Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A58
완료됨
Aslan EDILSOULTANOV
OCC - Nimes L
Yacine ADILOVSKI IDF - Bagnolet Victory by fall - 02:22 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C45
완료됨
Gadjibek SOULEYMANOV
ARA - Lyon St Priest
Victory by fall - 01:31
- Round 1
Mouhamed OUMAROV BFC - MJC Dole
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A59
완료됨
Akhmed AKHMATKHANOV
BFC - Chenove
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen Victory by fall - 00:21 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C49
완료됨
Sayfullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Axel AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Victory by fall - 01:18 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A17
완료됨
Miscael NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Victory by fall - 00:24
- Round 1
Deni DAIPOV CVL - Orleans la Source
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D47
완료됨
Metin KEMAL
IDF - Paris LO
Gor HAKOBYAN ARA - Villeurbanne AS Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C13
완료됨
Enzo FABBRIZZI
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 00:38
- Round 1
Sifaw EL GHOUCH-BRANLARD BFC - Macon
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D48
완료됨
Noel KABOUB
ARA - St Etienne
Mohamed BERJAOUI IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 00:35 - Round 1
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C67
완료됨
Anli HASSANI
BFC - Macon
Magomed-Amin MURTAZOV OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 01:01 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A18
완료됨
Orges SELMONAJ
BFC - Chenove
Abdulrahman MATUEV PAC - Nice LC Victory by fall - 01:34 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B45
완료됨
Rida DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Akhmed ABUKHADJIEV PAC - Nice LC Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D65
완료됨
Gaspard CHEYNOUX
ARA - Chamalieres
Victory by technical superiority (VSU) - 01:03
- Round 1
Mathys JACOB HDF - Calonne Ricouart
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C15
완료됨
Mohamed ABDELLAOUI
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:17
- Round 1
Julien BLAJENSCHI IDF - Creteil
LIBRE U20 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A46
완료됨
Joanes DESBOVES
IDF - Creteil
Victory by technical superiority (VSU) - 02:11
- Round 1
Abdallah BRAHIM ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D13
완료됨
Maiss GRIGORIAN
BFC - Chenove
Victory by fall - 00:38
- Round 1
Matteo POIRIER HDF - E.L.C.O.
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A21
완료됨
Azaria NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Victory by fall - 00:29
- Round 1
Ibrahim MUTAEV BFC - Besancon CPB
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B46
완료됨
Theo GUILLOT
NOR - Rouen ASPTT
Seyfulla ITAEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU1) - 04:09 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A22
완료됨
Hamzat JEMBIEV
CVL - Orleans la Source
Victory by technical superiority (VSU) - 01:21
- Round 1
Diego CHAMORRO BFC - Jussey
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D66
완료됨
Armen BAGHRAMYAN
BFC - Chenove
Adam DZEITOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:40 - Round 1
LIBRE U20 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A47
완료됨
Nur-Ali MALITSAEV
PAC - Nice KCN
Victory by technical superiority (VSU) - 00:44
- Round 1
Gaspard THIEBAUX BFC - Besancon CPB
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B17
완료됨
Remy SANDIN AMBLARD
ARA - Chamalieres
Magamed DELIEV GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 01:03 - Round 1
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C68
완료됨
Nino COHEN
GES - Colmar FLC
Ihor SOLOVEI HDF - Escautpont Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D15
완료됨
Amir ABOUKHANOV
PAC - Nice LC
David UNUSIAN GES - Maizieres les Metz Victory by fall - 01:14 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A55
완료됨
Said Bek ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Victory by fall - 00:59
- Round 1
Nael SEFOUANE ARA - Chamalieres
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B18
완료됨
Fayyad BELARBI
ARA - Villeurbanne AS
Alberto MAIORANA ITA - New Popeye Victory by technical superiority (VSU) - 01:54 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A19
완료됨
Timothee DELAUNAY
NOR - Val de Reuil
Djabrail TAIMASOV IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU) - 01:23 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D49
완료됨
Omer SAHIN
ARA - Cluses LO
Victory by fall - 01:09
- Round 2
Abdurrahman IBRAGIMOV GES - Reims CL
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B19
완료됨
Yuri ARUTIUNYAN
ARA - Villeurbanne AS
Nahim CHELIT ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 01:41 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C51
완료됨
Jean ADSUAR
PAC - Nice LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Gadjibek SOULEYMANOV ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D46
완료됨
Hamzat SHIDAEV
BFC - Besancon CPB
Victory by fall - 00:57
- Round 1
Lucas LAGVILAVA GES - Colmar FLC
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A20
완료됨
Sofiane DAOUD
CVL - Dreux OL Atlas
Arion RAHMANI IDF - Creteil Victory by fall - 02:17 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C48
완료됨
Tahar DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:41 - Round 1