Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A14
Dokončeno
Benoit AMBASSA NYA
IDF - Bagnolet
Alexandre DJEBROUNI REU - St Joseph LC Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A3
Dokončeno
Mirdamed HASANOV
PDL - Nantes L
Fabien GUENOT BFC - Chalon/Saone AC Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A10
Dokončeno
Driss KHALED
GES - Stiring-Wendel
Victory by forfeit - Round 1
Ilman SARITOV GES - Schiltigheim
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A9
Dokončeno
Ali MALTSAGOV
NOR - Sotteville les Rouen
Hedi BEN ABDA NAQ - St Yrieix CAL Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A2
Dokončeno
Gregory MENDES
IDF - Aulnay SCLA
Khalid MAZAZAEV GES - Schiltigheim Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A6
Dokončeno
Jordan BENIA
OCC - Toulouse LC
Victory by forfeit - Round 1
Ramazan MOUMADOV CVL - Orleans la Source
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B6
Dokončeno
Jean Baptiste MISERERE
BFC - Champforgeuil
Anthony TETARD BFC - Torcy ZL Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C11
Dokončeno
Murat TSIPINOV
ARA - Cluses LO
Victory by forfeit - Round 1
Adlan VISKHANOV PAC - Nice LC
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B22
Dokončeno
Julie SABATIE
OCC - Montauban CL
Victory by forfeit - Round 1
Alicia REDOR PDL - Malville
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A29
Dokončeno
Hedi BEN ABDA
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by forfeit - Round 1
Driss KHALED GES - Stiring-Wendel
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A1
Dokončeno
Yousef GHOLIZADEH
PDL - Aigrefeuille
Victory by technical superiority (VSU) - 02:45
- Round 1
Damien BOUHIER PDL - Aigrefeuille
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B1
Dokončeno
Adam ZOUMSOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 04:07
- Round 2
Tourpal MUKHTAROV BFC - Besancon CPB
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C1
Dokončeno
Nadir AISSAOUI
GES - Maizieres les Metz
Victory by fall - 01:07
- Round 1
Naser ABDOLLAHI IDF - Villejuif
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C2
Dokončeno
Helene DORMION
HDF - Molinghem
Victory by fall - 01:11
- Round 1
Lea EVRARD IDF - Creteil
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A4
Dokončeno
Charles Andre AFA
REU - St Joseph LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Samuel DIJOUX REU - St Joseph LC
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B2
Dokončeno
Mathieu DAUCHEZ
HDF - Calonne Ricouart
Temerlan AZIZOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 02:17 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C3
Dokončeno
Pascaline DENIS
HDF - E.L.C.O.
Eva DOURTH IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU1) - 02:57 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B3
Dokončeno
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Pierre Yves MISERERE BFC - Champforgeuil
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C4
Dokončeno
David MAMPUMBA
IDF - Bagnolet
Nabil OUAZAGHTI NOR - Rouen ASPTT Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A5
Dokončeno
Rakhim MAGOMADOV
NOR - Sotteville les Rouen
Maxime FIQUET NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU1) - 04:30 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B4
Dokončeno
Quentin STICKER
GES - Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
Manssour GAGUIEV GES - Chalons en Champagne CO
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A7
Dokončeno
Abdulla TOMOV
OCC - Nimes L
Victory by technical superiority (VSU) - 03:00
- Round 2
Magamed DELIEV ARA - Aulnat
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B5
Dokončeno
Antoine BRAULT
NOR - Rouen ASPTT
Stevan MOUGIN PDL - Aigrefeuille Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 125 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C5
Dokončeno
Byleil REZGUI
IDF - Paris LO
Constantin BUSTAMANTE ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 01:56 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A8
Dokončeno
Yakub TOMOV
OCC - Nimes L
Victory by technical superiority (VSU) - 01:51
- Round 1
Thomas DESLAIS IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A18
Dokončeno
Mirdamed HASANOV
PDL - Nantes L
Samuel DIJOUX REU - St Joseph LC Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C6
Dokončeno
Ahcene BENSERRADJ
GES - Stiring-Wendel
Victory by technical superiority (VSU) - 01:19
- Round 1
Geebreel MEDIANA IDF - Creteil
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B7
Dokončeno
Steven BLOT
IDF - Villejuif
Khamzat ARSAMERZOUEV IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU) - 01:48 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A19
Dokončeno
Rakhim MAGOMADOV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by forfeit - Round 1
Ramazan MOUMADOV CVL - Orleans la Source
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A11
Dokončeno
Clement LAMOTHE
IDF - Meaux
Levon ANTONYAN ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:46 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C7
Dokončeno
Gregory BALLAIS
BFC - Chalon/Saone AC
Rachid OURIBI IDF - Aulnay CMASA Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A12
Dokončeno
Rasul ALTEMIROV
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 00:53
- Round 1
Sofiane PADIOU BELMIR IDF - Bagnolet