Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B43
Окончено
Akhmed ASABAYEV
ARA - Grenoble OL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:49
- Round 2
Gadjibek SOULEYMANOV ARA - Villefranche
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A37
Окончено
Tourpal-Ali SATOUYEV
GES - Strasbourg JSK
Saifullah SAIPOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 38 KG
(DIMANCHE - U15)
A48
Окончено
Asadoullakh TUKAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Rinat ABUKHADZHIEV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:49 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B44
Окончено
Thomas REBOURG
BFC - Genlis
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:56
- Round 1
Oussama ZENASNI OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A38
Окончено
Movsar CHUPALAEV
HDF - Wattrelos Lutte
Kyliane EDDOUH GES - Sarreguemines AS Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B45
Окончено
Jean ADSUAR
PAC - Nice LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Nolan PISSOCHER ARA - Chamalieres
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A39
Окончено
Deni DAOUDOV
OCC - Montauban CL
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Shain BRIKI IDF - Creteil
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B46
Окончено
Sayfullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B47
Окончено
Ardan GUADIEV
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 01:15
- Round 1
Tanym MAANFOU REU - St Joseph LC
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A40
Окончено
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B48
Окончено
Akhmed ASABAYEV
ARA - Grenoble OL
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:51
- Round 2
Thomas REBOURG BFC - Genlis
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
D41
Окончено
Abdul-Malik TOMOV
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 01:25
- Round 1
Mael JACOB HDF - Calonne Ricouart
LIBRE U15 / 38 KG
(DIMANCHE - U15)
B49
Окончено
Aydamir MAMKHEGOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 2
Asadoullakh TUKAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
D42
Окончено
Nolann CANDELIER
HDF - E.L.C.O.
Victory by fall - 00:50
- Round 1
Quentin HOARAU REU - St Joseph LC
LIBRE U15 / 38 KG
(DIMANCHE - U15)
C43
Окончено
Mohamed Amine EZZAKRAOUI
GES - Reims CL
Rinat ABUKHADZHIEV PAC - Nice LC Victory by points (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
B50
Окончено
Anes DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Abdoula SADIRKHANOV GES - Strasbourg JSK Victory by fall - 01:22 - Round 1
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
C44
Окончено
Bayssangour BITMURZAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:18
- Round 1
Magomed VARAEV GES - Reims CL
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B51
Окончено
Yussoup CHERKESOV
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 01:29
- Round 1
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
C45
Окончено
Islam KHUTSAEV
GES - Strasbourg JSK
Bilal MADIYEV OCC - Tarbes TPLG Victory by fall - 00:56 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
D43
Окончено
Akhmed ASABAYEV
ARA - Grenoble OL
Nolan PISSOCHER ARA - Chamalieres Victory by fall - 03:35 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
C46
Окончено
Jean ADSUAR
PAC - Nice LC
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:44 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
D44
Окончено
Saadi DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Won by disqualification - 01:22
- Round 1
Tourpal-Ali SATOUYEV GES - Strasbourg JSK
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B52
Окончено
Ardan GUADIEV
OCC - Toulouse LC
Sayfullah NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU1) - 01:30 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
C47
Окончено
Saifullah SAIPOV
HDF - Wattrelos Lutte
Kyliane EDDOUH GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU1) - 01:03 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
B53
Окончено
Deni DAOUDOV
OCC - Montauban CL
Movsar CHUPALAEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU1) - 00:03 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D45
Окончено
Salimkhan CHAKHBAZOV
OCC - Tarbes TPLG
Abdoullah ISSAEV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 00:49 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
B54
Окончено
Zouhair EL MARBOUH
GES - Stiring-Wendel
Victory by fall - 01:47
- Round 2
Mairbek ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D46
Окончено
Lucas LAGVILAVA
GES - Colmar FLC
Michel ALIEV OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:44 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
C48
Окончено
Aram MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:56
- Round 2
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
B55
Окончено
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:25
- Round 1
Alkhas MOUSSAEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 68 KG
(DIMANCHE - U15)
D47
Окончено
Atilla YOVCHEV
HDF - Escautpont
Victory by fall - 01:20
- Round 1
Ibraguim ABDOULAEV GES - Reims CL
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
C49
Окончено
Halil DZABRAILOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by fall - 00:29
- Round 2
Abubacar ASKHABOV HDF - Wattrelos Lutte