Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D1
Ferdig
Said ZAGIDOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:33
- Round 1
Bilal KANTASHEV GES - OL Schiltigheim
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B1
Ferdig
Kaan SUBASI
ARA - Cluses LO
Seier ved fall - 01:56
- Round 2
Adam TALEB AHMED HDF - Hem
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A1
Ferdig
Alimkhan CHAMANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:33
- Round 2
Akhmed MACHUKAEV NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C1
Ferdig
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Seier på poeng (VPO1) - 04:00
- Round 2
Narek TATOYAN NOR - Dieppe
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B2
Ferdig
Movladi KHATAEV
PDL - Le Mans AFT
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:14
- Round 1
Hakan SARIKAYA GES - Stiring-Wendel
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D2
Ferdig
Zohrap AMARIAN
BFC - Chalon/Saone AC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:35
- Round 2
Thomas AIME NOR - Balleroy
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B3
Ferdig
Luka TARBA
ARA - St Etienne
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:59 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A2
Ferdig
Mais GRIGORIAN
BFC - Chenove
Shain BRIKI IDF - Creteil Seier på poeng (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D3
Ferdig
Samuel HOVHANNISYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:31
- Round 1
Henzo VIENNE REU - St Joseph LC
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B4
Ferdig
Lucas CORNILLIE
BFC - Chenove
Aymeric TAUPIN-DARNAUDPEYS NAQ - Lormont Seier ved fall - 00:21 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A3
Ferdig
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:28
- Round 1
Nurutdin MAGOMEDOV PDL - Nantes M
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D4
Ferdig
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Seier ved fall - 00:49
- Round 1
Kerim DJOUMALOUIEV GES - OL Schiltigheim
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C2
Ferdig
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 03:53
- Round 2
Redouane EL MAHMOUDI HDF - Belleu - Soissons
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A4
Ferdig
Islam ALISKHANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Abdoullah NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:42 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B5
Ferdig
Romain FARIA
ARA - Clt Ferrand Stade
Khasen KODZOEVA BFC - Chalon/Saone AC Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:38 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D5
Ferdig
Islam IDIGOV
NOR - Sotteville les Rouen
Hamzat SHIDAEV BFC - Besancon CPB Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 03:10 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C3
Ferdig
Argan ROUSSET
NAQ - St Yrieix CAL
Seier ved fall - 03:26
- Round 2
Aslan EDILSOULTANOV OCC - Nimes L
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B6
Ferdig
Ibrahim LEIMOEV
GES - Stiring-Wendel
Khaled KHATAEV PDL - Le Mans AFT Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:44 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A5
Ferdig
Abdullakl KHURSHEDI
NAQ - Le Palais/Vienne
Seier på poeng (VPO1) - 04:00
- Round 2
Aram MARGARYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D6
Ferdig
Younes ALLOUACHE
ARA - Bourg en Bresse
Seier på poeng (VPO1) - 04:00
- Round 2
Rayane LE TOQUIN PDL - Le Mans AFT
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A6
Ferdig
Iznaour OZDOEV
GES - Sarreguemines AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:36
- Round 1
Timothee DELAUNAY NOR - Val de Reuil
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C4
Ferdig
Tamerlan MAGAMADOV
GES - Reims CL
Seier på poeng (VPO1) - 04:00
- Round 2
Omer INCI NOR - Dieppe
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B7
Ferdig
Enzo GUYOT
IDF - Meaux
Oumar SOULOMOV NOR - Sotteville les Rouen Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:47 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A7
Ferdig
Magomed MUTSULKHANOV
GES - OL Schiltigheim
Seier ved fall - 00:49
- Round 1
Nohan LEBON REU - Saint-Denis CLOD
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C5
Ferdig
Malik KHADYROV
PAC - Nice LC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:04
- Round 1
Noah RIPERT REU - Etang Sale
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D7
Ferdig
Ashab BATSATSAYEV
PAC - Nice KCN
Abdul Hakim UMKHADJIEV GES - Sarreguemines AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:56 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B8
Ferdig
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:27
- Round 1
Philippe AZA GNANDJI GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A8
Ferdig
Raphael ASSATURYAN
NOR - Le Havre CL
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:01 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D8
Ferdig
Rakhman KHOUNKAEV
OCC - Toulouse LC
Said ZAGIDOV ARA - Clt Ferrand ASM Seier ved fall - 01:35 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B9
Ferdig
Chamil KHALIDOV
PAC - Marseille LOM
Seier ved fall - 03:25
- Round 2
Hamza BOUAFIA HDF - Fives
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C6
Ferdig
Walid HAJLI
CVL - Dreux OL Atlas
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 03:01
- Round 2
Donart ISUFI NAQ - Ludon
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A9
Ferdig
Amir CHURAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Serguey KHACHATUROV ARA - Villeurbanne AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 03:49 - Round 2