Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A31
완료됨
Arman KARAPETYAN
PAC - Marseille LOM
Victory by injury - 03:56
- Round 2
Saphir ESSALHI HDF - Roubaix
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B22
완료됨
Lilou DUPINAY
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Marion CHATEAU BFC - Besancon CPB
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E30
완료됨
Amjad LAMBRE
HDF - Tourcoing LC
Victory by fall - 01:53
- Round 1
Francesco BUFIS ITA - Torino
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C26
완료됨
Arianna PETRUZZA
ITA - Polisportiva Carignano
Alice FACCIO ITA - Rovereto Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A32
완료됨
Mirdamed HASANOV
PDL - Vallet
Sergiu STASCU PAC - Monaco Victory by technical superiority (VSU) - 00:43 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D34
완료됨
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 01:52
- Round 1
Riccardo BUSSANO ITA - Polisportiva Carignano
GRÉCO U15 / 75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E31
완료됨
Matteo ROMANI
ITA - Lombardia
Victory by fall - 01:21
- Round 1
Koan VALENTINI ITA - Team Isera
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C27
완료됨
Djafar DEHMANE
HDF - Wattrelos Lutte
Said ZAGIDOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 00:52 - Round 1
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B25
완료됨
Romaissa EL KHARROUBI
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by technical superiority (VSU) - 03:39
- Round 2
Candice MALFOY HDF - E.L.C.O.
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C28
완료됨
Elena PLACENTI
ITA - Lombardia
Katharina KRUPNA GER - Leipzig Victory by technical superiority (VSU) - 01:38 - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E32
완료됨
Nurutdin MAGOMEDOV
PDL - Nantes M
Won by disqualification - Round 1
Denis REPESCO ITA - Polisportiva Carignano
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B26
완료됨
Talia VASSEUR
GES - Epinal
Csilla VAN OS NED - Young Lions Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
FÉMININE U15 / 58 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C29
완료됨
Celia VERCRUYSSE
HDF - E.L.C.O.
Soumaya ALLALI GES - Creutzwald Victory by fall - 00:58 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D35
완료됨
Steliyan DIMITROV
ITA - San Giorgio
Victory by fall - 03:55
- Round 2
Christian MONTALTO ITA - Polisportiva Carignano
FÉMININE SENIOR / 72 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B27
완료됨
Pauline LECARPENTIER
HDF - E.L.C.O.
Victory by fall - 00:40
- Round 1
Maryse ROUSSELET BFC - Besancon CPB
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C30
완료됨
Younes ALLOUACHE
ARA - Bourg en Bresse
Victory by technical superiority (VSU) - 00:57
- Round 1
Julien BLAJENSCHI IDF - Creteil
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B28
완료됨
Emma LUTTENAUER
HDF - E.L.C.O.
Victory by fall - 01:43
- Round 1
Elisa DUCE ITA - Torino
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A33
완료됨
Sofiane ESSALHI
HDF - Roubaix
Stefan GRITIUC IDF - Montreuil RS Victory by technical superiority (VSU1) - 05:30 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D36
완료됨
Ilian DOUBACH
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 01:46
- Round 1
Ismael RIADI ARA - Bourg en Bresse
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C31
완료됨
Hidaya HABBAZ
CVL - Dreux OL Atlas
Angelina DUPERE NAQ - Ludon Victory by forfeit - 01:29 - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E33
완료됨
Riccardo DELLE CAVE
ITA - Torino
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:44
- Round 2
Ibrahim HAJJAMI ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A35
완료됨
Bassem NOURI
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:38
- Round 1
Edoardo ERARIO ITA - Polisportiva Carignano
FÉMININE U15 / +62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D37
완료됨
Melanie LORENZ
GER - Leipzig
Victory by technical superiority (VSU) - 01:17
- Round 1
Ines CHAKIR GES - Creutzwald
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A36
완료됨
Marc ALONSO
ESP - La Minea
Victory by forfeit - Round 1
Bilal TAGHANIMT HDF - Roubaix
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E34
완료됨
Victor ROTARU
ITA - Lombardia
Victory by fall - 01:42
- Round 1
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT ARA - Meysse
GRÉCO SENIOR / +97 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B29
완료됨
Nougzar DOUMOEV
PAC - Marseille LOM
Antonio Petrica BOTEZ HDF - Roubaix Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D38
완료됨
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Victory by technical superiority (VSU) - 00:32
- Round 1
Ayub MAHRACHA ITA - Lombardia
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A37
완료됨
Riccardo ABBRESCIA
ITA - Roma
Victory by fall - 01:33
- Round 1
Hovhannes BAGRJYAN IDF - Bagnolet
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E35
완료됨
Nassim DAAS
ITA - San Giorgio
Mohamed BERJAOUI IDF - Creteil Victory by fall - 00:18 - Round 1
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C32
완료됨
Zoe SCANNAPIECO
GES - Creutzwald
SAYA PANTALEO ITA - Lombardia Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E36
완료됨
Giuliano ENACHE
ITA - Polisportiva Carignano
Victory by forfeit - 00:30
- Round 1
Omer SAHIN ARA - Cluses LO
FÉMININE U17 / 61 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B30
완료됨
Sofia DORKELD
BFC - Besancon CPB
Kirti SINGH IDF - Aulnay CMASA Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2