Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U20 / 72 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A98
انتهى
BOLAKY MEITE Naim
IDF - Aulnay CMASA
OVERBY Kasper NORW - Team Norway Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B100
انتهى
RAVN Marcus
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU) - 01:29
- Round 1
LAMBRE Rayhan HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U15 / 48 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C102
انتهى
MEDJEBER Islem
IDF - Creteil
Victory by technical superiority (VSU) - 00:35
- Round 1
SAUCY Manolo GES - Reims ETTF
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B101
انتهى
LODAHL Mikkel
DEN - Team Denmark
Victory by fall - 01:13
- Round 1
MAGOMEDOV Nurutdin PDL - Nantes M
GRÉCO U15 / 48 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C103
انتهى
MENIVAL Matheo
NOR - Dieppe
SIMONYAN David BFC - Besancon CPB Victory by fall - 01:10 - Round 1
GRÉCO U15 / 48 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C104
انتهى
GOMIS Jean-Michel
NOR - Val de Reuil
MEBASTI Elyes IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 00:35 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B102
انتهى
AGOIANI Davit
GES - Epinal
BERJAOUI Mohamed IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 01:37 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A99
انتهى
SOULIMANI Mohamed
IDF - Aulnay CMASA
RASMUSSEN Magnus DEN - Team Denmark Victory by technical superiority (VSU1) - 04:18 - Round 2
FÉMININE U17 / 65 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C105
انتهى
RAIMUNDO Nola
IDF - Mitry Mory
LAVECHIN Elena GES - Chalons en Champagne Victory by fall - 00:50 - Round 1
FÉMININE U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C106
انتهى
OUANES Lyne
NOR - Val de Reuil
ORTEGA HAMOUDI Alyssa NOR - Sotteville les Rouen Victory by fall - 01:42 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A100
انتهى
MADI Yanisse
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 01:53
- Round 1
AZA GNANDJI Philippe GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B104
انتهى
RASMUSSEN Mathias
DEN - Team Denmark
CHAMANOV Alimkhan ARA - Clt Ferrand ASM Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B106
انتهى
ZAGIDOV Said
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 02:00
- Round 1
EL MAHMOUDI Redouane HDF - Belleu - Soissons
GRÉCO U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C107
انتهى
DAUVIN Reda
NOR - Sotteville les Rouen
RAHMANI Arion IDF - Creteil Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 67 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A101
انتهى
ULRIKSEN Rasmus
DEN - Team Denmark
LETVIK Lars NORW - Team Norway Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B107
انتهى
HAMOUCHE Reda
NOR - Le Havre CL
Victory by fall - 01:49
- Round 1
DENNI Nahel HDF - Tourcoing LC
FÉMININE U17 / 65 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C109
انتهى
SIERRA Leana
BFC - Jussey
Victory by fall - 00:47
- Round 1
DEMAISON Leane NOR - Bayeux
GRÉCO U17 / 71 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B109
انتهى
CLAUSEN Mikkel
DEN - Team Denmark
CEJNOG Franek DEN - Team Denmark Victory by technical superiority (VSU) - 02:53 - Round 2
GRÉCO U15 / 48 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C110
انتهى
SIMONYAN David
BFC - Besancon CPB
MEBASTI Elyes IDF - Creteil Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B110
انتهى
DAHMANI Ilies
IDF - Aulnay CMASA
BRIKI Shain IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 01:18 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C111
انتهى
RACHDI Bilele
HDF - Tourcoing LC
LAMBRE Amjad HDF - Tourcoing LC Victory by injury - 00:52 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B111
انتهى
DAHBI Ahmed Yassine
IDF - Rosny sous Bois
CHRISTENSEN Villas DEN - Team Denmark Victory by technical superiority (VSU) - 01:09 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A102
انتهى
PEDERSEN Daniel
DEN - Team Denmark
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
KAMURZOEV Ismail NORW - Team Norway
GRÉCO U15 / 48 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C114
انتهى
PANZANI Sorhen
HDF - Belleu - Soissons
Victory by forfeit - 00:12
- Round 1
MENDLI Mohamed IDF - Aulnay CMASA
GRÉCO U20 / 67 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A103
انتهى
BENOUMEUR Zayd
HDF - Tourcoing LC
MADI Yanisse ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 01:43 - Round 1
FÉMININE U17 / 65 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C115
انتهى
RAIMUNDO Nola
IDF - Mitry Mory
Victory by fall - 01:26
- Round 1
DEMAISON Leane NOR - Bayeux
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B112
انتهى
HAMOUCHE Reda
NOR - Le Havre CL
RASMUSSEN Mathias DEN - Team Denmark Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C112
انتهى
DAUVIN Reda
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by forfeit - 00:59
- Round 1
RACHDI Bilele HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 60 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
B113
انتهى
BRIKI Shain
IDF - Creteil
Victory by points (VPO) - 00:54
- Round 1
MAGOMEDOV Nurutdin PDL - Nantes M
GRÉCO U15 / 62 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C113
انتهى
RAHMANI Arion
IDF - Creteil
LAMBRE Amjad HDF - Tourcoing LC Victory by points (VPO) - 00:25 - Round 1
GRÉCO U20 / 67 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
A104
انتهى
RASMUSSEN Magnus
DEN - Team Denmark
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:43
- Round 2
DOUBACH Ayman BFC - Besancon CPB
GRÉCO U15 / 48 KG
( FÉMININE U15 U17 - GRÉCO U13 U15 U17 U20)
C116
انتهى
GOMIS Jean-Michel
NOR - Val de Reuil
MENIVAL Matheo NOR - Dieppe Victory by technical superiority (VSU) - 00:26 - Round 1