Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D44
Закінчено
Yakhya VISAEV
BFC - Besancon CPB
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 03:27 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D45
Закінчено
Lucas SANTA MARIA
ARA - Lyon St Priest
Victory by forfeit - Round 1
Fayad ILIASSA IDF - Paris LO
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E68
Закінчено
Malik TURK
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 00:42
- Round 1
Amine BOUNOUAR ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A55
Закінчено
Cristian VLASOV
ARA - Villeurbanne AS
Leon GAY-SUBRA ARA - Chamalieres Victory by fall - 02:14 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C44
Закінчено
Alberto MAIORANA
ITA - New Popeye Livorno
Victory by technical superiority (VSU1) - 06:00
- Round 2
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D46
Закінчено
Jebran HAIDARI
IDF - Bagnolet
Victory by fall - 02:18
- Round 1
Adama BOJAN ESP - La Minea
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A56
Закінчено
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:16
- Round 1
Nadir BENSALEM ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E64
Закінчено
Hratchya HOVEYAN
BFC - Talant
Pol GARCÍA ESP - La Minea Victory by fall - 00:47 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B43
Закінчено
Mykyta CHULAKOV
NAQ - Ludon
Victory by technical superiority (VSU) - 04:49
- Round 2
Hedi BEN ABDA NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C49
Закінчено
Pablo DIEZ
ESP - Baleares
Victory by technical superiority (VSU) - 02:48
- Round 1
Nahim CHELIT ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D52
Закінчено
Minkail GEZEMIYEV
ARA - Lyon St Priest
Victory by fall - 02:46
- Round 1
Sergiu STASCU PAC - Monaco
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A57
Закінчено
Sayfoudinn TCHARAEV-KHADJIEVA
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:24
- Round 1
Maiss GRIGORIAN BFC - Chenove
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C59
Закінчено
Lucas PALAO
NAQ - Villenave d'Ornon SA
Victory by fall - 00:32
- Round 1
Mathis BRUNISHOLZ IDF - Meaux
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D51
Закінчено
Adam BIBOULATOV
OCC - Montauban CL
Victory by fall - 01:33
- Round 1
Paolo LUMIA ITA - Gruppo Livornesi
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E54
Закінчено
Gadjibek SOULEYMANOV
ARA - Lyon St Priest
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Nolann CANDELIER HDF - E.L.C.O.
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E55
Закінчено
Vladislav MOSHKIN
SUI - Geneve
Nolan PISSOCHER ARA - Chamalieres Victory by fall - 01:02 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B47
Закінчено
Raul CASO
ITA - Gruppo Livornesi
Rasul ALTEMIROV BFC - Besancon CPB Victory by points (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D59
Закінчено
Kassim BAGANOV
PDL - Nantes M
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A58
Закінчено
Adam SOULTANBIEV
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 02:46
- Round 2
Mohamed EL IDRISSI GES - Epinal
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B62
Закінчено
Ramzan TOURGAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 1
Mehmet KESKIN ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E62
Закінчено
Rakhman ELBERDOV
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 00:44
- Round 1
Hugo ALLIGIER ARA - Montlucon ESML
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D60
Закінчено
Nurutdin MAGOMEDOV
PDL - Nantes M
Djabrail TAIMASOV IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU1) - 02:41 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B63
Закінчено
Abdellatif KAOUANE
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 01:31
- Round 1
Othman EL ALAOUI HDF - Lievin
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E69
Закінчено
Nour KENZARI
ARA - Bron
Hamzat SHIDAEV BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 00:53 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C60
Закінчено
Hussein MOURTAZALIEV
OCC - Toulouse LC
Dan STATNYK PAC - Marseille LOM Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E60
Закінчено
Hratchya HOVEYAN
BFC - Talant
Charaputdin AMIROV PDL - Nantes M Victory by fall - 00:39 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D62
Закінчено
Arteom SIRBU
ESP - La Minea
Saifullah SAIPOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 01:33 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C61
Закінчено
Xavier LEJEUNE
NAQ - Villenave d'Ornon SA
Sofiane BEN BOUBAKER PAC - La Seyne/Mer OL Victory by fall - 01:16 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B64
Закінчено
Erdem KESER
ARA - Clt Ferrand ASM
Victor PIN BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU1) - 02:38 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D63
Закінчено
Kali YACOUBI
PAC - La Seyne/Mer OL
Wahid ILYASOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 01:47 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E70
Закінчено
Ion BIRNAT
PAC - Monaco
Victory by technical superiority (VSU) - 01:35
- Round 1
Evan ALTUN ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A64
Закінчено
Halil DZABRAILOV
HDF - Wattrelos Lutte
Aram MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2