Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U15 / 52 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C1
Färdig
Ibrahim HAJJAMI
ARA - Clt Ferrand ASM
Vann på VS1 (brottning) - 01:03
- Round 2
Etan BRIE GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U15 / 52 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C2
Färdig
Mael BELAIDI
HDF - Tourcoing LC
Kyliane EDDOUH GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:35 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C3
Färdig
Mouhamed OUMAROV
BFC - MJC Dole
Akhmed DOSKOUEV BFC - Besancon CPB Vann via VT (brottning) - 00:53 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B1
Färdig
Antoine HANGARD
IDF - Creteil
Victory by technical superiority (VSU) - 01:27
- Round 1
Jebran HAIDARI IDF - Bagnolet
GRÉCO U15 / 52 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C7
Färdig
Sabri HAMMANI
HDF - Tourcoing LC
Axel AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 01:29 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B2
Färdig
Daniel CAMPOS
ESP - Rivas Madrid
Vann på VS1 (brottning) - 02:53
- Round 1
Yasin LAKHDARI HDF - WCVENIZEL
GRÉCO U17 / 71 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C15
Färdig
Shemsi SANTOU
BFC - Besancon CPB
Apti YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC Victory by technical superiority (VSU) - 01:41 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B3
Färdig
Yanis NIFRI
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:18
- Round 1
Abdelmadjid BELEBRA HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 71 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C16
Färdig
Islam IDIGOV
NOR - Val de Reuil
Achraf KOUAINSO GES - Maizieres les Metz Vann via VT (brottning) - 00:34 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B7
Färdig
Magomed GATAGAYEV
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 01:16
- Round 1
Valeri MINASIAN PDL - Nantes L
GRÉCO U17 / 60 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
A1
Färdig
Loqman CHABANE
HDF - Tourcoing LC
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM Vann via VT (brottning) - 00:33 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C4
Färdig
Ibrahim HAJJAMI
ARA - Clt Ferrand ASM
Shain BRIKI IDF - Creteil Vann på VS1 (brottning) - 01:17 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C5
Färdig
Kyliane EDDOUH
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:38
- Round 1
Nurutdin MAGOMEDOV PDL - Nantes M
GRÉCO U17 / 80 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B15
Färdig
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Vann via VT (brottning) - 01:56
- Round 1
Adame BELDI IDF - Aulnay CMASA
GRÉCO U17 / 60 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
A2
Färdig
Adam KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Victory by technical superiority (VSU) - Round 1
Mansour MADAROV GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U17 / 60 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
A3
Färdig
Suleyman BENSALEM
HDF - Tourcoing LC
Iliane AINAOUI IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 00:46 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C6
Färdig
Akhmed DOSKOUEV
BFC - Besancon CPB
Djabrail TAIMASOV IDF - Bagnolet Vann på VS1 (brottning) - 00:39 - Round 2
GRÉCO U17 / 80 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B16
Färdig
Haik SARGSYAN
PAC - Nice LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Askhab GATAGAJEV GES - Maizieres les Metz
GRÉCO U17 / 60 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
A4
Färdig
Akram BIBOULATOV
OCC - Montauban CL
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Aaron BRIE GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U17 / 80 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B18
Färdig
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Victory by technical superiority (VSU) - 01:31 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C18
Färdig
Alexandre HANGARD
IDF - Creteil
Mohamed SOULIMANI IDF - Aulnay CMASA Vann på VS1 (brottning) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 67 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B4
Färdig
Antoine HANGARD
IDF - Creteil
Vann via VT (brottning) - 01:11
- Round 1
Maidin AOUINA HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 65 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
A17
Färdig
Denis KODAKOV
ESP - Gladiator Madrid
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Ilian DOUBACH BFC - Besancon CPB
GRÉCO U20 / 67 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B5
Färdig
Daniel CAMPOS
ESP - Rivas Madrid
Vann på VS1 (brottning) - 01:00
- Round 2
Raphael LESADE OCC - Font-Romeu
GRÉCO U17 / 71 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C17
Färdig
Apti YOUSSOUPOV
BFC - Chalon/Saone AC
Vann på VS1 (brottning) - 02:00
- Round 2
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
GRÉCO U17 / 65 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
A18
Färdig
Nadhir TOUATI
IDF - Rosny sous Bois
Elias CHFIRI ARA - Bourg en Bresse Vann på VS1 (brottning) - 00:13 - Round 2
GRÉCO U20 / 67 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B6
Färdig
Yanis NIFRI
GES - Sarreguemines AS
Vann på VS1 (brottning) - 02:42
- Round 1
Albert ADISSON BFC - Besancon CPB
GRÉCO U17 / 60 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
A5
Färdig
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:30
- Round 1
Walid AIT LACHGAR IDF - Coulommiers
GRÉCO U17 / 80 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B17
Färdig
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Vann via VT (brottning) - 01:31
- Round 1
Alessandro MASIA HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 71 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
C19
Färdig
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Mohamed ABDELLAOUI GES - Reims CL
GRÉCO U17 / 60 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
A6
Färdig
Adam KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Mohamed TOUATI IDF - Rosny sous Bois Victory by technical superiority (VSU) - 01:42 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(GRÉCO U15 U17 U20)
B19
Färdig
Haik SARGSYAN
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:18
- Round 1
Ayoub NEKAZ GES - Chalons en Champagne