Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U20 / 72 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A63
Acabado
HANSEN Vitus
DEN - Team Denmark
GUNHEIM-HATLAND Ludvig Herman NORW - Team Norway Victory by technical superiority (VSU1) - 04:24 - Round 2
FÉMININE U17 / 61 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C67
Acabado
PEJOT Louna
PDL - Vallet
SINGH Kirti IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU) - 03:47 - Round 2
GRÉCO U20 / 77 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A64
Acabado
MASIA Alessandro
HDF - Tourcoing LC
HAUTJUNIAN Vano DEN - Team Denmark Victory by technical superiority (VSU) - 01:22 - Round 1
GRÉCO U20 / 72 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A65
Acabado
ELAIRECH Sabri
HDF - Tourcoing LC
BOLAKY MEITE Naim IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU) - 00:28 - Round 1
GRÉCO U20 / 72 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A66
Acabado
LAKHDARI Yasin
HDF - Venizel Wrestling Club
MATHIESEN Frederik DEN - Team Denmark Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B65
Acabado
EL MAHMOUDI Redouane
HDF - Belleu - Soissons
Victory by fall - 03:59
- Round 2
NEKAZ Ayoub GES - Chalons en Champagne
FÉMININE U17 / 61 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C68
Acabado
MIRZAEVA Maryam
IDF - Ivry/Seine
SANDIN AMBLARD Leane ARA - Chamalieres Victory by technical superiority (VSU) - 03:06 - Round 2
GRÉCO U20 / 72 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A67
Acabado
ESSALHI Sofiane
HDF - Tourcoing LC
OVERBY Kasper NORW - Team Norway Victory by fall - 01:33 - Round 1
FÉMININE U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C69
Acabado
ORTEGA HAMOUDI Alyssa
NOR - Sotteville les Rouen
BUNEA Zara ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 02:21 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B66
Acabado
ZAGIDOV Said
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 02:13
- Round 2
IDCZAK Austyn NOR - Val de Reuil
FÉMININE U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C70
Acabado
ROUSSEL Thea
BFC - Genlis
Victory by forfeit - 01:00
- Round 1
DAIJARDIN Savanah IDF - Bagnolet
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B67
Acabado
KHERBOUCHE Kassim
IDF - Ivry/Seine
Victory by technical superiority (VSU) - 01:28
- Round 1
KHATCHOUKAEV Adam HDF - Tourcoing LC
FÉMININE U15 / 54 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C71
Acabado
SEMEDO Stephania
IDF - Ivry/Seine
GAHIDE-CRENN Juliane HDF - Wattignies Victory by fall - 00:28 - Round 1
FÉMININE U15 / 54 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C72
Acabado
SERDOT Mailine
NAQ - Ludon
Victory by technical superiority (VSU) - 02:00
- Round 1
MEKHNACHE Cheyma HDF - Belleu - Soissons
GRÉCO U20 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A68
Acabado
MKRTCHYAN Samvel
GES - Chalons en Champagne
DAHMANI Abdallah IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU1) - 05:23 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B68
Acabado
DALLERUP Frederik
DEN - Team Denmark
MAGOMEDOV Nurutdin PDL - Nantes M Victory by technical superiority (VSU1) - 03:57 - Round 2
GRÉCO U20 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A69
Acabado
GAGAEV Saifoullah
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:27
- Round 1
BRIE Aaron GES - Chalons en Champagne
FÉMININE U17 / 61 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C73
Acabado
OMAR Sihana
IDF - Ivry/Seine
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 1
PEJOT Louna PDL - Vallet
GRÉCO U20 / 77 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A71
Acabado
ASMA Elyes
NOR - Val de Reuil
HANSEN Benjamin NORW - Team Norway Victory by technical superiority (VSU) - 00:20 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B69
Acabado
RASMUSSEN Mathias
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU) - 01:03
- Round 1
EL IDRISSI Mohamed GES - Epinal
GRÉCO U20 / 67 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A73
Acabado
ROMANENKO Ivan
IDF - Aulnay CMASA
ULRIKSEN Rasmus DEN - Team Denmark Victory by technical superiority (VSU) - 01:42 - Round 1
FÉMININE U17 / 61 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C74
Acabado
BOUARICHA Melissa
ARA - Clt Ferrand ASM
SINGH Kirti IDF - Aulnay CMASA Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B70
Acabado
CLAUSEN Mikkel
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU) - 02:36
- Round 2
SAIDANE Saifedine IDF - Rosny sous Bois
FÉMININE U17 / 61 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C75
Acabado
SANDIN AMBLARD Leane
ARA - Chamalieres
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
MONTEIRO FURTADO Maelisse IDF - Rueil-Malmaison RAC
GRÉCO U20 / 55 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A74
Acabado
SAETHER Brage
NORW - Team Norway
DAHMANI Abdallah IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU) - 01:26 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B72
Acabado
ETTARBOUCH Rachid
NOR - Dieppe
GUEZI Kais HDF - Tourcoing LC Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
FÉMININE U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C76
Acabado
ORTEGA HAMOUDI Alyssa
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by fall - 03:55
- Round 2
MAJRI PEARCE Sarra IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B73
Acabado
ZAGIDOV Said
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 01:46
- Round 1
TOUATI Nadhir IDF - Rosny sous Bois
FÉMININE U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C77
Acabado
ROUSSEL Thea
BFC - Genlis
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 1
OUANES Lyne NOR - Val de Reuil
GRÉCO U20 / 67 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A76
Acabado
LETVIK Lars
NORW - Team Norway
Victory by technical superiority (VSU1) - 04:09
- Round 2
MADI Yanisse ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE U15 / 54 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C78
Acabado
GAHIDE-CRENN Juliane
HDF - Wattignies
SERDOT Mailine NAQ - Ludon Victory by fall - 01:11 - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A77
Acabado
HAUTJUNIAN Vano
DEN - Team Denmark
HANSEN Benjamin NORW - Team Norway Victory by technical superiority (VSU) - 01:18 - Round 1