Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D60
انتهى
Maxime RUIZ
BFC - Chagny
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC Victory by fall - 00:25 - Round 1
LIBRE U23 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C58
انتهى
Nasser MOKRANI
GES - Maizieres les Metz
Ewan LEPRINCE BFC - Torcy ZL Victory by fall - 00:44 - Round 1
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A48
انتهى
Said Bek ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Victory by fall - 01:34
- Round 1
Samvel MKRTCHYAN GES - Chalons en Champagne
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C59
انتهى
Oussama ZENASNI
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:16
- Round 1
Mehdi ROUDANI BFC - Besancon CPB
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D61
انتهى
Vlad MITU
HDF - Escautpont
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:36
- Round 1
Anzor KAIRBEKOV GES - Reims CL
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B58
انتهى
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by fall - 00:51
- Round 2
Karen MARTIROSYAN NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C60
انتهى
Gueorgui GUIGOLAEV
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU) - 01:48
- Round 1
Gadjibek SOULEYMANOV ARA - Villefranche
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A49
انتهى
Nahim CHELIT
ARA - Lyon St Priest
Victory by fall - 02:38
- Round 2
Pierre Yves MISERERE BFC - Champforgeuil
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D62
انتهى
Sandro HUNGERBÜHLER
SUI - RLZ Rheintal
Victory by fall - 01:21
- Round 2
Lom-Ali KHAITAEV PAC - Nice LC
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B59
انتهى
Nick SCHERRER
SUI - RLZ Zentralschweiz
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:53
- Round 1
Samuel HOVHANNISYAN NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U23 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C61
انتهى
Clement LAMOTHE
IDF - Meaux
Mohamed BOLAKY MEITE IDF - Aulnay CMASA Victory by points (VPO) - 03:00 - Round 2
LIBRE U23 / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D63
انتهى
Wali EVAZALI
ARA - Lyon St Priest
Sami BOURAAM NAQ - Cenon Victory by fall - 01:49 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B60
انتهى
Aram MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 1
Atilla YOVCHEV HDF - Escautpont
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A50
انتهى
Yanisse MADI
ARA - Clt Ferrand ASM
Samy ALYAFI ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 02:01 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D64
انتهى
Mathis PERRET LAROCHE
ARA - Villefranche
Philemon BOUCART NAQ - Cenon Victory by fall - 00:16 - Round 1
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B61
انتهى
Mohamed Amine EZZAKRAOUI
GES - Reims CL
Firass CHEHADE OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U23 / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D65
انتهى
Gregory CORDONNIER
HDF - Ronchin
Babacar LO IDF - Melun Victory by fall - 00:38 - Round 1
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A51
انتهى
Zelimkhan SAAYEV
ARA - Lyon St Priest
Stephane SINE REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU1) - 01:52 - Round 1
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D66
انتهى
Edgar KARAPETYAN
GES - Colmar FLC
Victory by fall - 01:14
- Round 1
Henrik SARGSYAN NAQ - Cenon
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C62
انتهى
Mairbek ABDULKADYROV
OCC - Toulouse LC
Movsar CHUPALAEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 01:26 - Round 1
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D67
انتهى
Karim BELMESKINE
OCC - Toulouse LC
Mokhmad KHOUNKAEV OCC - Toulouse LC Victory by fall - 00:32 - Round 1
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B62
انتهى
Anes DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Bayssangour BITMURZAEV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:50 - Round 1
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C63
انتهى
Quentin CORDONNIER
HDF - Ronchin
Azat NIKOGHOSYAN BFC - Talant Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A52
انتهى
Islam DAGIROV
ARA - Clt Ferrand ASM
Leon GAY-SUBRA ARA - Chamalieres Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D68
انتهى
Temirlan TAIMASOV
IDF - Bagnolet
Amir ALIEV OCC - Toulouse LC Victory by fall - 01:22 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B63
انتهى
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Mathis LELONG PAC - St Laurent du Var Victory by technical superiority (VSU) - 01:26 - Round 1
LIBRE U23 / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C64
انتهى
Rakhim MAGAMADOV
OCC - Montauban CL
Victory by fall - 00:53
- Round 1
Hussein MOURTAZALIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D69
انتهى
Gaspard THIEBAUX
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:17
- Round 2
Younes TAHAR-BARADIA ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B64
انتهى
Adil IKHLAZOV
GES - Colmar FLC
Minkail GEZEMIYEV ARA - Lyon St Priest Victory by fall - 01:59 - Round 2
LIBRE U23 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C65
انتهى
Ewan LEPRINCE
BFC - Torcy ZL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:31
- Round 1
Mossa AKHMADOV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A53
انتهى
Sos USUBYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 00:42
- Round 2
Aslanbek KHASSANOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U23 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C66
انتهى
Mohamed BOLAKY MEITE
IDF - Aulnay CMASA
Magamed DELIEV ARA - Aulnat Victory by technical superiority (VSU1) - 02:03 - Round 2