Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A14
Ferdig
Benoit AMBASSA NYA
IDF - Bagnolet
Alexandre DJEBROUNI REU - St Joseph LC Seier på tap - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A3
Ferdig
Mirdamed HASANOV
PDL - Nantes L
Fabien GUENOT BFC - Chalon/Saone AC Seier på tap - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A10
Ferdig
Driss KHALED
GES - Stiring-Wendel
Seier på tap - Round 1
Ilman SARITOV GES - Schiltigheim
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A9
Ferdig
Ali MALTSAGOV
NOR - Sotteville les Rouen
Hedi BEN ABDA NAQ - St Yrieix CAL Seier på tap - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A2
Ferdig
Gregory MENDES
IDF - Aulnay SCLA
Khalid MAZAZAEV GES - Schiltigheim Seier på tap - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A6
Ferdig
Jordan BENIA
OCC - Toulouse LC
Seier på tap - Round 1
Ramazan MOUMADOV CVL - Orleans la Source
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B6
Ferdig
Jean Baptiste MISERERE
BFC - Champforgeuil
Anthony TETARD BFC - Torcy ZL Seier på tap - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C11
Ferdig
Murat TSIPINOV
ARA - Cluses LO
Seier på tap - Round 1
Adlan VISKHANOV PAC - Nice LC
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B22
Ferdig
Julie SABATIE
OCC - Montauban CL
Seier på tap - Round 1
Alicia REDOR PDL - Malville
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A29
Ferdig
Hedi BEN ABDA
NAQ - St Yrieix CAL
Seier på tap - Round 1
Driss KHALED GES - Stiring-Wendel
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A1
Ferdig
Yousef GHOLIZADEH
PDL - Aigrefeuille
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:45
- Round 1
Damien BOUHIER PDL - Aigrefeuille
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B1
Ferdig
Adam ZOUMSOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 04:07
- Round 2
Tourpal MUKHTAROV BFC - Besancon CPB
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C1
Ferdig
Nadir AISSAOUI
GES - Maizieres les Metz
Seier ved fall - 01:07
- Round 1
Naser ABDOLLAHI IDF - Villejuif
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C2
Ferdig
Helene DORMION
HDF - Molinghem
Seier ved fall - 01:11
- Round 1
Lea EVRARD IDF - Creteil
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A4
Ferdig
Charles Andre AFA
REU - St Joseph LC
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Samuel DIJOUX REU - St Joseph LC
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B2
Ferdig
Mathieu DAUCHEZ
HDF - Calonne Ricouart
Temerlan AZIZOV ARA - Clt Ferrand ASM Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:17 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C3
Ferdig
Pascaline DENIS
HDF - E.L.C.O.
Eva DOURTH IDF - Creteil Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:57 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B3
Ferdig
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Pierre Yves MISERERE BFC - Champforgeuil
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C4
Ferdig
David MAMPUMBA
IDF - Bagnolet
Nabil OUAZAGHTI NOR - Rouen ASPTT Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A5
Ferdig
Rakhim MAGOMADOV
NOR - Sotteville les Rouen
Maxime FIQUET NAQ - St Yrieix CAL Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 04:30 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B4
Ferdig
Quentin STICKER
GES - Schiltigheim
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:06
- Round 1
Manssour GAGUIEV GES - Chalons en Champagne CO
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A7
Ferdig
Abdulla TOMOV
OCC - Nimes L
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 03:00
- Round 2
Magamed DELIEV ARA - Aulnat
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B5
Ferdig
Antoine BRAULT
NOR - Rouen ASPTT
Stevan MOUGIN PDL - Aigrefeuille Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 125 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C5
Ferdig
Byleil REZGUI
IDF - Paris LO
Constantin BUSTAMANTE ARA - Clt Ferrand ASM Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:56 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A8
Ferdig
Yakub TOMOV
OCC - Nimes L
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:51
- Round 1
Thomas DESLAIS IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A18
Ferdig
Mirdamed HASANOV
PDL - Nantes L
Samuel DIJOUX REU - St Joseph LC Seier på tap - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C6
Ferdig
Ahcene BENSERRADJ
GES - Stiring-Wendel
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:19
- Round 1
Geebreel MEDIANA IDF - Creteil
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B7
Ferdig
Steven BLOT
IDF - Villejuif
Khamzat ARSAMERZOUEV IDF - Bagnolet Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:48 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A19
Ferdig
Rakhim MAGOMADOV
NOR - Sotteville les Rouen
Seier på tap - Round 1
Ramazan MOUMADOV CVL - Orleans la Source
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A11
Ferdig
Clement LAMOTHE
IDF - Meaux
Levon ANTONYAN ARA - Villeurbanne AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:46 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C7
Ferdig
Gregory BALLAIS
BFC - Chalon/Saone AC
Rachid OURIBI IDF - Aulnay CMASA Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A12
Ferdig
Rasul ALTEMIROV
BFC - Besancon CPB
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:53
- Round 1
Sofiane PADIOU BELMIR IDF - Bagnolet