Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JEUNES GENS / +95 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A28
Färdig
Hugo LOUZALA
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Vann på Submission - 01:33
Jean-Samuel NJOH NSEKE LYON - UDL LYON
JEUNES GENS / 65 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C13
Färdig
Luc VANDERHAGHEN
LYON - INSA LYON
Vann på poäng - 03:19
Alexandre LAVOIL TOULOUSE - UT2 JEAN JAURES
JEUNES FILLES / +70 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B21
Färdig
Lara NORMAL
ROUEN - UC SSE
Vann på Submission - 03:48
Elodie COQUART LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
JEUNES FILLES / +70 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B22
Färdig
Estelle VAFIADES
LYON - USE EC LYON
Vann på poäng - 00:47
Chloe REY BESANCON - UNIV FCO
JEUNES FILLES / 65 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A29
Färdig
Lorine DOPIERALA
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Vann på poäng - 04:00
Eloise SEGARD LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
JEUNES GENS / 65 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C14
Färdig
Gaetan WOETS
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Victor HISBERGUE LILLE - UNIV LILLE ARTOIS Vann på poäng - 04:00
JEUNES GENS / 85 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B17
Färdig
Guillaume SCHEGG
LYON - EM LYON
Vann på Submission - 01:07
Germain DUMONT LYON - INSA LYON
JEUNES GENS / 75 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A17
Färdig
Etienne DUCREUX
BESANCON - UNIV FCO
Timothe LECAMUS LILLE - UNIV LILLE ARTOIS Vann på Submission - 03:07
JEUNES FILLES / 55 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C28
Färdig
Diane INGUIMBERT
BORDEAUX - UNIV BORDEAUX
Vann på poäng - 04:00
Romane ESTEVE BORDEAUX - STAPS BORDEAUX
JEUNES FILLES / 70 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C21
Färdig
Emma FERRAG
BESANCON - UNIV FCO
Elisa SUEUR BORDEAUX - STAPS BORDEAUX Vann på poäng - 00:48
JEUNES GENS / 85 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B18
Färdig
Theo VANNIER
ROUEN - UC SSE
Lucas GRIARD LYON - INSA LYON Vann på poäng - 04:00
JEUNES GENS / 75 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A18
Färdig
Maxence FOULON
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Pierre-Charles REY PARIS - UNIV PARIS 2 Vann på Submission - 02:15
JEUNES FILLES / 60 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B27
Färdig
Elsa RICHARD
LYON - UDL LYON
Vann på poäng - 00:51
Albane GREVET BESANCON - UNIV FCO
JEUNES FILLES / 55 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C30
Färdig
Katleen PREVOST
CAEN - UNIV NORMANDIE
Vann på Submission - 00:17
Letyce GROSPERRIN BESANCON - UNIV FCO
JEUNES GENS / 75 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A19
Färdig
Tistou FAGES
LYON - USE EC LYON
Pierre LAPERCHE LYON - INSA LYON Vann på Submission - 00:54
JEUNES FILLES / 60 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B28
Färdig
Mariane REY
LYON - UDL LYON
Angele CHARNOZ BESANCON - UNIV FCO Vann på poäng - 01:17
JEUNES FILLES / 70 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C24
Färdig
Elisa SUEUR
BORDEAUX - STAPS BORDEAUX
Vann på poäng - 01:38
Audrey JOUBERT PARIS - UNIV PARIS
JEUNES GENS / 75 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A20
Färdig
Mateo URVOY
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Paul COELHO GASPAR LYON - INSA LYON Vann på Submission - 03:39
JEUNES FILLES / 55 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C29
Färdig
Julie DESSAGNE
LYON - UDL LYON
Vann via diskvalificering - 02:13
Emilia GARCIA DIJON - ASUB
JEUNES FILLES / +70 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B23
Färdig
Estelle VAFIADES
LYON - USE EC LYON
Vann på poäng - 04:00
Elodie COQUART LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
JEUNES GENS / 75 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A23
Färdig
Timothe LECAMUS
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Pierre-Charles REY PARIS - UNIV PARIS 2 Vann på poäng - 04:00
JEUNES FILLES / +70 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B24
Färdig
Chloe REY
BESANCON - UNIV FCO
Lara NORMAL ROUEN - UC SSE Vann på poäng - 04:00
JEUNES FILLES / 60 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B29
Färdig
Elsa RICHARD
LYON - UDL LYON
Vann på Submission - 02:34
Manon BOCQUET LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
JEUNES FILLES / 60 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B30
Färdig
Lola FAUDOT
BESANCON - UNIV FCO
Lisa GELCI LILLE - UNIV LILLE ARTOIS Vann på poäng - 00:41
JEUNES FILLES / 65 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A30
Färdig
Lorine DOPIERALA
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Vann på Submission - 03:10
Marine LABARTHE LYON - UDL LYON
JEUNES GENS / 75 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A24
Färdig
Pierre LAPERCHE
LYON - INSA LYON
Paul COELHO GASPAR LYON - INSA LYON Vann på Submission - 02:18
JEUNES FILLES / 65 KG
(SAMBO JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A31
Färdig
Marine LABARTHE
LYON - UDL LYON
Eloise SEGARD LILLE - UNIV LILLE ARTOIS Vann på Submission
JEUNES FILLES / 60 KG
(SAMBO JOUR 2 - FINALES)
A1
Färdig
Lisa GELCI
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Vann på poäng - 00:40
Manon BOCQUET LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
JEUNES FILLES / 60 KG
(SAMBO JOUR 2 - FINALES)
A2
Färdig
Albane GREVET
BESANCON - UNIV FCO
Mariane REY LYON - UDL LYON Vann på poäng - 00:54
JEUNES FILLES / 55 KG
(SAMBO JOUR 2 - FINALES)
B1
Färdig
Katleen PREVOST
CAEN - UNIV NORMANDIE
Emilia GARCIA DIJON - ASUB Vann på poäng - 04:00
JEUNES FILLES / 55 KG
(SAMBO JOUR 2 - FINALES)
B2
Färdig
Elodie MACABREY
BORDEAUX - STAPS BORDEAUX
Romane ESTEVE BORDEAUX - STAPS BORDEAUX Vann via diskvalificering
JEUNES FILLES / 60 KG
(SAMBO JOUR 2 - FINALES)
A3
Färdig
Angele CHARNOZ
BESANCON - UNIV FCO
Vann på poäng - 03:06
Elsa RICHARD LYON - UDL LYON