Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A1
Окончено
Didac VIVES
ESP - La Minea
Miscael NKUNGA ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:24 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B1
Окончено
Mykyta CHULAKOV
NAQ - Ludon
Victory by technical superiority (VSU) - 01:09
- Round 1
Stefan MKRTCHIAN ARA - Bron
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E1
Окончено
Movsar KHIZRIYEV
OCC - Toulouse LC
Said Bek ABUKHADJIEV PAC - Nice LC Victory by fall - 02:47 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B2
Окончено
Raul CASO
ITA - Gruppo Livornesi
Victory by technical superiority (VSU) - 01:39
- Round 1
Lucas FAURISSOUX NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B3
Окончено
Dorian GLOTAIN
PDL - Aigrefeuille
Victory by forfeit - Round 1
Alibek KAIRBEKOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D1
Окончено
Khamzat KHAIDAROV
IDF - Melun
Victory by fall - 04:08
- Round 2
Victor LÓPEZ ESP - La Minea
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E2
Окончено
Jules FOURVEL
ARA - Beaumont AS
Akram BIBOULATOV OCC - Montauban CL Victory by fall - 01:28 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A2
Окончено
Ardan GUADIEV
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Michael BAGGIANI ITA - Gruppo Livornesi
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E3
Окончено
Enzo NUNES
ARA - Aulnat
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen Victory by fall - 00:42 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A3
Окончено
Moulay El Mehdi TAYEBI ALAOUI
ARA - Clt Ferrand ASM
Tahar DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C1
Окончено
Fayyad BELARBI
ARA - Villeurbanne AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Marouane NADIR ARA - Bron
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D2
Окончено
Yakhya VISAEV
BFC - Besancon CPB
Adam BIBOULATOV OCC - Montauban CL Victory by fall - 03:43 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B4
Окончено
Hedi BEN ABDA
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU) - 03:58
- Round 2
Yuri ARUTIUNYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C2
Окончено
Gianluca COLETTI
ITA - Borgo Prati
Victory by technical superiority (VSU) - 00:41
- Round 1
Abdeloihab EL BAHRAOUI ARA - Meysse
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B5
Окончено
Marwen RAHALI
OCC - Montauban CL
Lucas LAURET IDF - Bagnolet Victory by fall - 00:45 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E4
Окончено
Jad BOISSIERE- HASSEN
ARA - Beaumont AS
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Abdullakl KHURSHEDI NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A4
Окончено
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:32
- Round 2
Azaria NKUNGA ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B6
Окончено
Bilal TAGHANIMT
HDF - Roubaix
Hugo FARIN ARA - Villeurbanne AS Victory by fall - 01:20 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A5
Окончено
Kerem KESKIN
ARA - Clt Ferrand ASM
Hichem HABBAZ CVL - Dreux OL Atlas Victory by fall - 00:37 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C3
Окончено
Thomas TRONCHON
IDF - Meaux
Pablo DIEZ ESP - Baleares Victory by technical superiority (VSU) - 01:47 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E6
Окончено
Adam LAKRICHLI
IDF - Coulommiers
Islam ALISKHANOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 00:38 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D3
Окончено
Carlos GUAL
ESP - Baleares
Victory by fall - 05:18
- Round 2
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A6
Окончено
Miscael NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Jean ADSUAR PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:44 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D4
Окончено
Bekkhan AIKHASTOV
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 01:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B7
Окончено
Sami RANDJA
IDF - Paris LO
Khamzat ELDARBIEV PDL - Le Mans AFT Victory by technical superiority (VSU) - 02:38 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E5
Окончено
Said Bek ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:58
- Round 2
Louis LEGRAND HDF - E.L.C.O.
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A7
Окончено
Ardan GUADIEV
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:43
- Round 1
Akhmed DOSKOUEV BFC - Besancon CPB
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C4
Окончено
Anthony LEPRETTE
HDF - Ronchin
Victory by technical superiority (VSU1) - 05:25
- Round 2
Ayham ALHENDI ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D5
Окончено
Yanis BOUCHAIB
CVL - Dreux OL Atlas
Paolo LUMIA ITA - Gruppo Livornesi Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B8
Окончено
Bekran OUMARSOULTANOV
OCC - Montauban CL
Rasul ALTEMIROV BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 01:38 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E7
Окончено
Akram BIBOULATOV
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:47
- Round 1
Messadi RHAIMIA ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D6
Окончено
Mattia BIENTINESI
ITA - New Popeye Livorno
Victory by technical superiority (VSU) - 01:07
- Round 1
Furkan ERAMIL ARA - Aulnat