig
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:41
- Round 1
Mansour KAIRBEKOV PAC - Monaco
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C26
Ferdig
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Albert ADISSON BFC - Besancon CPB Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:43 - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B19
Ferdig
Yanis BELAIDI
HDF - Tourcoing LC
Yvan Brandon GUIADEM KAMDEM NOR - Sotteville les Rouen Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:11 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A38
Ferdig
Amar KHITER
HDF - Tourcoing LC
Seier på tap - Round 1
Temirlan TAIMASOV IDF - Bagnolet
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C39
Ferdig
Alexis MONTEIRO
ARA - Clt Ferrand ASM
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:20
- Round 1
Julien NOUGUIER ARA - Meysse
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B29
Ferdig
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:58 - Round 1
GRÉCO U20 / +97 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A43
Ferdig
Amine RACHDI
HDF - Tourcoing LC
Islam KHOUSHPAROV NOR - Sotteville les Rouen Seier på tap - Round 1
GRÉCO U20 / +97 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A44
Ferdig
Fady KHAMALLAH
ARA - Clt Ferrand ASM
Wassim SAID-BOUTRIG HDF - Tourcoing LC Seier på tap - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C40
Ferdig
Mehdi GRANVILLE
IDF - Ivry/Seine
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:42
- Round 1
Afzal MOHAMMAD GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U20 / 55 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A47
Ferdig
Aywil FOUACHE
NOR - Le Havre CL
Gildas CHAMBINAUD IDF - Creteil Seier på poeng (VPO1) - 03:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B20
Ferdig
Yakhia ISSAYEV
GES - Schiltigheim
Seier på tap - Round 1
Djamboulat CHAADAEV GES - Schiltigheim
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A25
Ferdig
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Seier ved fall - 01:29
- Round 1
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A26
Ferdig
Joanes DESBOVES
IDF - Creteil
Seier ved fall - Round 1
Mohamed TOUATI IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U17 / 51 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B47
Ferdig
Hugo MEIRIM
CVL - Joue les Tours CL
Ayoub AITKADDI GES - Stiring-Wendel Seier på tap - Round 1
GRÉCO U17 / 55 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B48
Ferdig
Marc Emmanuel LEGROS
REU - Etang Sale
Aaron BRIE GES - Chalons en Champagne Seier ved fall - 00:22 - Round 1
GRÉCO U17 / 51 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A52
Ferdig
Samvel EGSHATYAN
HDF - Lievin
Seier ved fall - 00:52
- Round 2
Ibraguim KOURKAEV GES - Reims CL
GRÉCO U17 / 55 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A53
Ferdig
Joris ELIARD
PAC - Monaco
Abdallah DAHMANI IDF - Aulnay CMASA Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:24 - Round 2
GRÉCO U17 / 51 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A54
Ferdig
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Atay NURBEK UULU GES - Maizieres les Metz Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:29 - Round 2
GRÉCO U17 / 55 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B49
Ferdig
Iliane AINAOUI
IDF - Creteil
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:22
- Round 1
Orian VINET PAC - St Laurent du Var
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A55
Ferdig
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Magomed IBRAGUIMOV NAQ - Le Palais/Vienne Seier ved fall - 00:26 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B50
Ferdig
Joanes DESBOVES
IDF - Creteil
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:00
- Round 2
Harutyun BABAJANYAN IDF - Villejuif
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A56
Ferdig
Ibrahim LEIMOEV
GES - Stiring-Wendel
Ramzan TOURGAEV ARA - Clt Ferrand ASM Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:51 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B51
Ferdig
Albert ADISSON
BFC - Besancon CPB
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:15
- Round 1
Philemon BOUCART NAQ - Cenon