Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A12
Dokončeno
BENHAMED Fares
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:47
- Round 1
TEILLAIS Johan PDL - Aigrefeuille
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B11
Dokončeno
AIBUEV Akhmed
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:53
- Round 1
ALIEV Amir OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A13
Dokončeno
HUSSAINI Ismael Said
IDF - Paris Wrestling Acad
GODET Corentin HDF - Compiegne Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C12
Dokončeno
NASRI Mohamed
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU) - 01:27
- Round 1
GUEDJ Youri HDF - Fives
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A14
Dokončeno
UMKHADJIEV Zelimkhan
GES - Sarreguemines AS
Victory by fall - 02:31
- Round 1
EVAZALI Wali ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B12
Dokončeno
BEN BOUBAKER Sofiane
PAC - La Seyne/Mer OL
CHULAKOV Mykyta NAQ - Ludon Victory by technical superiority (VSU) - 01:31 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B13
Dokončeno
REBELO Dany
BFC - Torcy ZL
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:48
- Round 1
SCHIPPERS-JAGU Joris NOR - Val de Reuil
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A15
Dokončeno
ISTAPAYEV Chadzji-Murad
HDF - Tourcoing LC
Victory by technical superiority (VSU) - 02:34
- Round 1
HASSAINI Mohammad Reza GES - Maizieres les Metz
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C13
Dokončeno
DORANGEON Stan
NAQ - Villenave d'Ornon SA
MOREY Mederic NOR - Bayeux Victory by fall - 01:38 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B14
Dokončeno
MONTEIRO FURTADO Matteo
IDF - Rueil-Malmaison RAC
STATNYK Dan PAC - Marseille LOM Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C14
Dokončeno
YOUSSOUPOV Apti
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:05
- Round 1
KANGA Pedro ARA - Lyon Milo's
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A16
Dokončeno
GAZIEV Khalid
GES - OL Schiltigheim
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
NAIMI Muhammad Fahim IDF - Ste Genevieve Bois
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C15
Dokončeno
ITAEV Abdou-Rahman
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:05
- Round 1
RASOOLI Maher Rahman IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C16
Dokončeno
MORNAT Antoine
BFC - Torcy ZL
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
BEN ABDA Hedi NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B15
Dokončeno
GUESSAB Djilali
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU) - 04:32
- Round 2
ROBIN Achille NOR - Balleroy
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A17
Dokončeno
MARMELO Ilario
PDL - Le Mans LOM
HOGA Carl IDF - Rueil-Malmaison RAC Victory by technical superiority (VSU) - 01:23 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A18
Dokončeno
ALKHASTOV Bekkhan
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:57
- Round 1
SCHALK Cedric NAQ - Villenave d'Ornon SA
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B16
Dokončeno
TIGISHVILI Giorgi
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:47
- Round 1
SAVAL Simon NOR - L'Aigle
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C17
Dokončeno
GLOTAIN Dorian
PDL - Aigrefeuille
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:00
- Round 1
BRAVET Marc HDF - Compiegne
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B17
Dokončeno
GIACOMAZZI Tristan
ARA - Meysse
BINYET Emmanuel NAQ - Lormont Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A19
Dokončeno
FRENCH Pierre
BFC - Chenove
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:48
- Round 1
ALMIRANDE Denis REU - Saint-Denis CLOD
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A20
Dokončeno
TOMOV Abdulla
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:49
- Round 1
MADI Djalidson ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C18
Dokončeno
BARRAJ Ayoub
NOR - Rouen ASPTT
KHADJIEV Zelimkhan IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU) - 04:01 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A21
Dokončeno
MAZOYER-VEAUTIER Theo
IDF - Bagnolet
Victory by fall - 00:33
- Round 1
CUENOT Hugo OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A22
Dokončeno
UMKHADJIEV Abdul Hakim
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 02:12
- Round 1
ZAGIDOV Said ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B18
Dokončeno
SELLOUM Mustapha
IDF - Creteil
UMKHADJIEV Mohammad GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 02:40 - Round 1
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C19
Dokončeno
ADILOVSKI Resul
IDF - Bagnolet
ITAEV Oubayda GES - Sarreguemines AS Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A23
Dokončeno
KOR Mikail
GES - Sausheim Mempapeurs
AHMADI Oumid IDF - Ivry/Seine Victory by technical superiority (VSU) - 01:43 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B19
Dokončeno
BOUCART Philemon
HDF - Compiegne
YEZZA Marwane GES - Sarreguemines AS Victory by fall - 01:50 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A24
Dokončeno
ABDULKADYROV Tourpal Ali
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 06:00
- Round 2
CHELIT Nahim ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B20
Dokončeno
STICKER Quentin
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 01:44
- Round 1
GUILLOT Theo NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B21
Dokončeno
BENCHRIF Mohamed
PDL - Nantes L
BOUCHER Denis NAQ - St Yrieix CAL Victory by fall - 02:23 - Round 1