Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D17
완료됨
Carlos GUAL
ESP - Baleares
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B24
완료됨
Alibek KAIRBEKOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Arxhent ABAZAJ IDF - Meaux Victory by forfeit - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A21
완료됨
Mathys SARRASIN
SUI - Martigny
Sayfullah NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by fall - 04:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C18
완료됨
Nicola RIATSCH
SUI - Geneve
Nahim CHELIT ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 02:12 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E20
완료됨
Jad BOISSIERE- HASSEN
ARA - Beaumont AS
Victory by fall - 02:48
- Round 2
Arnak MKRTCHYAN NAQ - Ludon
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E36
완료됨
Bayssangour BITMURZAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:27
- Round 1
Louis LAFONT ARA - Beaumont AS
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B23
완료됨
Lucas FAURISSOUX
NAQ - Le Palais/Vienne
Hedi BEN ABDA NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 02:21 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A22
완료됨
Hichem HABBAZ
CVL - Dreux OL Atlas
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 02:24 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C19
완료됨
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU1) - 04:39 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A38
완료됨
Noe SAMPAOLO
CVL - Dreux OL Atlas
Halil DZABRAILOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:45 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D18
완료됨
Paolo LUMIA
ITA - Gruppo Livornesi
Victory by points (VPO1) - Round 1
Mattia BIENTINESI ITA - New Popeye Livorno
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B25
완료됨
Tarek EL KOUASMA
ARA - Clt Ferrand ASM
Hugo FARIN ARA - Villeurbanne AS Victory by forfeit - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E37
완료됨
Elyes MEBASTI
IDF - Creteil
Gadjibek SOULEYMANOV ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU1) - 03:05 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D19
완료됨
Ghislain BENFEGHOUL
IDF - Paris LO
Bilal ADDA HDF - Roubaix Victory by technical superiority (VSU) - 00:54 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A39
완료됨
Mohamed MOUDAROV
ARA - Clt Ferrand ASM
Sayfoudinn TCHARAEV-KHADJIEVA OCC - Montauban CL Victory by fall - 00:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D20
완료됨
Faycel BERRAH
ARA - Bron
Beka MINDIASHVILI BFC - Besancon CPB Victory by fall - 01:53 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B27
완료됨
Sami RANDJA
IDF - Paris LO
Victory by fall - 01:33
- Round 1
Amine LAMALLEM ARA - Clt Ferrand Stade
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C20
완료됨
Abdulla TOMOV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 05:21
- Round 2
Oumid AHMADI IDF - Ivry/Seine
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B29
완료됨
Raul CASO
ITA - Gruppo Livornesi
Victory by technical superiority (VSU) - 01:13
- Round 1
Ellias SAHBANI IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D21
완료됨
Fayad ILIASSA
IDF - Paris LO
Minkail GEZEMIYEV ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:33 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E22
완료됨
Movsar KHIZRIYEV
OCC - Toulouse LC
Yacine ADILOVSKI IDF - Bagnolet Victory by fall - 03:59 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C21
완료됨
Bilel BEN FARAH
IDF - Meaux
Hugo CUENOT OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:56 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A24
완료됨
Tahar DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Abdessamad EL QEMMAHE ARA - Villeurbanne AS Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B48
완료됨
Adam CHAIB
NAQ - Villenave d'Ornon SA
Abdoul-Malek NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 01:54 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D22
완료됨
Jebran HAIDARI
IDF - Bagnolet
Sergiu STASCU PAC - Monaco Victory by technical superiority (VSU1) - 01:30 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E23
완료됨
Abdullakl KHURSHEDI
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by fall - 01:53
- Round 1
Nael SEFOUANE ARA - Chamalieres
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C22
완료됨
Yehia HAFEZ
IDF - Aulnay CMASA
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:45
- Round 1
Zelimkhan SAAYEV ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E24
완료됨
Lotfi BENABDALLAH
ARA - Clt Ferrand ASM
Dennis CILVELI BFC - Chenove Victory by technical superiority (VSU) - 00:30 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A25
완료됨
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:34
- Round 2
Mouhamed OUMAROV BFC - MJC Dole
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D23
완료됨
Aboubakar KADIEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 02:06
- Round 1
Adama BOJAN ESP - La Minea
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B50
완료됨
Matteo MINI
ITA - Gruppo Livornesi
Victory by fall - 02:00
- Round 1
Mehmet KESKIN ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E38
완료됨
Florian CUBERTAFOND
NAQ - St Yrieix CAL
Nolan PISSOCHER ARA - Chamalieres Victory by fall - 00:13 - Round 1