Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A25
Färdig
Saifullah SAIPOV
HDF - Wattrelos Lutte
Vann på VS1 (brottning) - 01:41
- Round 1
Mairbek ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC
LIBRE U20 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A45
Färdig
Ilyes BENSEGHIR
ARA - Lyon St Priest
Nur-Ali MALITSAEV PAC - Nice KCN Vann via VT (brottning) - 00:36 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B37
Färdig
Nicolas ALEKSANDROV
ARA - Villeurbanne AS
Jebran HAIDARI IDF - Bagnolet Vann via VT (brottning) - 01:17 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D37
Färdig
Hamzat SHIDAEV
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 01:18
- Round 1
Islam TSUTSASHVILI PAC - Nice LC
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C42
Färdig
Ardan GUADIEV
OCC - Toulouse LC
Vann på VS1 (brottning) - 02:40
- Round 2
Thomas REBOURG BFC - Genlis
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D41
Färdig
Nour KENZARI
ARA - Bron
Noel KABOUB ARA - St Etienne Vann via VT (brottning) - 00:10 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C43
Färdig
Roni CELIN
IDF - Creteil
Vann via VT (brottning) - 02:50
- Round 2
Magomed KADYROV OCC - Nimes L
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D42
Färdig
Magomed MAGOMADOV
BFC - MJC Dole
Mohamed BERJAOUI IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 01:04 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A26
Färdig
Ahmed KHALOUKHOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Aram MARGARYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B38
Färdig
Mourad ERBIEV
PDL - Le Mans AFT
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D43
Färdig
Rakhman KHOUNKAEV
OCC - Toulouse LC
Omer SAHIN ARA - Cluses LO Vann via VT (brottning) - 01:07 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C17
Färdig
Daniele GUBBIOTTI
ITA - Genova
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B39
Färdig
Saber DJAMAT-DUBOIS
CVL - Orleans la Source
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 02:20 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A27
Färdig
Wahid ILYASOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A54
Färdig
Dennis CILVELI
BFC - Chenove
Said Bek ABUKHADJIEV PAC - Nice LC Vann via VT (brottning) - 00:23 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D17
Färdig
Halil DZABRAILOV
HDF - Wattrelos Lutte
Aram MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:38 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B40
Färdig
Junior GAMES GARCIA
IDF - Creteil
Yanis BOUCHAIB CVL - Dreux OL Atlas Victory by technical superiority (VSU) - 01:55 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C18
Färdig
Djalidson MADI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 00:54
- Round 1
Artur SHAVERSHYAN GES - Charleville-Mezieres
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C19
Färdig
Abdoul-Malek NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 01:33
- Round 1
Imran DELKIC GES - Sausheim Mempapeurs
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D18
Färdig
Noe SAMPAOLO
CVL - Dreux OL Atlas
Vann på VS1 (brottning) - 00:36
- Round 2
Cristian VLASOV ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A28
Färdig
Movsar CHUPALAEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 03:12
- Round 2
Serguey KHACHATUROV ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D19
Färdig
Abubacar ASKHABOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 00:52
- Round 1
Areg PARONIKYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C20
Färdig
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 02:00
- Round 1
Saifoullah GAGAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B41
Färdig
Bekkhan AIKHASTOV
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Mouhadin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL Vann på VS1 (brottning) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A56
Färdig
Aaron BRIE
GES - Chalons en Champagne
Akram BIBOULATOV OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 02:18 - Round 2
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B42
Färdig
Jebran HAIDARI
IDF - Bagnolet
Vann via VT (brottning) - 01:41
- Round 1
Lom-Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A57
Färdig
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 01:50
- Round 1
Akhmed MACHUKAEV NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D20
Färdig
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Vann via VT (brottning) - 00:38 - Round 2
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B43
Färdig
Mourad ERBIEV
PDL - Le Mans AFT
Vann via VT (brottning) - 00:26
- Round 1
Alikhan ZABIKH IDF - Paris LO
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C44
Färdig
Hichem HABBAZ
CVL - Dreux OL Atlas
Jean ADSUAR PAC - Nice LC Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B44
Färdig
Theo VANDEN ABEELE
NOR - Rouen ASPTT
Lucas SANTA MARIA ARA - Lyon St Priest Vann via VT (brottning) - 01:45 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D44
Färdig
Carl GOYARD
BFC - Dijon LC
Abdurrahman IBRAGIMOV GES - Reims CL Victory by technical superiority (VSU) - 01:29 - Round 1