Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B33
Закінчено
MAGAMADOV Rakhman
OCC - Montauban CL
ALIEV Amir OCC - Toulouse LC Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C31
Закінчено
KAKHRIEV Adam
HDF - Roubaix
Victory by technical superiority (VSU1) - 05:34
- Round 2
KUPREISHVILI Gocha ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B34
Закінчено
FABBRIZZI Enzo
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 01:13
- Round 1
AMIR Saffulah HDF - Calonne Ricouart
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B35
Закінчено
BOUVIER Ulyesse
OCC - Albi
BOULANGER Thomas NOR - Rouen ASPTT Victory by fall - 04:03 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A35
Закінчено
HOUBEDDINE Moad
HDF - Fives
CHELIT Nahim ARA - Lyon St Priest Victory by fall - 00:59 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A36
Закінчено
PINO CARMONA George
PDL - Le Mans LOM
KOR Mikail GES - Sausheim Mempapeurs Victory by technical superiority (VSU) - 00:27 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C32
Закінчено
MAGNANT Maeva
NOR - Rouen ASPTT
CHATEAU Marion BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 02:17 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A37
Закінчено
ALKHASTOV Bekkhan
IDF - Rueil-Malmaison RAC
ZAGIDOV Said ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 04:13 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B36
Закінчено
CHARVY Trystan
ARA - Aulnat
DJEFFAL Rida ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:56 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B37
Закінчено
BENCHRIF Mohamed
PDL - Nantes L
GUILLOT Theo NOR - Rouen ASPTT Victory by technical superiority (VSU) - 00:47 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C33
Закінчено
BERTHENET Maily
BFC - Genlis
PROFATILOVA Tetiana GES - Maizieres les Metz Victory by fall - 01:33 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B38
Закінчено
DEMAISON Leane
NOR - Bayeux
Victory by fall - 02:09
- Round 1
LAWSON Rachel IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C34
Закінчено
MUKTAROV Tourpal
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:49
- Round 2
DE DEUS Tadeu ARA - Lyon Milo's
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A38
Закінчено
FRENCH Pierre
BFC - Chenove
CUENOT Hugo OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 02:42 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B39
Закінчено
SELLOUM Mustapha
IDF - Creteil
Victory by technical superiority (VSU) - 04:06
- Round 2
GIACOMAZZI Tristan ARA - Meysse
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A39
Закінчено
GUILLEMIN Guillaume
ARA - Annecy
MADI Djalidson ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU1) - 04:23 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B40
Закінчено
SAVAL Simon
NOR - L'Aigle
STE MARIE David REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:36 - Round 1
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C35
Закінчено
ALKHASTOV Zhabrail
IDF - Rueil-Malmaison RAC
ADILOVSKI Resul IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU) - 00:56 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C36
Закінчено
BARRAJ Ayoub
NOR - Rouen ASPTT
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:08
- Round 1
BRAVET Marc HDF - Compiegne
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B41
Закінчено
MONTEIRO FURTADO Matteo
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:38
- Round 1
SCHIPPERS-JAGU Joris NOR - Val de Reuil
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A40
Закінчено
NIEL Gabin
NOR - Sotteville les Rouen
BENHAMED Fares IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU1) - 01:51 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C37
Закінчено
BEN ABDA Hedi
NAQ - St Yrieix CAL
RASOOLI Maher Rahman IDF - Paris LO Victory by fall - 01:00 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C38
Закінчено
MESSALTI Younes
ARA - Lyon St Priest
DORANGEON Stan NAQ - Villenave d'Ornon SA Victory by fall - 00:19 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B42
Закінчено
BEN BOUBAKER Sofiane
PAC - La Seyne/Mer OL
ALIEV Amir OCC - Toulouse LC Victory by fall - 05:05 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A41
Закінчено
BADASHEV Abdoumalik
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 02:16
- Round 1
DJEDID Yaya HDF - Fives
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C39
Закінчено
GUEDJ Youri
HDF - Fives
KAKHRIEV Adam HDF - Roubaix Victory by technical superiority (VSU) - 00:40 - Round 1
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C40
Закінчено
AKHMADOV Issa
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:05
- Round 1
EL MAHADALI Mohamed Ali HDF - Belleu - Soissons
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A42
Закінчено
BESSEGHIER Badis
ARA - Meysse
Victory by fall - 03:54
- Round 2
BONITEAU Enzo NOR - Val de Reuil
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C41
Закінчено
BRAHMI Achraf
IDF - Montreuil RS
TCHERGUIZBIEV Islam PAC - Marseille LOM Victory by fall - 00:43 - Round 1
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C42
Закінчено
CHEYNOUX Gaspard
ARA - Chamalieres
Victory by technical superiority (VSU1) - 04:09
- Round 2
THIEBAUX Gaspard BFC - Besancon CPB
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B43
Закінчено
LESAFFRE Laurie
HDF - E.L.C.O.
LUTTENAUER Emma HDF - E.L.C.O. Victory by technical superiority (VSU) - 01:59 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B44
Закінчено
SAHLAOUI Nina
ARA - Bron
BOUAZERIA Jasmine GES - Maizieres les Metz Victory by forfeit - Round 1