Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A12
Ferdig
BENHAMED Fares
IDF - Bagnolet
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:47
- Round 1
TEILLAIS Johan PDL - Aigrefeuille
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B11
Ferdig
AIBUEV Akhmed
GES - Sarreguemines AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:53
- Round 1
ALIEV Amir OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A13
Ferdig
HUSSAINI Ismael Said
IDF - Paris Wrestling Acad
GODET Corentin HDF - Compiegne Seier på tap - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C12
Ferdig
NASRI Mohamed
IDF - Bagnolet
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:27
- Round 1
GUEDJ Youri HDF - Fives
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A14
Ferdig
UMKHADJIEV Zelimkhan
GES - Sarreguemines AS
Seier ved fall - 02:31
- Round 1
EVAZALI Wali ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B12
Ferdig
BEN BOUBAKER Sofiane
PAC - La Seyne/Mer OL
CHULAKOV Mykyta NAQ - Ludon Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:31 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B13
Ferdig
REBELO Dany
BFC - Torcy ZL
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:48
- Round 1
SCHIPPERS-JAGU Joris NOR - Val de Reuil
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A15
Ferdig
ISTAPAYEV Chadzji-Murad
HDF - Tourcoing LC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:34
- Round 1
HASSAINI Mohammad Reza GES - Maizieres les Metz
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C13
Ferdig
DORANGEON Stan
NAQ - Villenave d'Ornon SA
MOREY Mederic NOR - Bayeux Seier ved fall - 01:38 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B14
Ferdig
MONTEIRO FURTADO Matteo
IDF - Rueil-Malmaison RAC
STATNYK Dan PAC - Marseille LOM Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C14
Ferdig
YOUSSOUPOV Apti
GES - OL Schiltigheim
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:05
- Round 1
KANGA Pedro ARA - Lyon Milo's
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A16
Ferdig
GAZIEV Khalid
GES - OL Schiltigheim
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
NAIMI Muhammad Fahim IDF - Ste Genevieve Bois
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C15
Ferdig
ITAEV Abdou-Rahman
GES - Sarreguemines AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:05
- Round 1
RASOOLI Maher Rahman IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C16
Ferdig
MORNAT Antoine
BFC - Torcy ZL
Seier på poeng (VPO) - 06:00
- Round 2
BEN ABDA Hedi NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B15
Ferdig
GUESSAB Djilali
IDF - Bagnolet
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 04:32
- Round 2
ROBIN Achille NOR - Balleroy
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A17
Ferdig
MARMELO Ilario
PDL - Le Mans LOM
HOGA Carl IDF - Rueil-Malmaison RAC Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:23 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A18
Ferdig
ALKHASTOV Bekkhan
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:57
- Round 1
SCHALK Cedric NAQ - Villenave d'Ornon SA
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B16
Ferdig
TIGISHVILI Giorgi
ARA - Lyon St Priest
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:47
- Round 1
SAVAL Simon NOR - L'Aigle
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C17
Ferdig
GLOTAIN Dorian
PDL - Aigrefeuille
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 03:00
- Round 1
BRAVET Marc HDF - Compiegne
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B17
Ferdig
GIACOMAZZI Tristan
ARA - Meysse
BINYET Emmanuel NAQ - Lormont Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A19
Ferdig
FRENCH Pierre
BFC - Chenove
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:48
- Round 1
ALMIRANDE Denis REU - Saint-Denis CLOD
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A20
Ferdig
TOMOV Abdulla
GES - Sarreguemines AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:49
- Round 1
MADI Djalidson ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C18
Ferdig
BARRAJ Ayoub
NOR - Rouen ASPTT
KHADJIEV Zelimkhan IDF - Bagnolet Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 04:01 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A21
Ferdig
MAZOYER-VEAUTIER Theo
IDF - Bagnolet
Seier ved fall - 00:33
- Round 1
CUENOT Hugo OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A22
Ferdig
UMKHADJIEV Abdul Hakim
GES - Sarreguemines AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:12
- Round 1
ZAGIDOV Said ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B18
Ferdig
SELLOUM Mustapha
IDF - Creteil
UMKHADJIEV Mohammad GES - Sarreguemines AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:40 - Round 1
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C19
Ferdig
ADILOVSKI Resul
IDF - Bagnolet
ITAEV Oubayda GES - Sarreguemines AS Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A23
Ferdig
KOR Mikail
GES - Sausheim Mempapeurs
AHMADI Oumid IDF - Ivry/Seine Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:43 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B19
Ferdig
BOUCART Philemon
HDF - Compiegne
YEZZA Marwane GES - Sarreguemines AS Seier ved fall - 01:50 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A24
Ferdig
ABDULKADYROV Tourpal Ali
OCC - Toulouse LC
Seier ved fall - 06:00
- Round 2
CHELIT Nahim ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B20
Ferdig
STICKER Quentin
GES - OL Schiltigheim
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:44
- Round 1
GUILLOT Theo NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B21
Ferdig
BENCHRIF Mohamed
PDL - Nantes L
BOUCHER Denis NAQ - St Yrieix CAL Seier ved fall - 02:23 - Round 1