Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A1
Gotowy
Igor DOS SANTOS
OCC - Montauban VO
Robin GRIMARD OCC - Montauban VO Wygrana na punkty - 03:00
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B1
Gotowy
Zoe CERUTTI
OCC - Montauban VO
Wygrana na punkty - 00:49
Louis PARMENON NAQ - Ludon
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A2
Gotowy
Imrane BOUSNANE
HDF - Meurchin Fight Arts Martiaux
Wygrana na punkty - 00:44
Enzo LE GUERN BRE - Pleyben
POUSSIN B / 27 KG
(SAMEDI)
A11
Gotowy
Simon VIZZINI
ARA - Cruas
Wygrana na punkty - 00:36
Romain DE PRA OCC - Toulouse PJS
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B2
Gotowy
Suleyman LAZEREG
IDF - FSE Claye Souilly
Wygrana na punkty - 02:00
Omar MIRI IDF - FSE Claye Souilly
POUSSIN B / 27 KG
(SAMEDI)
A12
Gotowy
Lyana ALES
ARA - Cruas
Wygrana na punkty - 02:00
Nolhann DE PRA OCC - Toulouse PJS
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A3
Gotowy
Enzo LE GUERN
BRE - Pleyben
Wygrana na punkty - 02:11
Igor DOS SANTOS OCC - Montauban VO
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B3
Gotowy
Louis PARMENON
NAQ - Ludon
Wygrana na punkty - 02:00
Ervin KURTI OCC - Montauban VO
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A4
Gotowy
Robin GRIMARD
OCC - Montauban VO
Wygrana na punkty - 03:00
Tiago NOWAK IDF - FSE Claye Souilly
POUSSIN C / 33 KG
(SAMEDI)
B11
Gotowy
Lucas VATAN
IDF - FSE Claye Souilly
Anaïs HELLEC OCC - Montauban VO Wygrana na punkty - 02:00
POUSSIN B / 27 KG
(SAMEDI)
A13
Gotowy
Simon VIZZINI
ARA - Cruas
Wygrana na punkty - 01:02
Nolhann DE PRA OCC - Toulouse PJS
POUSSIN B / 30 KG
(SAMEDI)
B12
Gotowy
Budog DELORME
BRE - Pleyben
Wygrana na punkty - 00:53
Yanis GHAZWANI BRE - Pleyben
POUSSIN B / 27 KG
(SAMEDI)
A14
Gotowy
Romain DE PRA
OCC - Toulouse PJS
Lyana ALES ARA - Cruas Wygrana na punkty - 02:00
BENJAMIN MASCULIN / 65 KG
(SAMEDI)
A17
Gotowy
Ilyes KIOUS
OCC - Cintegabelle
Wygrana na punkty - 00:26
Omar TAMOUK NAQ - Bayonne CO
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B4
Gotowy
Omar MIRI
IDF - FSE Claye Souilly
Zoe CERUTTI OCC - Montauban VO Wygrana na punkty - 02:00
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A8
Gotowy
Igor DOS SANTOS
OCC - Montauban VO
Imrane BOUSNANE HDF - Meurchin Fight Arts Martiaux Wygrana na punkty - 00:59
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B6
Gotowy
Louis PARMENON
NAQ - Ludon
Suleyman LAZEREG IDF - FSE Claye Souilly Wygrana na punkty - 02:00
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A7
Gotowy
Enzo LE GUERN
BRE - Pleyben
Wygrana na punkty - 00:52
Tiago NOWAK IDF - FSE Claye Souilly
POUSSIN B / 27 KG
(SAMEDI)
A15
Gotowy
Nolhann DE PRA
OCC - Toulouse PJS
Romain DE PRA OCC - Toulouse PJS Wygrana na punkty - 01:58
BENJAMIN MASCULIN / 38 KG
(SAMEDI)
B13
Gotowy
Emeric BENITEZ MAURICE
NAQ - Ludon
Konan DELORME BRE - Pleyben Wygrana na punkty - 00:36
POUSSIN B / 27 KG
(SAMEDI)
A16
Gotowy
Simon VIZZINI
ARA - Cruas
Wygrana na punkty - 02:00
Lyana ALES ARA - Cruas
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B5
Gotowy
Ervin KURTI
OCC - Montauban VO
Zoe CERUTTI OCC - Montauban VO Wygrana na punkty - 02:00
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A5
Gotowy
Tiago NOWAK
IDF - FSE Claye Souilly
Igor DOS SANTOS OCC - Montauban VO Wygrana na punkty - 03:00
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B9
Gotowy
Louis PARMENON
NAQ - Ludon
Omar MIRI IDF - FSE Claye Souilly Wygrana na punkty - 02:00
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A6
Gotowy
Robin GRIMARD
OCC - Montauban VO
Imrane BOUSNANE HDF - Meurchin Fight Arts Martiaux Wygrana na punkty - 03:00
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B8
Gotowy
Zoe CERUTTI
OCC - Montauban VO
Suleyman LAZEREG IDF - FSE Claye Souilly Wygrana na punkty - 02:00
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A9
Gotowy
Robin GRIMARD
OCC - Montauban VO
Enzo LE GUERN BRE - Pleyben Wygrana na punkty - 03:00
BENJAMIN MASCULIN / 31 KG
(SAMEDI)
A10
Gotowy
Imrane BOUSNANE
HDF - Meurchin Fight Arts Martiaux
Wygrana na punkty - 00:34
Tiago NOWAK IDF - FSE Claye Souilly
POUSSIN C / 36 KG
(SAMEDI)
B14
Gotowy
Elouan MARTINEZ
NAQ - Bayonne CO
Ethan HEE Ethan IDF - FSE Claye Souilly Wygrana na punkty - 02:00
BENJAMIN FÉMININ / 51 KG
(SAMEDI)
B15
Gotowy
Selena DE PRA
OCC - Toulouse PJS
Wygrana na punkty - 03:00
Aya BOUHAJEB NAQ - Ludon
POUSSIN C / 30 KG
(SAMEDI)
B7
Gotowy
Omar MIRI
IDF - FSE Claye Souilly
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Ervin KURTI OCC - Montauban VO
BENJAMIN FÉMININ / 37 KG
(SAMEDI)
B16
Gotowy
Margo TUBIANA
NAQ - Ludon
Wygrana na punkty - 01:37
Neïla BOUSNANE HDF - Meurchin Fight Arts Martiaux