Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C27
Färdig
Enzo ROUZIERES
BORDEAUX - STAPS BORDEAUX
Aywil FOUACHE DIJON - ASUB Vann på VS1 (brottning) - 03:00 - Round 2
JEUNES GENS / 95 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B8
Färdig
Ayatoulla BAYSAROV
TOULOUSE - IUT TARBES
Vann på VS1 (brottning) - 02:52
- Round 1
Samuel BAYARD LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A25
Färdig
Lydie GONZALES
LYON - EM LYON
Mariane REY LYON - UDL LYON Vann via VT (brottning) - 00:52 - Round 1
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C28
Färdig
Mohamed GUESSOUM
LYON - UDL LYON
Leo GUSTIN LILLE - UNIV LILLE Victory by technical superiority (VSU) - 01:09 - Round 1
JEUNES GENS / 95 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B5
Färdig
Fabien MACE
BORDEAUX - STAPS BORDEAUX
Vann via VT (brottning) - 00:31
- Round 1
Florian HACCOURT LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A26
Färdig
Anouk CHAVANE
LYON - USE EC LYON
Angele CHARNOZ BESANCON - UNIV FCO Vann via VT (brottning) - 00:53 - Round 1
JEUNES FILLES / +70 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B35
Färdig
Lara NORMAL
ROUEN - UC SSE
Victory by injury - 01:46
- Round 1
Oceane LABARTHE LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 70 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C3
Färdig
Oceane LEBEGUE
DIJON - ASUB
Marine PRETRE ROUEN - UC SSE Vann via VT (brottning) - 02:57 - Round 1
JEUNES FILLES / 70 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C4
Färdig
Emma FERRAG
BESANCON - UNIV FCO
Elisa SUEUR BORDEAUX - STAPS BORDEAUX Vann via VT (brottning) - 00:44 - Round 1
JEUNES FILLES / 55 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A18
Färdig
Lilou DUPINAY
TOULOUSE - UT3 SABATIER
Emma LUTTENAUER PARIS - UNIV PARIS 2 Victory by technical superiority (VSU) - 00:46 - Round 2
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C12
Färdig
Ala GNABA
LYON - UDL LYON
Hugo CUENOT TOULOUSE - UT3 SABATIER Victory by technical superiority (VSU) - 02:33 - Round 1
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B17
Färdig
Kadir YUKSEL
CLERMONT-FERRAND - IUT ALLIER
Vann via VT (brottning) - 00:30
- Round 2
Nicolas THEBAULT BESANCON - UNIV FCO
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B18
Färdig
Theo VANNIER
ROUEN - UC SSE
Vann via VT (brottning) - 00:28
- Round 1
Robin PADJEN LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A3
Färdig
Alicia BUFFET
LYON - UDL LYON
Eloise SEGARD LILLE - UNIV LILLE ARTOIS Vann via VT (brottning) - 02:01 - Round 1
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A27
Färdig
Gaelle RUIZ
DIJON - ASUB
Victory by technical superiority (VSU) - 00:57
- Round 1
Madenn CABARET CRETEIL - UNIV PARIS EST
JEUNES FILLES / +70 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B36
Färdig
Chloe REY
BESANCON - UNIV FCO
Chloe THEUNYNCK LYON - UDL LYON Vann via VT (brottning) - 02:16 - Round 1
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C13
Färdig
Arnaud APAO
LYON - UDL LYON
Hasambek ISAEV LYON - UDL LYON Victory by technical superiority (VSU) - 01:01 - Round 2
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B19
Färdig
Henrique CARNEIRO DE ABRE
LYON - EM LYON
Karapet GUEVORGUIAN LYON - UDL LYON Victory by technical superiority (VSU) - 00:53 - Round 1
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A28
Färdig
Albane GREVET
BESANCON - UNIV FCO
Lucie MOURLANE TOULOUSE - IUT TARBES Vann på VS1 (brottning) - 02:32 - Round 1
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C14
Färdig
Valentin KRZYZYNSKI
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Fayyad BELARBI LYON - UDL LYON Victory by technical superiority (VSU) - 02:44 - Round 1
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B20
Färdig
Remy HUTEAU
LYON - UDL LYON
Vann via VT (brottning) - 01:36
- Round 1
Victor ERKENS DIJON - ASUB
JEUNES FILLES / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A4
Färdig
Iris THIEBAUX
DIJON - ASUB
Vann via VT (brottning) - 02:09
- Round 1
Marine LABARTHE LYON - UDL LYON
JEUNES GENS / +95 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B33
Färdig
Baptiste GUELTON
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Vann via VT (brottning) - 01:19
- Round 1
Youssri KHALED LYON - UDL LYON
JEUNES GENS / +95 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B34
Färdig
Remy GASMI
LYON - USE EC LYON
Vann via VT (brottning) - 02:02
- Round 1
Murat COSKUN LYON - UDL LYON
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C15
Färdig
Hocine AKLI-BERC
DIJON - ASUB
Vann på VS1 (brottning) - 00:15
- Round 2
Onur SAHBAZ LYON - UDL LYON
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C29
Färdig
Gildas CHAMBINAUD
DIJON - ASUB
Victory by technical superiority (VSU) - 00:29
- Round 1
Hugo ROUHLIN LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A29
Färdig
Lola FAUDOT
BESANCON - UNIV FCO
Mariane REY LYON - UDL LYON Vann på VS1 (brottning) - 02:36 - Round 1
JEUNES GENS / 95 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B4
Färdig
Ayatoulla BAYSAROV
TOULOUSE - IUT TARBES
Victory by points (VPO) - 01:36
- Round 1
Theo BACKHAUSS LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C30
Färdig
Antoine HANGARD
CRETEIL - UNIV PARIS EST
Victory by technical superiority (VSU) - 00:54
- Round 1
Gildas LOUAULT TOULOUSE - IUT TARBES
JEUNES GENS / 95 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B3
Färdig
Fabien MACE
BORDEAUX - STAPS BORDEAUX
Vann via VT (brottning) - 01:24
- Round 1
Samuel BAYARD LYON - UDL LYON
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C31
Färdig
Aywil FOUACHE
DIJON - ASUB
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 1
Simon LEMAITRE LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A30
Färdig
Angele CHARNOZ
BESANCON - UNIV FCO
Celeste SION DIJON - ASUB Victory by technical superiority (VSU) - 01:37 - Round 1