Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A31
Färdig
Arman KARAPETYAN
PAC - Marseille LOM
Victory by injury - 03:56
- Round 2
Saphir ESSALHI HDF - Roubaix
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B22
Färdig
Lilou DUPINAY
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Marion CHATEAU BFC - Besancon CPB
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E30
Färdig
Amjad LAMBRE
HDF - Tourcoing LC
Vann via VT (brottning) - 01:53
- Round 1
Francesco BUFIS ITA - Torino
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C26
Färdig
Arianna PETRUZZA
ITA - Polisportiva Carignano
Alice FACCIO ITA - Rovereto Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A32
Färdig
Mirdamed HASANOV
PDL - Vallet
Sergiu STASCU PAC - Monaco Victory by technical superiority (VSU) - 00:43 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D34
Färdig
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 01:52
- Round 1
Riccardo BUSSANO ITA - Polisportiva Carignano
GRÉCO U15 / 75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E31
Färdig
Matteo ROMANI
ITA - Lombardia
Vann via VT (brottning) - 01:21
- Round 1
Koan VALENTINI ITA - Team Isera
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C27
Färdig
Djafar DEHMANE
HDF - Wattrelos Lutte
Said ZAGIDOV ARA - Clt Ferrand ASM Vann via VT (brottning) - 00:52 - Round 1
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B25
Färdig
Romaissa EL KHARROUBI
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by technical superiority (VSU) - 03:39
- Round 2
Candice MALFOY HDF - E.L.C.O.
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C28
Färdig
Elena PLACENTI
ITA - Lombardia
Katharina KRUPNA GER - Leipzig Victory by technical superiority (VSU) - 01:38 - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E32
Färdig
Nurutdin MAGOMEDOV
PDL - Nantes M
Won by disqualification - Round 1
Denis REPESCO ITA - Polisportiva Carignano
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B26
Färdig
Talia VASSEUR
GES - Epinal
Csilla VAN OS NED - Young Lions Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
FÉMININE U15 / 58 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C29
Färdig
Celia VERCRUYSSE
HDF - E.L.C.O.
Soumaya ALLALI GES - Creutzwald Vann via VT (brottning) - 00:58 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D35
Färdig
Steliyan DIMITROV
ITA - San Giorgio
Vann via VT (brottning) - 03:55
- Round 2
Christian MONTALTO ITA - Polisportiva Carignano
FÉMININE SENIOR / 72 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B27
Färdig
Pauline LECARPENTIER
HDF - E.L.C.O.
Vann via VT (brottning) - 00:40
- Round 1
Maryse ROUSSELET BFC - Besancon CPB
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C30
Färdig
Younes ALLOUACHE
ARA - Bourg en Bresse
Victory by technical superiority (VSU) - 00:57
- Round 1
Julien BLAJENSCHI IDF - Creteil
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B28
Färdig
Emma LUTTENAUER
HDF - E.L.C.O.
Vann via VT (brottning) - 01:43
- Round 1
Elisa DUCE ITA - Torino
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A33
Färdig
Sofiane ESSALHI
HDF - Roubaix
Stefan GRITIUC IDF - Montreuil RS Vann på VS1 (brottning) - 05:30 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D36
Färdig
Ilian DOUBACH
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 01:46
- Round 1
Ismael RIADI ARA - Bourg en Bresse
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C31
Färdig
Hidaya HABBAZ
CVL - Dreux OL Atlas
Angelina DUPERE NAQ - Ludon Victory by forfeit - 01:29 - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E33
Färdig
Riccardo DELLE CAVE
ITA - Torino
Vann på VS1 (brottning) - 03:44
- Round 2
Ibrahim HAJJAMI ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A35
Färdig
Bassem NOURI
NAQ - Le Palais/Vienne
Vann på VS1 (brottning) - 02:38
- Round 1
Edoardo ERARIO ITA - Polisportiva Carignano
FÉMININE U15 / +62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D37
Färdig
Melanie LORENZ
GER - Leipzig
Victory by technical superiority (VSU) - 01:17
- Round 1
Ines CHAKIR GES - Creutzwald
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A36
Färdig
Marc ALONSO
ESP - La Minea
Victory by forfeit - Round 1
Bilal TAGHANIMT HDF - Roubaix
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E34
Färdig
Victor ROTARU
ITA - Lombardia
Vann via VT (brottning) - 01:42
- Round 1
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT ARA - Meysse
GRÉCO SENIOR / +97 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B29
Färdig
Nougzar DOUMOEV
PAC - Marseille LOM
Antonio Petrica BOTEZ HDF - Roubaix Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D38
Färdig
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Victory by technical superiority (VSU) - 00:32
- Round 1
Ayub MAHRACHA ITA - Lombardia
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A37
Färdig
Riccardo ABBRESCIA
ITA - Roma
Vann via VT (brottning) - 01:33
- Round 1
Hovhannes BAGRJYAN IDF - Bagnolet
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E35
Färdig
Nassim DAAS
ITA - San Giorgio
Mohamed BERJAOUI IDF - Creteil Vann via VT (brottning) - 00:18 - Round 1
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C32
Färdig
Zoe SCANNAPIECO
GES - Creutzwald
SAYA PANTALEO ITA - Lombardia Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
E36
Färdig
Giuliano ENACHE
ITA - Polisportiva Carignano
Victory by forfeit - 00:30
- Round 1
Omer SAHIN ARA - Cluses LO
FÉMININE U17 / 61 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B30
Färdig
Sofia DORKELD
BFC - Besancon CPB
Kirti SINGH IDF - Aulnay CMASA Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2