Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRECO ROMAN / 55 KG
(GRECO ROMAN)
A24
Završeno
Ekrem OZTURK
Turquie
Nugzari TSURTSUMIA GEORGIE Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 87 KG
(GRECO ROMAN)
B19
Završeno
Tyrone STERKENBURG
Pays-Bas
Islam ABBASOV AZERBAIDJAN Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 55 KG
(GRECO ROMAN)
A25
Završeno
Sargis GEVORGIZYAN
Autriche
Serif KILIC Turquie Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:36 - Round 1
GRECO ROMAN / 67 KG
(GRECO ROMAN)
A26
Završeno
Aker AL OBAIDI
Autriche
Namaz RUSTAMOV AZERBAIDJAN Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:57 - Round 1
GRECO ROMAN / 97 KG
(GRECO ROMAN)
B20
Završeno
Loic SAMEN
FRANCE
Markus RAGGINGER Autriche Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 82 KG
(GRECO ROMAN)
A27
Završeno
Yuisralembert CARRION
ESPAGNE
Burhan AKBUDAK Turquie Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 04:54 - Round 2
GRECO ROMAN / 97 KG
(GRECO ROMAN)
B21
Završeno
Murad LOKIAEV
AZERBAIDJAN
Pobeda po bodovima (VPO1) - 00:37
- Round 1
Piotr CHUDZIK Pologne
GRECO ROMAN / 82 KG
(GRECO ROMAN)
A28
Završeno
Rafig HUSEYNOV
AZERBAIDJAN
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Salih AYDIN Turquie
GRECO ROMAN / 97 KG
(GRECO ROMAN)
B22
Završeno
Daniel MILLER
USA
Daniel GASTL Autriche Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 72 KG
(GRECO ROMAN)
A29
Završeno
Ibrahim GHANEM
FRANCE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Cengiz ARSLAN Turquie
GRECO ROMAN / 97 KG
(GRECO ROMAN)
B23
Završeno
Giorgi MELIA
GEORGIE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 01:58
- Round 1
Gerard KURNICZAK Pologne
GRECO ROMAN / 60 KG
(GRECO ROMAN)
B24
Završeno
Andy JUAN
ESPAGNE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 04:25
- Round 2
António CABRAL Portugal
GRECO ROMAN / 60 KG
(GRECO ROMAN)
B25
Završeno
Albert BAGUMYAN
ESPAGNE
Murad BAZAROV AZERBAIDJAN Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 72 KG
(GRECO ROMAN)
A30
Završeno
Aleksander MILEWCZYK
Pologne
Selcuk CAN Turquie Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:59 - Round 1
GRECO ROMAN / 63 KG
(GRECO ROMAN)
A31
Završeno
Tigran GALUSTYAN
FRANCE
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:28
- Round 1
Devin HESTER USA
GRECO ROMAN / 63 KG
(GRECO ROMAN)
A32
Završeno
Fatih UCUNCU
Turquie
Mehmet CEKER Turquie Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 77 KG
(GRECO ROMAN)
B26
Završeno
Peyton WALSH
USA
Evrik NIKOGHOSYAN FRANCE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 63 KG
(GRECO ROMAN)
A33
Završeno
Yanis NIFRI
FRANCE
Mcateusz SZEWCZUK Pologne Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:57 - Round 1
GRECO ROMAN / 77 KG
(GRECO ROMAN)
B27
Završeno
Patryk BEDNARZ
Pologne
Marcel STERKENBURG Pays-Bas Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 63 KG
(GRECO ROMAN)
A34
Završeno
Colton RASCHE
USA
Abdurahman ALTAN Turquie Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:56 - Round 1
GRECO ROMAN / 55 KG
(GRECO ROMAN)
A35
Završeno
Marat GARIPOV
BRESIL
Nugzari TSURTSUMIA GEORGIE Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:01 - Round 1
GRECO ROMAN / 77 KG
(GRECO ROMAN)
B28
Završeno
Beka MAMUKASHVILI
GEORGIE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:50
- Round 2
Maksym ZAKHARCZUK Pologne
GRECO ROMAN / 55 KG
(GRECO ROMAN)
A36
Završeno
Ekrem OZTURK
Turquie
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:25
- Round 1
André SILVA Portugal
GRECO ROMAN / 55 KG
(GRECO ROMAN)
A37
Završeno
Elcin ALI
Turquie
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:34
- Round 1
Serif KILIC Turquie
GRECO ROMAN / 130 KG
(GRECO ROMAN)
B29
Završeno
Yasmani ACOSTA
Chili
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Sabah SHARIATI AZERBAIDJAN
GRECO ROMAN / 67 KG
(GRECO ROMAN)
A38
Završeno
Stefan CLEMENT
FRANCE
Gagik SNJOYAN FRANCE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 77 KG
(GRECO ROMAN)
B30
Završeno
Yunus EMRE BASAR
Turquie
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Johnny BUR FRANCE
GRECO ROMAN / 67 KG
(GRECO ROMAN)
A39
Završeno
Islambek DADOV
AZERBAIDJAN
Mamadassa SYLLA FRANCE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRECO ROMAN / 77 KG
(GRECO ROMAN)
B31
Završeno
Fatih CENGIZ
Turquie
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Sanan SULEYMANOV AZERBAIDJAN
GRECO ROMAN / 82 KG
(GRECO ROMAN)
A40
Završeno
Emrah KUS
Turquie
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Burhan AKBUDAK Turquie
GRECO ROMAN / 82 KG
(GRECO ROMAN)
A41
Završeno
Michael WAGNER
Autriche
Salih AYDIN Turquie Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:55 - Round 1
GRECO ROMAN / 97 KG
(GRECO ROMAN)
B32
Završeno
Loic SAMEN
FRANCE
Piotr CHUDZIK Pologne Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:10 - Round 1