Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C1
Završeno
ADILOVSKI Resul
IDF - Bagnolet
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:53
- Round 1
GUEZBAR Victor PAC - Marseille LOM
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A1
Završeno
NAJI Amir
CVL - Dreux OL Atlas
CUENOT Hugo OCC - Toulouse LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 03:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C2
Završeno
EL HAMMI Anouar
CVL - Dreux OL Atlas
MOUKHTAROV Sultan BRE - Rennes MTC Pobeda po padu - 01:07 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B1
Završeno
ELDARBIEV Khamzat
PDL - Le Mans AFT
EL MAHI Anass BRE - Rennes MTC Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C3
Završeno
DESBOVES Joanes
IDF - Creteil
IKHLAZOV Adil GES - Colmar FLC Pobeda po padu - 02:05 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A2
Završeno
RASULOV Said
PAC - Marseille LOM
IBRAHIMI Farhad BFC - Dijon LC Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C4
Završeno
NEFATI Ayoub
IDF - Paris Wrestling Acad
DEMAJ Elidon GES - Moosch CA Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:39 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B2
Završeno
BARRAJ Ayoub
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 03:34
- Round 2
RAHIMI Faisal Ahmad IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B3
Završeno
OLIVEIRA Gauthier
HDF - E.L.C.O.
ISSAYEV Mansour GES - OL Schiltigheim Pobeda po padu - 00:19 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A3
Završeno
GUYOT Enzo
IDF - Meaux
Pobeda po padu - 01:42
- Round 1
KHOUADRA Kenzi CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B4
Završeno
GLOTAIN Dorian
PDL - Aigrefeuille
ROSSIGNOL Clement BFC - Champforgeuil Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:49 - Round 1
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C5
Završeno
ADILOVSKI Yacine
IDF - Bagnolet
BIBOULATOV Adam OCC - Montauban CL Pobeda po padu - 03:47 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A4
Završeno
ISSAYEV Daoud
GES - OL Schiltigheim
Pobeda po padu - 01:11
- Round 1
IBRAHIM Raphael PAC - Nice EAM
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A5
Završeno
MOUMADOV Ramazan
CVL - Orleans la Source
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:18
- Round 1
AMIRMAZAHERI Arvin IDF - Alfortville
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B6
Završeno
ROULLIER Pierre-Louis
NOR - Balleroy
KOR Mikail GES - Sausheim Mempapeurs Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 04:05 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C6
Završeno
LAMONICA Kevin
ARA - Bron
HAJJEM Nahim NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C7
Završeno
VISAEV Yakhya
BFC - Besancon CPB
Pobeda po padu - 00:57
- Round 1
JEANNE Paul NOR - Balleroy
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B7
Završeno
LAURET Lucas
IDF - Bagnolet
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:12
- Round 1
STE MARIE David REU - St Joseph LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A6
Završeno
LAMOTHE Clement
IDF - Meaux
ABDULKADYROV Tourpal Ali OCC - Toulouse LC Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C8
Završeno
M'GHIZOV Elyas
PDL - Le Mans AFT
RAHERIARIJAONA Franck IDF - Rueil-Malmaison RAC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:24 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A7
Završeno
VARDANYAN Arsen
PAC - Marseille LOM
BRAHIM Mohamed ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po padu - 01:32 - Round 1
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C9
Završeno
ADILOVSKI Resul
IDF - Bagnolet
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:26
- Round 1
MOUKHTAROV Sultan BRE - Rennes MTC
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C25
Završeno
DEBIEN Tatiana
GES - OL Schiltigheim
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:44
- Round 1
MAGNANT Maeva NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B10
Završeno
SELLOUM Mustapha
IDF - Creteil
CLODEREE Maxime HDF - Wattrelos Lutte Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B5
Završeno
ALEKMA Saifedine
GES - Sarreguemines AS
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:38
- Round 1
EL MAHI Anass BRE - Rennes MTC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A8
Završeno
CHELIT Nahim
ARA - Lyon St Priest
KHATAEV Movladi PDL - Le Mans AFT Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 04:09 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B8
Završeno
BARRAJ Ayoub
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po padu - 01:03
- Round 1
ISSAEV Magomed GES - Reims CL
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C10
Završeno
IKHLAZOV Adil
GES - Colmar FLC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 04:42
- Round 2
DEMAJ Elidon GES - Moosch CA
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A9
Završeno
COESY Jonathan
GES - Creutzwald
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:41
- Round 1
GILBERT Maxime NOR - Val de Reuil
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A10
Završeno
KAKHRIEV Adam
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:42
- Round 1
TARBA Luka ARA - St Etienne
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C28
Završeno
JACQUINOT Lola
NAQ - Le Barp
LESAFFRE Laurie HDF - E.L.C.O. Pobeda po padu - 02:45 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B9
Završeno
KAIRBEKOV Alibek
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 03:56
- Round 2
ISSAYEV Mansour GES - OL Schiltigheim