Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E79
Finished
Victor ROTARU
ITA - Lombardia
Victory by fall - 01:40
- Round 1
Gerard DESIRÓN ESP - La Minea
FÉMININE U17 / 61 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B65
Finished
Leana SIERRA
BFC - Jussey
Victory by fall - 03:47
- Round 2
Olga ZAKRWEKSKA NED - Young Lions
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A75
Finished
Luis Angel ALMENARES MENDEZ
NED - Young Lions
Arlind GJONI ARA - Bourg en Bresse Victory by technical superiority (VSU) - 01:13 - Round 1
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E80
Finished
Nolan PISSOCHER
ARA - Chamalieres
Victory by fall - 01:31
- Round 1
ANDREA DE MARZIO ITA - Lombardia
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B67
Finished
Lilly PFAU
GER - Leipzig
Victory by injury - 01:26
- Round 1
Cassandre BUISSON NAQ - St Yrieix CAL
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A76
Finished
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Tommaso VIRGILII ITA - Villanova Roma Victory by fall - 01:44 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C67
Finished
Kassim KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B66
Finished
Laura GODINO
ITA - Torino
Victory by 3 cautions - Round 1
Gaïa NICOLODI ITA - Team Isera
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D86
Finished
Abdallah DAHMANI
IDF - Aulnay CMASA
Victory by technical superiority (VSU1) - 04:00
- Round 2
Illias LAAOUINA NED - Young Lions
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A77
Finished
Clement LAMOTHE
IDF - Meaux
Hocine-Robert AKLI BERC IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 02:55 - Round 1
FÉMININE U17 / 49 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D87
Finished
ANGELA CRAPIO CASAROLA
ITA - Lombardia
Zoe GARDETTE ARA - Aulnat Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO U15 / 44 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E81
Finished
Magomed VARAEV
GES - Reims CL
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Raffaele HIGHT NED - Young Lions
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C68
Finished
Cecile ASTIER-NOIR
ARA - Beaumont AS
Romane MUNOZ SANCHEZ NAQ - Le Palais/Vienne Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A78
Finished
Jacopo GIECO
ITA - Polisportiva Carignano
Gil NUGUES IDF - Creteil Victory by injury - 00:48 - Round 1
FÉMININE U17 / 49 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D88
Finished
Sidonie DEGODEZ-LAFORET
IDF - Creteil
Juliette LESCURE OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 01:47 - Round 1
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E82
Finished
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT
ARA - Meysse
Yanis LAADILI IDF - Coulommiers Victory by fall - 00:47 - Round 1
FÉMININE U17 / +69 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C69
Finished
Marion CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Cassidy RICHTER GER - Leipzig Victory by fall - 01:01 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B68
Finished
Gerda BARTH
GER - Leipzig
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
Manon KURY BFC - Jussey
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E83
Finished
Gerard DESIRÓN
ESP - La Minea
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT ARA - Meysse Victory by injury - Round 1
FÉMININE U17 / +69 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C70
Finished
Anna IODICE
ITA - Liuzzi
Victory by fall - 00:35
- Round 1
Jade RELA NAQ - Le Palais/Vienne
FÉMININE U15 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B69
Finished
Melissa DOROFTEI
ITA - Polisportiva Carignano
Victory by technical superiority (VSU) - 01:35
- Round 1
Malia GAY-SUBRA ARA - Chamalieres
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A79
Finished
Imanol SÁNCHEZ
EUS - Euskadi
Victory by fall - 02:49
- Round 1
Loic CAILLIER BFC - Pontarlier
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C71
Finished
Firdaws CHALI
IDF - Bagnolet
Sofia LARCHER ITA - San Giorgio Victory by fall - 00:40 - Round 1
FÉMININE U15 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B70
Finished
Alice BUTEL
HDF - E.L.C.O.
Victory by fall - 00:24
- Round 1
Lila BOULAIS-BRIAULT ARA - Beaumont AS
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E84
Finished
Lucas FERREIRA DA SILVA
ARA - Montreal la Cluse
Victory by fall - 01:31
- Round 1
Islem MEDJEBER IDF - Creteil
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C72
Finished
Olivia VAN KLEUNEN
NED - Young Lions
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Alice FACCIO ITA - Rovereto
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A80
Finished
Gaetan COLINO
BFC - Besancon CPB
Riccardo ABBRESCIA ITA - Roma Victory by technical superiority (VSU) - 00:48 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B71
Finished
Luna ROTHENBERGER
GER - Leipzig
Victory by technical superiority (VSU) - 02:59
- Round 1
Antonia Kavungo Vemba WELVINA ANG - Angola
FÉMININE U17 / 49 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D89
Finished
Juliette LESCURE
OCC - Montauban CL
Victory by fall - 01:42
- Round 1
Zoe GARDETTE ARA - Aulnat
FÉMININE U17 / 49 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D90
Finished
Anissa AZZI
HDF - Lievin
Sidonie DEGODEZ-LAFORET IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 00:26 - Round 1
FÉMININE U15 / 58 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C73
Finished
Laurette FOUBERT
GES - Dounoux
Sofia PIRA ITA - Torino Victory by fall - 02:35 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B73
Finished
Amel REBIHA
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by technical superiority (VSU1) - 04:42
- Round 2
Althea SECCHI ITA - Torino