Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D41
انتهى
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Victory by fall - 00:24
- Round 1
Anzor KAIRBEKOV GES - Reims CL
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A34
انتهى
Rakhman MAGAMADOV
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:09
- Round 1
Aslanbek KHASSANOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D42
انتهى
Younes TAHAR-BARADIA
ARA - Lyon St Priest
Seyfulla ITAEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:26 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B42
انتهى
Enzo FABBRIZZI
HDF - E.L.C.O.
Aram MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU1) - 00:59 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C39
انتهى
Gadjibek SOULEYMANOV
ARA - Villefranche
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 2
Mehdi ROUDANI BFC - Besancon CPB
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A35
انتهى
Said Bek ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Victory by fall - 01:48
- Round 2
Ben Hachen TARIK ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D43
انتهى
Mohamed ABDELLAOUI
GES - Reims CL
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U23 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C40
انتهى
Narek HOVSSEPYAN
ARA - Villeurbanne AS
Marwane YEZZA GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:37 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B43
انتهى
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Atilla YOVCHEV HDF - Escautpont Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A36
انتهى
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:49
- Round 2
Movsar KHIZRIYEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U23 / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C41
انتهى
Rakhim MAGAMADOV
OCC - Montauban CL
Victory by fall - 02:20
- Round 1
Marius MICHON GES - Sarreguemines AS
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D44
انتهى
Alan MAGOMADOV
BFC - Besancon CPB
Islam MAGOMAEV HDF - Escautpont Victory by technical superiority (VSU1) - 01:05 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C42
انتهى
Aram MARGARYAN
ARA - Villeurbanne AS
Amir CHVRAYEV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by fall - 01:17 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B44
انتهى
Adil IKHLAZOV
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:26
- Round 2
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A37
انتهى
Afzal MOHAMMAD
GES - Chalons en Champagne
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 01:34 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D45
انتهى
Nolan PISSOCHER
ARA - Chamalieres
Victory by fall - 01:38
- Round 2
Mahfoud TENNAH HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A38
انتهى
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Rakhman MAGAMADOV OCC - Montauban CL
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C43
انتهى
Abdoumalik BADASHEV
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 01:46
- Round 1
Anyss EL HAMEL GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B45
انتهى
Elias CHFIRI
ARA - Bourg en Bresse
Kaan KADOVLUEV HDF - Escautpont Victory by technical superiority (VSU1) - 01:33 - Round 1
LIBRE U23 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C44
انتهى
Yigit TOPOGLU
BFC - Torcy ZL
Nasser MOKRANI GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU1) - 02:36 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D47
انتهى
Vlad MITU
HDF - Escautpont
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00
- Round 2
Ali KUKARHOEV PAC - Nice LC
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B46
انتهى
Tourpal Ali ABDULKADYROV
OCC - Toulouse LC
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A39
انتهى
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Wahid ILYASOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B47
انتهى
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by fall - 01:26
- Round 1
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U23 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C45
انتهى
Yanis MEZIANE
HDF - Wattrelos Lutte
Ewan LEPRINCE BFC - Torcy ZL Victory by fall - 00:41 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D48
انتهى
Seyfulla ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:22
- Round 2
Islam MAGOMAEV HDF - Escautpont
LIBRE U23 / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C46
انتهى
Hussein MOURTAZALIEV
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:14
- Round 1
Mamadou MBODJ IDF - Meaux
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B48
انتهى
Ibraguim ABDOULAEV
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:33
- Round 2
Rakhman KHOUNKAEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A40
انتهى
Malik KHADYROV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:30
- Round 1
Aaron ZBERG SUI - RLZ Aristau
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C47
انتهى
Abdoumalik BADASHEV
OCC - Toulouse LC
Michel SARGSYAN PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:49 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D50
انتهى
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Mathis PERRET LAROCHE ARA - Villefranche Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A41
انتهى
Issa AKHMADOV
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 03:00
- Round 2
Akhmed ABUKHADJIEV PAC - Nice LC