Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C54
완료됨
Thomas REBOURG
BFC - Genlis
Victory by fall - 01:13
- Round 1
Magomed KADYROV OCC - Nimes L
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B56
완료됨
Akhmed ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Seyfulla ITAEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 02:37 - Round 1
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C77
완료됨
Ihor SOLOVEI
HDF - Escautpont
Mohammad UMKHADJIEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:36 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A32
완료됨
Saadi DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 02:35
- Round 2
Shain BRIKI IDF - Creteil
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B14
완료됨
Ludovic Paul Augusti PEYEN
IDF - Creteil
Mael LEMKECHER GES - Reims CL Victory by fall - 00:55 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B77
완료됨
Abdoumalik BADASHEV
OCC - Toulouse LC
Achraf KOUAINSO GES - Maizieres les Metz Victory by fall - 01:32 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C22
완료됨
Arbi ALARKHANOV
GES - Sarreguemines AS
Victory by fall - 01:59
- Round 1
Farouk OTMANI ARA - Bron
LIBRE U20 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A50
완료됨
Gaspard THIEBAUX
BFC - Besancon CPB
Ilyes BENSEGHIR ARA - Lyon St Priest Victory by forfeit - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A70
완료됨
Akhmed AKHMATKHANOV
BFC - Chenove
Elias CHFIRI ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:53 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C24
완료됨
Djafar DEHMANE
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by fall - 01:13
- Round 1
Arbi ASIEV IDF - Paris LO
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A63
완료됨
Dennis CILVELI
BFC - Chenove
Akhmed MACHUKAEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by fall - 00:48 - Round 1
LIBRE U20 / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C81
완료됨
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 01:17
- Round 1
Emad BELARBI BFC - Dijon LC
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B78
완료됨
Rakhman MAGAMADOV
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 02:26
- Round 2
Arthur GIACOMAZZI ARA - Meysse
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A33
완료됨
Abdulrahman MATUEV
PAC - Nice LC
Aram MARGARYAN ARA - Villeurbanne AS Victory by fall - 01:03 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B16
완료됨
Charlie LOUZOUN
IDF - Paris LO
Victory by forfeit - Round 1
Movladi KHATAEV PDL - Le Mans AFT
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D71
완료됨
Gaspard CHEYNOUX
ARA - Chamalieres
Victory by fall - 01:08
- Round 1
Armen BAGHRAMYAN BFC - Chenove
LIBRE U20 / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C82
완료됨
Sandeo JGENTI
ARA - St Etienne
Raffaele MATRULLO ITA - New Popeye Victory by technical superiority (VSU) - 01:46 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B57
완료됨
Deny ISRAILOV
OCC - Nimes L
Minkail GEZEMIYEV ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 02:31 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A71
완료됨
Valentin BALIKA
HDF - Escautpont
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Kais MEBASTI IDF - Creteil
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D24
완료됨
Leopold FONTAINE
ARA - Cluses LO
Saifoula KARIMOV IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU1) - 01:29 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C53
완료됨
Francesco SICARI
ITA - Genova
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Eneo MARTINEZ GES - Colmar FLC
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D57
완료됨
Rakhman KHOUNKAEV
OCC - Toulouse LC
Noel KABOUB ARA - St Etienne Victory by fall - 01:15 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B79
완료됨
Azat NIKOGHOSYAN
BFC - Talant
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Edgar KARAPETYAN GES - Colmar FLC
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A85
완료됨
Kaan KADOVLUEV
HDF - Escautpont
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:10
- Round 2
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A86
완료됨
Abdul Hakim UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:30
- Round 1
Farid QAYOUMI IDF - Paris LO
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C55
완료됨
Hichem HABBAZ
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by technical superiority (VSU) - 02:00
- Round 1
Mouhamed OUMAROV BFC - MJC Dole
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B80
완료됨
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by points (VPO1) - 01:58
- Round 1
Amanullah RASSOOLI IDF - Paris LO
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A35
완료됨
Azaria NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Serguey KHACHATUROV ARA - Villeurbanne AS Victory by fall - 01:22 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D51
완료됨
Mohamed-Amine TOUAMA
HDF - Wattrelos Lutte
Mario CALOGIURI ITA - Genova Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U20 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A51
완료됨
Nur-Ali MALITSAEV
PAC - Nice KCN
Victory by fall - 01:10
- Round 1
Abdallah BRAHIM ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C74
완료됨
Yazid SIKORA
GES - Chalons en Champagne
Magomedkhabib GAMZATKHANOV BFC - Chenove Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A87
완료됨
Robert REPNICOV
GES - Chalons en Champagne
Victory by fall - 01:06
- Round 1
Muhammed Yasin YAZICI GES - Charleville-Mezieres